Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Mniejsze od 3

Mniejsze od 3

Polecane posty

Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Ja nie wiem po kij im tyle szmat na tych wieszakach, przecież w tym remoncie nawet jak drzwi zamknięte to się wszystko kurzy, na co to prać jak wszystko na wierzchu wisi. Tacy zaradni, kupili by takie szafy wiszące jakby materiałowe to  na zamek jest. Tak samo z pościelą, remont za ścianą a oni pościel niczym nie przykryta ani nie schowana. Dorośli ludzie a widać, że wszystko trzeba pokazać palcem. Facet to facet ale żeby kobieta nie miała jakiegoś zmysłu do ogarniania. 

Jak kogoś nie stać nawet na szafę to właśnie są takie materiałowe imitacje szafy na zamek z materiału, wszystko by mieli pochowane. Ona to pierze wiesza na tych wieszkach i to się kurzy a w tym remoncie to już wogóle. Albo to co na lato można schować do worków próżniowych to już wogóle ochrona przed kurzem. KObieto pomyśl.

Gość Gość

Organizacja budżetu domowego niech oni swoich widzów nawet nie rozśmieszają. Siedzą u rodziców, z tego co pokazują to obiad zapewniają im rodzice a oni kupują tylko to co głównie sami zjedzą. Nie mają dzieci, hipoteki, nie płacą za wynajem, jeszcze nie mają samochodu, ciuchy jak najtańszym kosztem z lumpa i z dwóch pensji im ciężko żyć. Czekają na black friday. No żeby we dwoje było ciężko żyć, przecież zawsze we dwoje jest łatwiej bo są dwie pensje a jak jeszcze nie ma żadnych kredytów i zobowiązań to już wogóle. Oni są jakimś fenomenem. Ja znam mnóstwo singli, którzy z jednej pensji żyją godniej niż oni. Ja wiem, że to już było powtarzane na tym forum tyle razy ale ten filmik o ich budżecie z dwóch pensji mnie rozwalił, ciekawe co będzie dalej.

Gość Gosc

7 godzin temu, Gość Gość napisał:

Organizacja budżetu domowego niech oni swoich widzów nawet nie rozśmieszają. Siedzą u rodziców, z tego co pokazują to obiad zapewniają im rodzice a oni kupują tylko to co głównie sami zjedzą. Nie mają dzieci, hipoteki, nie płacą za wynajem, jeszcze nie mają samochodu, ciuchy jak najtańszym kosztem z lumpa i z dwóch pensji im ciężko żyć. Czekają na black friday. No żeby we dwoje było ciężko żyć, przecież zawsze we dwoje jest łatwiej bo są dwie pensje a jak jeszcze nie ma żadnych kredytów i zobowiązań to już wogóle. Oni są jakimś fenomenem. Ja znam mnóstwo singli, którzy z jednej pensji żyją godniej niż oni. Ja wiem, że to już było powtarzane na tym forum tyle razy ale ten filmik o ich budżecie z dwóch pensji mnie rozwalił, ciekawe co będzie dalej.

Może i mają 2 pensje, ale jakie? On ma z 2 tysiace ona na pół etatu połowę z tego, przecież to nie jest dużo, uważacie że za takie pieniądze można sobie w 2 miesiące odłożyć na samochód a zakup aparatu to nie obciążenie? Myślę że nawet dla ludzi, którzy oboje normalnie pracują i więcej zarabiają kupno aparatu za 4 tys jest jakimś tam obciążeniem, nie mówiąc o zakupie samochodu. Nie wiem w jakim kraju wy żyjecie że uwazacie że za takie pieniądze jak oni zarabiaja mozna godnie żyć i stać na wszystko

Gość Gość

To prawda, że kasa żadna. Dlatego smutne, że ona sama zaczęła ogarniać kanał na yt i niby pisze te teksty, a on w tym czasie, po pracy, tylko siedzi i gra. Kiedyś też montować filmy  A teraz widać, że ograniczył się do występów. 

Gość GOSC

Wiem z poufnych źródeł, że nawet 2 tysięcy nie wyciągnie się na tym basenie na cały etat, więc marnie. Wspólnie nie zarabiają pewnie nawet średniej krajowej. Zmarnowali swoje wykształcenie i kilka lat nad morzem na uczelniach kompletnie do niczego się nie przydały. Od razu po liceum mogli iść na basen do Ozorkowa i na to samo by wyszło. Stracony czas, marny licencjat Ady i brak papierka u Rafała.

Gość Gosc

Tak mogli iść od razu po liceum na ten basen, a za pieniądze które włożyli w wynajem mieli by już dobry samochód albo dużą część budowy za sobą. Zmarnowali tyle pieniędzy na studia, które im się do niczego nie przydały, młodzi ludzie powinni ich oglądać jako przestrogę

Gość Mieszkanka Trojmiasta
1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

Tak mogli iść od razu po liceum na ten basen, a za pieniądze które włożyli w wynajem mieli by już dobry samochód albo dużą część budowy za sobą. Zmarnowali tyle pieniędzy na studia, które im się do niczego nie przydały, młodzi ludzie powinni ich oglądać jako przestrogę

Otóż to, pieniądze rodziców wyrzucili w błoto. Trudno się dziwić rodzicom. Rafała, że są rozczarowani synem. 

Gość Gość
12 godzin temu, Gość Jam napisał:

Rzeczywiście, hit 😂

Widać, że kiedy mówi o tym pisaniu na zlecenie i fakturze to kłamie, bo ucieka wzrokiem i płacze się tak z nie pewnością. Ten remont to też dla nich. Widać też że rodzina zaczyna rozumieć może nawet odczuwać skutki tego cyrku bo już nie występują przed kamerą. 

Gość Gość
5 minut temu, Gość Gość napisał:

Widać, że kiedy mówi o tym pisaniu na zlecenie i fakturze to kłamie, bo ucieka wzrokiem i płacze się tak z nie pewnością. Ten remont to też dla nich. Widać też że rodzina zaczyna rozumieć może nawet odczuwać skutki tego cyrku bo już nie występują przed kamerą. 

Może nie ma żadnych zleceń, tylko jak mówi, że pracuje to montuje filmy na youtubie. Gdyby firmy dawały jej jakieś zlecenia to chciałyby od niej fakture, by wrzucić sobie do kosztów. Nie ma firmy to nie wystaei faktury. Proste. Fajna wtopa

Gość Gisc
5 godzin temu, Gość Gość napisał:

Może nie ma żadnych zleceń, tylko jak mówi, że pracuje to montuje filmy na youtubie. Gdyby firmy dawały jej jakieś zlecenia to chciałyby od niej fakture, by wrzucić sobie do kosztów. Nie ma firmy to nie wystaei faktury. Proste. Fajna wtopa

Ada nie spodziewała się że jej produkcję może obejrzeć ktoś, kto faktycznie studiuje, po to by z tego coś mieć i ktoś może ja zdemaskowac (ktoś dla kogo fakturycto codzienność).

BTW sercownicy w końcu będą spali w końcu w luksusowym apartamencie ( ich zdaniem 370 za 2 osoby, za 2 noce to luksus). W końcu przyjemniej się obejrzy te vlogi 😁

I tak nawet jeśli zarabiaja łącznie 3 tys to zakup aparatu za 3,5 tysiąca to kwestia odkładania pieniędzy przez 3 msc, no bo błagam was, kosmetyków żadnych, do kosmetyczki/fryzjera nie chodzą, samochodu nie mają, domu na utrzymaniu nie mają, ciuchów co miesiąc też się nie kupuje, jedyne stałe rachunki jakie oni mogą mieć to netflix, internet i abonament za telefon, reszta to tylko żarcie.

Gość Gośc
6 godzin temu, Gość Gisc napisał:

BTW sercownicy w końcu będą spali w końcu w luksusowym apartamencie ( ich zdaniem 370 za 2 osoby, za 2 noce to luksus). W końcu przyjemniej się obejrzy te vlogi 😁

O nie.. Znów będzie z tego pierdyliard vlogów🙄🤦

Gość Gość

Z Gdańska to chyba vlogi będą podzielone na każdą godzinę. Po co oni to robią? Te ich filmy z wyjazdów to taka nuda, że szok. Neapol jeszcze odleciał, ale po filmach z Warszawy i Krakowa przestałam ich oglądać, bo taka stypa była. Oni nic nie zwiedzaja ( wiadomo kasy na wejścia nie ma). Pójdą na lody w maku i tyle ich Warszawy. Przecież tulali się znudzeni aż znajomi ich w końcu zgraneli. To trzeba było zaszyc się w kawiarni i książkę poczytać. A nie tulac się po ulicach i myśleć, że pokazują super treści.

3 godziny temu, Gość Gość napisał:

Z Gdańska to chyba vlogi będą podzielone na każdą godzinę. Po co oni to robią? Te ich filmy z wyjazdów to taka nuda, że szok. Neapol jeszcze odleciał, ale po filmach z Warszawy i Krakowa przestałam ich oglądać, bo taka stypa była. Oni nic nie zwiedzaja ( wiadomo kasy na wejścia nie ma). Pójdą na lody w maku i tyle ich Warszawy. Przecież tulali się znudzeni aż znajomi ich w końcu zgraneli. To trzeba było zaszyc się w kawiarni i książkę poczytać. A nie tulac się po ulicach i myśleć, że pokazują super treści.

Te filmiki to żenada straszna 😂. Teraz też za darmoche praktycznie nocleg i jeszcze cwaniaczek namawia by więcej ludzi korzystało z ich kodu,zeby leniwe gno.juchy miały noclegi za darmoche. No a opowieści o budżecie domowym są conajmniej żenujące, zwłaszcza że siedzą u rodziców za darmoche. 

Gość Gość

A co oni pokażą nowego w Gdańsku napewno nic. Będą pewnie chodzić po plaży, po starówce i stękać jak to fajnie było w Gdańsku mieszkać. A jak będzie zimno i będzie padać to przesiedzą w jakiejś knajpie albo w maku i będą ujęcia z szyby. 

11 minut temu, Gość Gość napisał:

A co oni pokażą nowego w Gdańsku napewno nic. Będą pewnie chodzić po plaży, po starówce i stękać jak to fajnie było w Gdańsku mieszkać. A jak będzie zimno i będzie padać to przesiedzą w jakiejś knajpie albo w maku i będą ujęcia z szyby. 

No mogli dalej mieszkać w Gdańsku, ale kogo to jest wina, że leniwej Adusi nie chciało ruszyć się do roboty. Może sobie podziękować. 

Gość Gość

Dzisiejszy film.. Czy da się to jakoś odzobaczyc?🙄

Gość Gość

Zastanawiam się czy Ada w dzisiejszym vlogu nie była pod wpływem czegoś mocniejszego bo nawet Rafał wydawał się zażenowany jej zachowaniem.

Gość Gość

Zastanawiam się czy Ada w dzisiejszym vlogu nie była pod wpływem czegoś mocniejszego bo nawet Rafał wydawał się zażenowany jej zachowaniem.

Też odniosłam takie wrażenie 🙈

Ciekawe co znów mega tajnego załatwiają? 

Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Też odniosłam takie wrażenie 🙈

Ciekawe co znów mega tajnego załatwiają? 

Słowo mega tajne służy temu, żeby skusić ludzi do tego żeby oglądali ich marne produkcje dalej. Może wezmą cywilny, żeby mama z babcią krzywo nie patrzyli, jej brat żyje jak człowiek a oni dalej na karte rowerową. 

Gość Gosc
39 minut temu, Gość Gość napisał:

Słowo mega tajne służy temu, żeby skusić ludzi do tego żeby oglądali ich marne produkcje dalej. Może wezmą cywilny, żeby mama z babcią krzywo nie patrzyli, jej brat żyje jak człowiek a oni dalej na karte rowerową. 

Zapewne byli w banku, orientować się w kredytach, mówili że to nie ślub, że zobowiązanie i wgl i Ada w swoim monologu wspomina o wróżce kredytuszce. 😂 Kredyt na bank na ten aparat i inne ...y bo na hipotekę nie mają co liczyć. 

Gość Gość

Nawet Rafał ma dość paplania infantylnej, głupiutkiej Adusi

Gość Gość

Jego paplanie nie lepsze,  też jest zenadny. Facet 25 lat i po pracy siedzi i gra tylko. Mieszka kątem u rodziców dziewczyny. Widuje się tylko z jej rodzina.

Jego paplanie nie lepsze,  też jest zenadny. Facet 25 lat i po pracy siedzi i gra tylko. Mieszka kątem u rodziców dziewczyny. Widuje się tylko z jej rodzina.

No albo strzela z łuku 😂, bardzo dorosłe. A żeby wziąć się do pomocy tesciom skoro mieszka u nich kątem to nie. Obydwoje są cwanymi nierobami. Dziw bierze, że rodzice tolerują to nierobstwo na ich koszt. 

Gość Gość

Mi się wydaje, że do rodziców dopiero dociera jakimi oni są leniami. Wcześniej w filmach to podawała jak to tekstów nie pisze, spacerują, ,zwiedzaja miasto, mieszkanie sprzątają. 

Teraz u rodziców siedli na 4 literach. Może kiedyś Ada była zaradna, pracowita dziewczyna, ale obecnie to zmanierowana gwiazda marnego kanału. 

Te ich tajemnice są dziecinne. Z przeprowadzką przeżywali, A i tak łatwo było zgadnąć że wracają do Ozorkowa. Tylko, że pustostan dostaną w prezencie nie spodziewałam się. Co teraz załatwiają? Pewnie kredyt na auto. Ślubu długo, albo nigdy nie wezmą. Im się marzy wesele jak z bajki, a na to ich nigdy nie będzie stać. W efekcie jeśli w ogóle, to Ada będzie czterdziestoletnia panna młoda.

Gość Gość
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

Mi się wydaje, że do rodziców dopiero dociera jakimi oni są leniami. Wcześniej w filmach to podawała jak to tekstów nie pisze, spacerują, ,zwiedzaja miasto, mieszkanie sprzątają. 

Teraz u rodziców siedli na 4 literach. Może kiedyś Ada była zaradna, pracowita dziewczyna, ale obecnie to zmanierowana gwiazda marnego kanału. 

Te ich tajemnice są dziecinne. Z przeprowadzką przeżywali, A i tak łatwo było zgadnąć że wracają do Ozorkowa. Tylko, że pustostan dostaną w prezencie nie spodziewałam się. Co teraz załatwiają? Pewnie kredyt na auto. Ślubu długo, albo nigdy nie wezmą. Im się marzy wesele jak z bajki, a na to ich nigdy nie będzie stać. W efekcie jeśli w ogóle, to Ada będzie czterdziestoletnia panna młoda.

Ada powinna brać przykład z brata i bratowej. Fajni, młodzi ludzie, żyją jak trzeba, rodzina i dzieci są dla nich najważniejsze. A i R no to do dorosłego życia się nie garną, dwoje nastolatków zarabiających na kieszonkowe. 

Gość Gość

Oni się tymi filmikami tylko ośmieszają. Wrócili do Ozo z niczym. Na nic nie mają. Zamiasta na 2 lata do GD trzeba było wyjechać na 2 lata za granicę. Teraz byście mieli już samochód, nowy aparat, porządne ciuchy i wyjazdy na pełnym luzie a nie liczenie każdego grosza i tylko wypatrywanie okazji. A przedewszystkim to wszystko za żywą gotówkę. Wróciliby i coś z tego mieli a nie wieczne jęczenie o domowym budżecie. Gdyby mama obiadu nie dała to pewnie dalej ciągnęliby na taniej gotowej pizzy, na świeże dobre mięso i warzywa dwie ich wypłaty to za mało i oni się bulwersują, że ludzie im zarzucają, że wrócili i chcą robić na basnie. 

11 minut temu, Gość Gość napisał:

Oni się tymi filmikami tylko ośmieszają. Wrócili do Ozo z niczym. Na nic nie mają. Zamiasta na 2 lata do GD trzeba było wyjechać na 2 lata za granicę. Teraz byście mieli już samochód, nowy aparat, porządne ciuchy i wyjazdy na pełnym luzie a nie liczenie każdego grosza i tylko wypatrywanie okazji. A przedewszystkim to wszystko za żywą gotówkę. Wróciliby i coś z tego mieli a nie wieczne jęczenie o domowym budżecie. Gdyby mama obiadu nie dała to pewnie dalej ciągnęliby na taniej gotowej pizzy, na świeże dobre mięso i warzywa dwie ich wypłaty to za mało i oni się bulwersują, że ludzie im zarzucają, że wrócili i chcą robić na basnie. 

Gdyby oboje zasuwali w Gdańsku w dobrze płatnej pracy to by nie musieli dziadowac, no ale leniwa Adusia nie miała ochoty ruszyć dupska do pracy, a karakan Rafcio też nie miał ambicji skończyć studiów i znaleźć dobrze płatnej pracy na lądzie, tylko pieprzyl bzdury o związku na odległość 😂. My z narzeczonym oboje jesteśmy po studiach i mamy dobrze płatne posady i jakoś udało nam się w Trójmieście kupić dom i go wykończyć, a na wycieczki też jeździliśmy i 2 samochody też mamy. No ale tak my nie siedzimy do 3 w nocy bez sensu jak oni, ogladajac Netflixa, tylko o tej porze spimy, żeby mieć siły od 8 rano pracować. No i mój narzeczony po pracy nie gra w bezsensowne gierki ani nie lata z łukiem tylko bierze dodatkowe zlecenia albo w domu udoskonala co się da. 

Gość Gość

My z narzeczonym mieszkaliśmy razem podczas studiów, a teraz sytuacje zawodowe zmusiły nas do życia na odległość. Jest chwilami ciężko ale wiemy, że to co robimy prowadzi do naszej dobrej wspólnej przyszłości, a od połowy przyszłego roku znów zamieszkamy razem 😍. Tak  jak my żyje mnóstwo 25-letnich par i nie płaczemy jak sercownicy, którzy razem chodzą nawet do łazienki... 

Gość Gość

A słyszałaś kiedykolwiek żeby się cieszyli, że w Ozorkowie mają fajnej jakości mięso czy warzywa? Nigdy. Oni jedzą najtańszy marketów Sur i uważają, że są światowi, bo kupią pesto w słoiczku. Raz byli w Barcelonie i Neapolu to zobaczyli wielki świat. Chociaż Neapol ich oczami to jakieś slumsy były.

Nadają się kupnem ciastem. Żeby sami coś zrobić, upiec dla rodziny. To siedzą do 5 nad ranem oglądając seriale. Ale zrobiona przez mamę sałatkę pierwsza Adusia wciągnie.

Gość Gość

Też myślę, że rodzice teraz dopiero odkrywają jak to z nimi jest. Już nie występują w tych produkcjach, ani rodzice ani babcie 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się