Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Mniejsze od 3

Mniejsze od 3

Polecane posty

Gość Mieszkanka Trojmiasta
7 minut temu, Gość Mniejsze od 3 napisał:

Sercownicy..😂

Ojej temat poleciał, czyżby naszym pseudo celebrytów nie spodobała się prawda o sobie. 

Gość Gość

Ciekawe czy chociaż przestudiowali wszystkie strony

Gość Gość
56 minut temu, Gość Gość napisał:

Ciekawe czy chociaż przestudiowali wszystkie strony

Ale bez wniosków 

11 godzin temu, Gość Gość napisał:

Ale bez wniosków 

No tylko z pozowanie w filmikach jak wspaniałe im idzie, choć tak na prawdę każdy wie jak jest i budowa nie ruszy na pewno w najbliższym 10 leciu z ich podejściem do życia. 

Gość Gość

Adusia w którym filmiku wspominała, że są przed kredytem to czekamy kiedy akcja się zacznie z budową napewno na wiosnę ludzie im żyć nie dadzą pytaniami i znowu będzie filmik dla hejterów.

Gość Gosc
3 godziny temu, Gość Gość napisał:

Adusia w którym filmiku wspominała, że są przed kredytem to czekamy kiedy akcja się zacznie z budową napewno na wiosnę ludzie im żyć nie dadzą pytaniami i znowu będzie filmik dla hejterów.

Hahaha dobre, ciekawe który bank dałby im kredyt na taką sumę 😂

Gość Gość

Przecież sami zaczęli temat tej budowy. Sami nagrywał filmy z budowy. Na co liczyli? Już sam fakt, że pokazali jak wycinaja krzaki i...zamiataja budowę był smieszny. Trzeba było nie tworzyć pozorów jak to zaczynasz się budować.

Gość Gość

Nie mają za co naprawić aparatu a co dopiero wybudować dom😂

32 minuty temu, Gość Gość napisał:

Ich nawet nie stać na dwie kawy jak gdzieś idą, to o czym my mówimy. Tej budowy to nikt nie u świadczy przez kolejne 20 lat jak nie więcej 😂

50 minut temu, Gość Gość napisał:

Ich nawet nie stać na dwie kawy jak gdzieś idą, to o czym my mówimy. Tej budowy to nikt nie u świadczy przez kolejne 20 lat jak nie więcej 😂

Gość gość

Myślę, że nadal wierzą w karierę n YT i duże zarobki, dlatego nagrywają. I kto wie, może kiedyś algorytm ich wynagrodzi i zasięgi poszybują. Jest sporo takich kont, co długo malutkie zasięgi, a teraz ludzie żyją z YT. I ja ich lubię, bo naturalni i względnie normalni,  to że nudni, no cóż, przyznajmy się, ale większość z nas ma nudnawe życie ;). 

Gość Gosc
6 godzin temu, Gość gość napisał:

Myślę, że nadal wierzą w karierę n YT i duże zarobki, dlatego nagrywają. I kto wie, może kiedyś algorytm ich wynagrodzi i zasięgi poszybują. Jest sporo takich kont, co długo malutkie zasięgi, a teraz ludzie żyją z YT. I ja ich lubię, bo naturalni i względnie normalni,  to że nudni, no cóż, przyznajmy się, ale większość z nas ma nudnawe życie ;). 

Tak to prawda, na pewno większość z nas ma równie nudne codzienne życie 🙂 tylko że to nie chodzi o to, tylko o to, że pokazują się w tych filmach za kogoś kim nie są, o to że nie mają żadnych obowiązków w domu, wydatkow prawie 0, jedynie co, to jedzenie dla siebie, o to że przechwalaja się budowa, a prawda jest taka że ledwo ich stać z takimi wydatkami, z 2 pensjami na aparat zq 3500. Niech nie udają kogoś kim nie są i na pewno ludzie zaczną odbierać ich lepiej, a co za tym idzie, może ta wielka kariera yotubowa kiedyś się zacznie 😉

Gość Gosc

Dlaczego Ada ma pracę na pół etatu a Rafał na pełny etat? 

Gość Gość
5 godzin temu, Gość Gosc napisał:

Bo to leń🙆

3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Bo to leń🙆

Oczywiście, znów wyszło jej lenistwo i brak ambicji, siedzieć na głowie rodzicom i pracować na pół etatu to każdy głupi umie. 

Gość Gosc
5 godzin temu, Gość Gosc napisał:

Bo ma druga pracę w domu jako copywriter 

Gość Gość

Wyzwanie dla budżetu domowego? Serio? A płacą gaz, podatek, prąd, wodę, internet? Jaki oni niby mają budżet domowy prócz zaspokajanie własnych potrzeb jedzeniowych, wyjazdowych i super potrzebnych  rzeczy z pepco i lumpa. I w dwie osoby bez żadnych stałych opłat i żyjących za free ciężko kupić aparat? Nie mówiąc już o samochodzie? Żeby nie stać ich było nawet na rupiecia? Masakra.

No i znowu podnieta remontem w domu rodziców jakby sami ten remont robili

1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

Bo ma druga pracę w domu jako copywriter 

No i kokosow z tego nie ma, ledwo na waciki starcza. Doskonale pamiętamy jak w Gdańsku klepali biedę, bo wyrzucili ja z dorywczej pracy, co też jest dla mnie żenujące 😂

15 minut temu, Gość Gość napisał:

Wyzwanie dla budżetu domowego? Serio? A płacą gaz, podatek, prąd, wodę, internet? Jaki oni niby mają budżet domowy prócz zaspokajanie własnych potrzeb jedzeniowych, wyjazdowych i super potrzebnych  rzeczy z pepco i lumpa. I w dwie osoby bez żadnych stałych opłat i żyjących za free ciężko kupić aparat? Nie mówiąc już o samochodzie? Żeby nie stać ich było nawet na rupiecia? Masakra.

No i znowu podnieta remontem w domu rodziców jakby sami ten remont robili

Za nic nie płacą i jeszcze na nic ich nie stać. No ale tak to jest jak jest się głupkiem bez ambicji. Będą tak długo siedzieć tym rodzicom na głowie, aż w końcu sami rodzice się wkurza i wystawia im walizki. 

Gość gosc

tez jestem poki co "na utrzymaniu rodzicow" (mieszkam w domu rodzinnym), ale pomagam im jak moge, wiem, ze to im zawdzieczam i nie wplatalabym do tego watkow o samodzielnosci, odpowiedzialnosci, a juz kompletnie wstyd byloby mi umieszczac film z "wyzwaniem dla budzetu domowego" 

ja rozumiem, ze komus mogla sie powinac noga, cos moglo nie wypalic i wrocic do domu rodzicow, tlumaczac okretnie, ze to ze wzgledu na budowe domu (swoja droga, te pustaki po paru latach nie beda sie pewnie do niczego nadawac i trzeba bedzie je zdjac i zaczac stawiac od nowa)

co im ugotuja rodzice, to od razu pochlaniaja, a sami kupuja gotowce tylko dla siebie

Gość Gosc

Adrianno, opowiesz nam jak wystawia się fakturę bez prowadzenia działalności? Nie mierz wszystkich swoją miarą, bo to że Ty nie wiesz, do czego służy ceidg, nie znaczy że publiczność też jest tak tępa 🙂

Gość Gość

Pierwszy raz dzisiaj obejrzałam ich vlog i nie wróżę im że kiedykolwiek się wybiją. Jako widz odczuwam, że z musu kręcą tego vloga, żarciki też na siłę i ustawiane, jakoś ciężko się ich słucha. No nie, więcej się nimi nie będę katować

Gość Gość

Ada mówi wystawiam fakturę a czy ona wie, że istnieje coś takiego jak rejestry vat, musiałaby nosić co miesiąc te faktury do księgowej a nigdy o tym nie mówiła, że współpracuje z jakimś biurem księgowym. Coś mi się tu nie zgadza. 

Gość Gość
25 minut temu, Gość Gość napisał:

Ada mówi wystawiam fakturę a czy ona wie, że istnieje coś takiego jak rejestry vat, musiałaby nosić co miesiąc te faktury do księgowej a nigdy o tym nie mówiła, że współpracuje z jakimś biurem księgowym. Coś mi się tu nie zgadza.

Już nawet nie chodzi o VAT, bo można być nievatowcem, ale każda działalność jest zaewidencjonowana a publicznym rejestrze, więc każdy może to sprawdzić--i tak, jej dane tam nie widnieją, więc kit o wystawieniu faktury może włożyć sobie między bajkę o samochodzie a bajkę o budowie. 

Gość ..........................

Zawsze mnie bawi jak naginają rzeczywistość, żeby widz miał wrażenie, że są mega zapracowani i zajmują się projektami o znaczeniu co najmniej wagi państwowej. Chyba tylko małoletni sercownicy to kupują.

Gość ..........................

Zawsze mnie bawi jak naginają rzeczywistość, żeby widz miał wrażenie, że są mega zapracowani i zajmują się projektami o znaczeniu co najmniej wagi państwowej. Chyba tylko małoletni sercownicy to kupują.

Gość Jam
7 godzin temu, Gość Gosc napisał:

Adrianno, opowiesz nam jak wystawia się fakturę bez prowadzenia działalności? Nie mierz wszystkich swoją miarą, bo to że Ty nie wiesz, do czego służy ceidg, nie znaczy że publiczność też jest tak tępa 🙂

Rzeczywiście, hit 😂

Gość Gość

Ja nie wiem po kij im tyle szmat na tych wieszakach, przecież w tym remoncie nawet jak drzwi zamknięte to się wszystko kurzy, na co to prać jak wszystko na wierzchu wisi. Tacy zaradni, kupili by takie szafy wiszące jakby materiałowe to  na zamek jest. Tak samo z pościelą, remont za ścianą a oni pościel niczym nie przykryta ani nie schowana. Dorośli ludzie a widać, że wszystko trzeba pokazać palcem. Facet to facet ale żeby kobieta nie miała jakiegoś zmysłu do ogarniania. 

Gość Gość
7 minut temu, Gość Jam napisał:

Rzeczywiście, hit 😂

W Q&A powinno być pytanie czy prowadzi działalność ciekawe co by odpowiedziała

33 minuty temu, Gość Gość napisał:

Ja nie wiem po kij im tyle szmat na tych wieszakach, przecież w tym remoncie nawet jak drzwi zamknięte to się wszystko kurzy, na co to prać jak wszystko na wierzchu wisi. Tacy zaradni, kupili by takie szafy wiszące jakby materiałowe to  na zamek jest. Tak samo z pościelą, remont za ścianą a oni pościel niczym nie przykryta ani nie schowana. Dorośli ludzie a widać, że wszystko trzeba pokazać palcem. Facet to facet ale żeby kobieta nie miała jakiegoś zmysłu do ogarniania. 

Przeciez ona jest taka fleja i leniem, że głowa mała. W Gdańsku też wiecznie byl pier.dolnik w szafach, nie mówiąc że ani wtedy ani teraz nie umie nic ugotować tępa dzida, tylko wiecznie gotowce, albo to co mamusia da. Już nie mówiąc o tym, że nawet o wygląd nie chce jej się zadbać, jak patrzę na to siano na głowie, często też odrost, pryszcze i wiecznie czerwona twarz jak u alkoholika, to jestem zniesmaczona. Dziwne, że młoda dziewczyna nie chce o siebie zadbać. 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować