Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Mniejsze od 3

Mniejsze od 3

Polecane posty

Mnie rozwaliło jak Ruda z solniczki chciała zrobić wazonik. Przecież to z daleka widać, że to będzie za mały rozmiar. Jak ona to mierzyła. Padłam ze śmiechu. To już nie mogła wziąć tego stelażu ze sobą i poprzymierzać wazony w sklepie? Chciała zaoszczędzić a tylko się po raz kolejny ośmieszyła. Tak samo z tym stojakiem na kwiaty. Swoją drogą ten stojak i to coś na wazon jest okropne. Co do urządzania to ona gustu nie ma. Jeden wielki kicz. I te serduszkowe gałki. Więcej nie trzeba komentować. Widać że Elf pomału ma tego dosyć.

• Like 2

1 godzinę temu, Mieszkanka Trójmiasta napisał:

Nic nie robia, mnostwo wolnego czssu i jeszcze im sie nie chce, w sumie to straszne. Lenie do kwadratu. A do budowy domu to nie dojdzie, no gdzie, z wysiadywania stolkow na basenie to domu się nie zbuduje. Zresztą rok mija, a oni palcem nie kiwneli w sorawie budowy, to o czym tu mowa. 

Ostatnie słowo Rudej w sprawie budowy było takie, że muszą najpierw wezwać rzeczoznawcę pewnie jak im zaśpiewał kwotę za wycenę to Ruda zamilkła do dziś dnia.

Mnie zastanawia czemu oni nie szukają pracy. Już się knajpy otwierają i sklepy to przecież mogą szukać czegoś innego żeby w domu tyle nie siedzieć. Widać że są mega leniami, zero ambicji. Na nic nie chcą pracować tylko wszystko za darmo dostać...

• Like 2

Przecież mają pracę, zaraz do niej wroca;)

A jeszcze chwila i otworzą kąpielisko na dworze.

52 minuty temu, TwojDobrySomsiad napisał:

Mnie zastanawia czemu oni nie szukają pracy. Już się knajpy otwierają i sklepy to przecież mogą szukać czegoś innego żeby w domu tyle nie siedzieć. Widać że są mega leniami, zero ambicji. Na nic nie chcą pracować tylko wszystko za darmo dostać...

A może szukają, tylko nie wiemy. Nie tak łatwo znaleźć pracę, zwłaszcza teraz w obecnej sytuacji. A przerzucać się z pracy ratownika do pracy w sklepie czy knajpie to trochę bez sensu. Poczekamy zobaczymy co dalej wymyślą nasi sercownicy. Na razie się świetnie bawią na wycieczce.

1 godzinę temu, TwojDobrySomsiad napisał:

Przecież oni na basenie dostają kasę za siedzenie, patrzenie się, spacerowanie, gdzie oni znajdą drugą tak lekką prace w której nie trzeba się wysilać przed szefem. Knajpa czy sklep to jest praca dużo cięższa jak na basenie, owszem Ruda by zarobiła więcej jak te pół etatu ale jak wiadomo Ruda jest leniem.

10 minut temu, gosc78 napisał:

A może szukają, tylko nie wiemy. Nie tak łatwo znaleźć pracę, zwłaszcza teraz w obecnej sytuacji. A przerzucać się z pracy ratownika do pracy w sklepie czy knajpie to trochę bez sensu. Poczekamy zobaczymy co dalej wymyślą nasi sercownicy. Na razie się świetnie bawią na wycieczce.

W sklepie czy knajpie jest bardzo łatwo znaleźć tylko gdzie Rudy leń się nadaje do ciężkiej pracy lepiej na pół etatu bąki zbijać.

Ja ich zaczęłam oglądać jak Ruda przeprowadziła się do Gdańska. Jedno, że moje miasto. Ale przede wszystkim była, a potem z Rafałem byli autentyczni. Kasy nie mieli,  ie ukrywali tego. Pierwsze prace, ona sporo próbowała dorobić. Była aktywna. A teraz? Jakieś sciemniania z jazdą do pracy, zalegania w domu. Zamiast posprzątać, pisać te swoje teksty oni piją kawkę przed domem. Z rodzicami Rafała też dziwna sytuacja. Niby ich prawo nie dzielić się wszystkim, ale jak jest okazja to i majtki i stanik pokaże. Więc trochę sobie przeczy.

Dnia 30.05.2020 o 14:38, Gość Gość Anna napisał:

Tak szczerze to tyle osób pisało o dywanie a on tam pasuje jak pięść do oka.  Cały efekt tego pokoju psuje ta meblościanka i żaden dywan jej nie przyćmi pozatym wyobraźcie sobie jak oni będą łazić po podwórku, po ogrodzie a potem po tym dywanie. Na jesieni to ta szarość zmieni się w czarność. 

Znajdą sponsora i na nową meblościankę, obrotni są, a tak serio rodzice Rafała sypną pewnie kasą trochę, jak widzą w jakich warunkach ich syn mieszka.

• Haha 1

1 godzinę temu, czarny_motyl napisał:

Znajdą sponsora i na nową meblościankę, obrotni są, a tak serio rodzice Rafała sypną pewnie kasą trochę, jak widzą w jakich warunkach ich syn mieszka.

Ja to na miejscu rodzicow to bym mu jeszcze kopa na zapęd sprzedała, zeby wzial sie za uczciwa pracę, w nie dawac wszystko za darmoche. Za darmo to nawet w pysk sie nie oberwie. 

• Like 2

6 godzin temu, Vessna_1 napisał:

Ja ich zaczęłam oglądać jak Ruda przeprowadziła się do Gdańska. Jedno, że moje miasto. Ale przede wszystkim była, a potem z Rafałem byli autentyczni. Kasy nie mieli,  ie ukrywali tego. Pierwsze prace, ona sporo próbowała dorobić. Była aktywna. A teraz? Jakieś sciemniania z jazdą do pracy, zalegania w domu. Zamiast posprzątać, pisać te swoje teksty oni piją kawkę przed domem. Z rodzicami Rafała też dziwna sytuacja. Niby ich prawo nie dzielić się wszystkim, ale jak jest okazja to i majtki i stanik pokaże. Więc trochę sobie przeczy.

Oni w Gdańsku to mieli więcej kasy jak mają teraz bo wtedy opłacali wynajem a oprócz tego często chodzili na normalne obiady na mieście a teraz wszystko co mają to na kredyty a na życie tylko trochę, jedzą gorzej jak w Gdańsku, normalne jedzenie to tylko te, które jedzą u matki i babki, nawet z samochodem ojciec musiał im załatwiać taniej bo inaczej na ten dywan czy farby to by nie mieli. Wrócili, żeby ich zdaniem mieć lepiej a gorzej wegetują jak w Gd już nie wspomnę o tym, że w tym Ozo nie ma kompletnie gdzie wyjść i co zobaczyć, to non stop tylko ten ogród. W Gd nie tkwili w takim maraźmie non stop.

Na restauracje bylo poki byla kasa ze statku. Zwroc uwage w ostatnich miesiacach biedowali na maksa. Ledwo na mieszkanie i na ziemniaki bylo. Ada juz nawet do okolicznego Lumpur przestała chodzić.

Teraz mają lepiej, bo rachunki niski, co chcą to kupią. Inna sprawa, że to wszystko dziadowskie. Ich rówieśnicy powoli się odrabiania, A oni tylko w kredyty ida. 

Teraz nawet ich nie stać żeby zamowić pizze za 50 zł, więc i czym my mówimy

56 minut temu, Jabba napisał:

Teraz nawet ich nie stać żeby zamowić pizze za 50 zł, więc i czym my mówimy

W Gdańsku to pamietam że jedli same serki wiejskie jajka i ziemniaki. Chyba nie widziałeś na isntastory jakie teraz jedzą obiady w JEleniej Górze normalnie szok ciekawe kto zasponsorował

38 minut temu, zdalna napisał:

W Gdańsku to pamietam że jedli same serki wiejskie jajka i ziemniaki. Chyba nie widziałeś na isntastory jakie teraz jedzą obiady w JEleniej Górze normalnie szok ciekawe kto zasponsorował

Tak wiem, ale obiady jedza tylko w knajpach z rodzicami, więc wiadomo kto zasponsorował. Sami do knajpy nie chodzą, nawet rzadko i pizzy tez nie zamowia rylko kupują z biedry

3 godziny temu, Vessna_1 napisał:

4 minuty temu, Jabba napisał:

Tak wiem, ale obiady jedza tylko w knajpach z rodzicami, więc wiadomo kto zasponsorował. Sami do knajpy nie chodzą, nawet rzadko i pizzy tez nie zamowia rylko kupują z biedry

No właśnie oni do kanjpy chodzą tylko z rodzicami jednymi albo drugimi i rodzice sponsorują. Dlatego tak chętnie wyjeżdżają z rodzicami. Oni sami to nawet raz do roku na rocznicę nie pójdą do knajpy.

3 godziny temu, Vessna_1 napisał:

Na restauracje bylo poki byla kasa ze statku. Zwroc uwage w ostatnich miesiacach biedowali na maksa. Ledwo na mieszkanie i na ziemniaki bylo. Ada juz nawet do okolicznego Lumpur przestała chodzić.

Teraz mają lepiej, bo rachunki niski, co chcą to kupią. Inna sprawa, że to wszystko dziadowskie. Ich rówieśnicy powoli się odrabiania, A oni tylko w kredyty ida. 

No ok teraz mają lepiej no ale żeby żyć i wynajmować w dużym mieście to najpierw się zaczyna od znalezienia porządnej pracy i dopiero można myśleć o przeprowadzce, kto normalny idzie pracować do ochrony a jego panna bez pracy tylko dorywczo to z góry wiadomo, że się z tego nie będzie szło utrzymać.

28 minut temu, Jabba napisał:

21 minut temu, Gość Gość Anna napisał:

No właśnie oni do kanjpy chodzą tylko z rodzicami jednymi albo drugimi i rodzice sponsorują. Dlatego tak chętnie wyjeżdżają z rodzicami. Oni sami to nawet raz do roku na rocznicę nie pójdą do knajpy.

Teraz wyjechali do Jeleniej Góry sami i byli na obiedzie lodach frytkach piwie i pizzy normalnie szok 😄

3 minuty temu, zdalna napisał:

Teraz wyjechali do Jeleniej Góry sami i byli na obiedzie lodach frytkach piwie i pizzy normalnie szok 😄

Zablokowana jestem na instagramie więc nie wiem, pewnie będzie z tego vlog po co oni tam jechali i dlaczego. Podejrzewam, że ktoś im sypnął kasą na dzień dziecka. Pasibrzuchy niezły mają spust to chyba było za te wszystkie tygodnie posuchy.

Edytowano przez Gość Gość Anna

14 minut temu, Gość Gość Anna napisał:

Zablokowana jestem na instagramie więc nie wiem, pewnie będzie z tego vlog po co oni tam jechali i dlaczego. Podejrzewam, że ktoś im sypnął kasą na dzień dziecka. Pasibrzuchy niezły mają spust to chyba było za te wszystkie tygodnie posuchy.

Nocleg w mercure mieli wygrany na jakiś targach 😜

• Haha 1
  • Confused 1

Całe życie na krzywy ryj🤣

Ogólnie to smutne mają to życie.

• Like 2

12 godzin temu, Gość Gość Anna napisał:

Chyba 10 vlogow😎😎

Słodki jezuuuu....jakie oni smuty walą do tej kamery. Aż uszy więdną... parapetówka dywanowa? Tylko lisica mogła na to wpaść -.-‚

Ostatnio byliśmy na weekend z chłopakiem w Gd, pobyt 2 noce plus paliwo 800 zl i jak niby sercownicy mieliby jechać gdziekolwiek w pełni za swoje pieniądze? Tyle to im zostaje pewnie na miesiąc po zapłacie swoich kredycikow 😜 z Łodzi mają wszędzie blisko więc paliwo tanio, tymbardziej że gaz, noclegi tylko kiedy mają za darmo (jak wtedy kiedy pojechali na jakiś smętny event tylko dlatego że noc w Hiltonie 😂) więc z kosztów zostaje im jedzenie i ot zagadka rozwiązana, jeden posiłek dziennie '' na wypasie'' który nagrają na is i 10 vlogow gotowych😉

2 godziny temu, Gościnnna napisał:

Ostatnio byliśmy na weekend z chłopakiem w Gd, pobyt 2 noce plus paliwo 800 zl i jak niby sercownicy mieliby jechać gdziekolwiek w pełni za swoje pieniądze? Tyle to im zostaje pewnie na miesiąc po zapłacie swoich kredycikow 😜 z Łodzi mają wszędzie blisko więc paliwo tanio, tymbardziej że gaz, noclegi tylko kiedy mają za darmo (jak wtedy kiedy pojechali na jakiś smętny event tylko dlatego że noc w Hiltonie 😂) więc z kosztów zostaje im jedzenie i ot zagadka rozwiązana, jeden posiłek dziennie '' na wypasie'' który nagrają na is i 10 vlogow gotowych😉

Przecież Elf robi za najniższą a Ruda za połowę tego co Elf o czym tu rozmyślać, każdy kto pracował na basenie wie jakie to są stawki oczywiście na basenach miejskich.

Ta Ruda już całkiem chyba sfiksowała tyle ma szmat swoich nieustannie pranych a od mamy na wyjazd jeszcze ciuchy pożyczła bo ona nie wie co ma ubrać hahah, pozatym nie powiedzili, że hotel wygrali tylko, że Rafał im zarezerwował noclegi.

Tak samo jak na skoki pojechali w ramach współpracy z Milka🤣 spójrz na jej bloga, serio tak napisała.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się