Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Mniejsze od 3

Mniejsze od 3

Polecane posty

Gość gosc

Ja nie rozumiem jednej rzeczy. Po co im w tym momencie samochód? Przecież to tylko dodatkowe wydatki. Do pracy mają bardzo blisko, wiem bo znam Ozorków, wiem w jakim miejscu mieszkają i jaką drogę pokonują. Na zakupy do Biedronki też rzut beretem. Chyba chcą dopłacać do wycieczek do Tesco, bo to jest nieco dalej (choć i tak blisko w tak małym mieście jak Ozorków). Kompletnie nie rozumiem po co wydawać pieniądze na dobro luksusowe (jak dla nich), a nie przeznaczyć tych środków życie bez rodziców...

Gość gość
2 godziny temu, Gość Mieszkanka Trojmiasta napisał:

Gdyby oboje zasuwali w Gdańsku w dobrze płatnej pracy to by nie musieli dziadowac, no ale leniwa Adusia nie miała ochoty ruszyć dupska do pracy, a karakan Rafcio też nie miał ambicji skończyć studiów i znaleźć dobrze płatnej pracy na lądzie, tylko pieprzyl bzdury o związku na odległość 😂. My z narzeczonym oboje jesteśmy po studiach i mamy dobrze płatne posady i jakoś udało nam się w Trójmieście kupić dom i go wykończyć, a na wycieczki też jeździliśmy i 2 samochody też mamy. No ale tak my nie siedzimy do 3 w nocy bez sensu jak oni, ogladajac Netflixa, tylko o tej porze spimy, żeby mieć siły od 8 rano pracować. No i mój narzeczony po pracy nie gra w bezsensowne gierki ani nie lata z łukiem tylko bierze dodatkowe zlecenia albo w domu udoskonala co się da. 

Za granicą trzeba pracować i nie byłoby czasu nagrywać i obrabiać filmy 😄

Gość Mieszkanka Trojmiasta
1 godzinę temu, Gość gosc napisał:

Ja nie rozumiem jednej rzeczy. Po co im w tym momencie samochód? Przecież to tylko dodatkowe wydatki. Do pracy mają bardzo blisko, wiem bo znam Ozorków, wiem w jakim miejscu mieszkają i jaką drogę pokonują. Na zakupy do Biedronki też rzut beretem. Chyba chcą dopłacać do wycieczek do Tesco, bo to jest nieco dalej (choć i tak blisko w tak małym mieście jak Ozorków). Kompletnie nie rozumiem po co wydawać pieniądze na dobro luksusowe (jak dla nich), a nie przeznaczyć tych środków życie bez rodziców...

No jak to po co, te opowieści o samochodzie są na przekur tym, którzy im mówią, że dziaduja i na nic ich nie stać. 

Gość Gość

Bo oni są jak dzieci. O aucie to odkąd pamiętam marzą. Pamiętam nawet, że zaczęli bezczelnie kanał od założenia też Patronita, gdzie za wpłaconą im kasę kupili by auto czy tam motor i jeździli po Polsce i kręcili filmy. Szybko wycofali się z tego pomysłu, bo był bardzo bezczelny i krytykowany.

Teraz jak on mówi, że jakby było auto to na jakieś wycieczki by jeździli. Za co? Do nich nie dociera, że wyjazd autem do np. Krakowa czy Gdańska to spory koszt. Dla mnie oni to takie duże dzieci. Zrobią wszystko by nie musieć się mocno napracować. Każda są emocje wezmą. Ona nawet długopisy na targach pracy zbiera 🤣

Gość Gość

Jakby pomyśleli to mogliby sprzedać tę działkę która dostali (jeśli jest faktycznie prawnie ich w co wątpię) i mieliby wkład własne na jakie mieksznaie w Ozo, może to by starczyło na kredyt na jakieś mieksznaie 2 pokojowe z rynku wtórnego. Budowa domu jest raczej niemożliwa u nich, a tak chociażby sje wytrwali od rodziców. A z samochodem faktycznie, kompletnie jest im niepotrzebny i o ile kredyt dostaną tak z ich zarobkami raczej go nie utrzymają. 

Gość Gość

Rodzice Ady mają przez nią i Rafała kompletnie zrujnowane życie seksualne. Ktoś pisał, że wcześniej mieli babcie w domu, no ale babcia chodzi spać z kurami, a ci snują się po domu do białego rana, więc jej rodzice nie mają jak się spokojnie pobzykac. Poza tym ich pokój jest koło łazienki więc po seksie jej rodzice nie mogą sobie spokojnie przebiec na golasa do łazienki, bo Ada i Rafał ich zobaczą, albo co gorsza oni zobaczą co Ada i Rafał robią. 

Gość Gość

Oni cienko przędą a chcieliby żyć na poziomie. Znam podobnych do nich, życie opiera się wtedy na kredytach, debetach, ratach, jedzeniu byleczego, no ale auto nie najgorsze jest, wakacje jak u naszych sercowników też są nawet za granicą. Jesli chodzi o samochód to chodzi gł. o to żeby ludziom pokazać, że oni też mają. Przy ich zarobkach a byłam ratownikiem w tamtym roku wiem jakie to kwoty to żaden wstyd jeździć flix busami itp. no ale oni będą udowadniać na necie i w Ozo, że oni też się dorobili. Pewnie wezmą jakiś kredyt z jak najniźszą ratą i będą spłacać. Jeszcze żeby mieli dziecko, które trzeba wozić, albo daleko dojeżdżali do pracy to można zrozumieć ale kupić samochód żeby się nim wozić po Ozo i pokazywać bez sensu. 

Gość Gość

Ja uwielbiam oglądać kanały o tematyce rolniczej. Nie będę podawała nazw. Ale jest taki kanał gdzie dziewczyna twórcy tego kanału, pracuje od pon. do pt. po 8 h a po pracy wykopki na ogromnych areałach, przebieranie ziemniaków, rąbanie i układanie drewna i wiele wiele innych. Nie wspomnę już, że ona gotuje normalne obiady typu kluski samemu robione, pierogi sama robi a nie z paczki. Piszę to dlatego, że jak ją oglądam to sobie myślę o tym, żeby naszą Adusie tam dać na przyuczenie do życia. Etat 8h w biurze, obiad samemu robiony i praca w domu i na polu, za nic nie umiem sobie wyobrazić Adusi np. jak sama robi pierogi no nie mogę. 

9 godzin temu, Gość Gość napisał:

Oni cienko przędą a chcieliby żyć na poziomie. Znam podobnych do nich, życie opiera się wtedy na kredytach, debetach, ratach, jedzeniu byleczego, no ale auto nie najgorsze jest, wakacje jak u naszych sercowników też są nawet za granicą. Jesli chodzi o samochód to chodzi gł. o to żeby ludziom pokazać, że oni też mają. Przy ich zarobkach a byłam ratownikiem w tamtym roku wiem jakie to kwoty to żaden wstyd jeździć flix busami itp. no ale oni będą udowadniać na necie i w Ozo, że oni też się dorobili. Pewnie wezmą jakiś kredyt z jak najniźszą ratą i będą spłacać. Jeszcze żeby mieli dziecko, które trzeba wozić, albo daleko dojeżdżali do pracy to można zrozumieć ale kupić samochód żeby się nim wozić po Ozo i pokazywać bez sensu. 

No jak to po co samochód? Żeby był kolejny temat na vloga i żeby jeździć po zakupy do Biedronki. No a przede wszystkim, dlatego że na kafe się z nich smielismy, że nie dorobił się nawet 20 letniego rzęcha 😂. To wezmą kredyt, żeby pokazać, że ich stać, no ale przecież nie chodziło o życie na kredycie. My z narzeczonym już na studiach mieliśmy swoje samochody bez kredytu, no ale tak tak Ado, mieliśmy je dzięki pracy, a nie na kredyt. 

A co smieszniejsze ich wymarzony samochód to pierwsza generacja Hyundaia Santa Fe, to stary samochód i jeszcze ich na niego nie stać 😂. To doskonale obrazuje jak świetnie zarabiają. 

Gość Gość

Tak tak wszystkie macie domy, samochody z salonu bez kredytow i wczasy na malediwach w wieku 25 lat czy tam w trakcie studiów, tylko oni jedni tacy niedorobieni. 

Gość Gość
42 minuty temu, Gość Gość napisał:

Tak tak wszystkie macie domy, samochody z salonu bez kredytow i wczasy na malediwach w wieku 25 lat czy tam w trakcie studiów, tylko oni jedni tacy niedorobieni. 

No są niedorobieni bo mieli możliwość skończenia studiów i przynajmniej Rafał dobrze płatnej pracy. Ja znam osoby, które nie miały wogóle takiej możliwości żeby iść na studia dzienne bo pochodziły z biednych rodzin. Ada z Rafałem mieli taką drogę i jej nie wykorzystali. Mogli odrazu po maturze iść pracować na basenie i przynajmniej kasa rodziców nie poszłaby w błoto. Rafała rodzice tyle lat pieniądze łożyli po to żeby syn wrócił do Ozo i ratownikiem był no pewnie, to każdy rodzic by się wkurzył, że jego pieniądze na marne poszły. 

Gość Gość

Wątpię by to poszło dokładnie o to, że zmarnowali na  niego kasę. Pewnie chcieli dla niego jakiejś przyszłości. Lepszej niż opracowanie ciągle na nocki. W dodatku to była bardzo niebezpieczna praca. Ochrona nocą to chyba jakiś patrol interwencyjny?

W dodatku pewnie radzili ich, że syn pracuje tak ciężko A Adusia prawie nic.

Gość Gość

Po co oni codziennie nagrywają swoje siedzenie przed komputerami albo składanie prania albo jak jedzą? Nie rozumiem kogo to by miało zainteresować i o co chodzi w tym, że puszczają to codziennie w internet

Gość Gość

Wystarczy spojrzeć ile mają wyświetleń. No chyba, że im wzrosły od czasu jak przestałam ich oglądać. Ale wtedy mieli ich tyle co nic. Subskrypcję rosły A wyświetlenia nic.

Gość Gość
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

Po co oni codziennie nagrywają swoje siedzenie przed komputerami albo składanie prania albo jak jedzą? Nie rozumiem kogo to by miało zainteresować i o co chodzi w tym, że puszczają to codziennie w internet

Bo na tym polega ich nudna egzystencja w Ozo, na siedzeniu w domu i pranie, jedzenie, gnicie non stop w tym pokoju przed kompem. No przecież nie będą spacerować non stop gł. ulicą po Ozo. Takie życie na głębokiej prowincji. Nie ma gdzie wyjść a jeździć do Łodzi do kina czy kawiarni to za drogo wychodzi, więc główną atrakcją dla nich jest wypad do Biedry, Lidla, lumpa czy na bazarek. 

Gość Nnn
4 godziny temu, Gość Gość napisał:

2 zeby z próchnicą ale codzienna dawka slodyczy musi byc... Az mi sie płakać chce. Pamiętam, ze ktores z nich juz z rok temu mówiło, jak było na kontroli że ma Zeby do wyleczenia i nadal tego nie zrobili... az mi sie płakać chce 

Gość Gość

Ojej dla Ady wszystkie panie w bankach są niemiłe bo według Ady są niezadowolone ze swojej pracy, gdyby pracowały na basenie zapewne byłyby bardziej zadowolone tak jak Ada. Może na przykład zostały zirytowane dziwnym głosikiem używanym przez naszą bohaterkę albo roszczeniową postawą?

1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Ojej dla Ady wszystkie panie w bankach są niemiłe bo według Ady są niezadowolone ze swojej pracy, gdyby pracowały na basenie zapewne byłyby bardziej zadowolone tak jak Ada. Może na przykład zostały zirytowane dziwnym głosikiem używanym przez naszą bohaterkę albo roszczeniową postawą?

O tym nie pomyśli, bo jest zbyt tępa. Masakra co za dzbanica z niej. Może panie są niemiłe, bo nie przydzielily kredytu na 19 letni samochód, a Sercownicy są tak zaradni, że nie zdołali uciulac na takiego grata 😂

Gość Gosc

Przeciez ten samochód nie kosztuje nawet 10 tys, ja się dziwię że w wieku 25 lat we 2 nie mają żadnych oszczędności, załóżmy że te 5 tys ma głowę to przecież pracując chyba można byłi dołożyć przez te kilka lat odkąd skończyli studia. Ich kanal powinien być przestroga dla młodych ludzi jak nie wchodzić w dorosłość. 

Gość Gość

Oszczędności? Obejrzyj filmy z Gdańska. Jak Rafał zszedł że statku to były restaurację, zakupy porzadne: warzywa, łosoś. Potem przejedli wszystko co zarobił to ledwo na ziemniaki im starczalo. Nigdzie nie wychodzili, kawę z automatu na spółkę pili. Zero nowych ubrań, A ona chodziła w dziurawych butach. Wygadali się w jednym filmie, że podeszwa ma pęknięty, ale dalej w nich zadowala.

Teraz to oni są wg nich plany, bo jest na życie, na wyjazdy. Nawet Rafał już zaczyna być taki cwaniakowaty w radcę. Jak w Gdańsku ledwo ciągnął nogami pracując na nocki to jakiś wyciszony był.

Gość Gość

I nie mogę się nadziwic jak oni mogą być ze sobą całe dnie sklejeni, przecież to jest toksyczne. Pracować razem, mieszkać razem, ona nawet do męskiego fryzjera musi z nim iść, żeby razem być 😲 ja bym nie mogła tak żyć, też jestem w szczęśliwym związku, ale ani ja ani mój chłopak nie wyobrażamy sobie żeby być 24h na dobę przy sobie, żebym specjalnie szła z nim do fryzjera żeby się obciął albo on ze mną... Każdy potrzebuje oddechu, pogadać z kim innym niz chłopak, mama, babcia. I mi to chociaż w pracy ze znajomymi mogą pogadać ale oni jak są w niej razem i też nikogo tam nie mają. Poza tym jak można we własnym rodzinnym mieście nie mieć znajomych? Ani jednej koleżanki nawet z liceum żeby wyjść na kawę? Dobrze ze ma chociaż brata, który ma żonę bo tak to już by całkiem zdziczeli i nie mieli do kogo się odezwać 

Gość Gość
8 minut temu, Gość Gość napisał:

Oszczędności? Obejrzyj filmy z Gdańska. Jak Rafał zszedł że statku to były restaurację, zakupy porzadne: warzywa, łosoś. Potem przejedli wszystko co zarobił to ledwo na ziemniaki im starczalo. Nigdzie nie wychodzili, kawę z automatu na spółkę pili. Zero nowych ubrań, A ona chodziła w dziurawych butach. Wygadali się w jednym filmie, że podeszwa ma pęknięty, ale dalej w nich zadowala.

Teraz to oni są wg nich plany, bo jest na życie, na wyjazdy. Nawet Rafał już zaczyna być taki cwaniakowaty w radcę. Jak w Gdańsku ledwo ciągnął nogami pracując na nocki to jakiś wyciszony był.

Teraz mają na życie bo prócz jedzenia i flixbusow nie mają innych wydatków:) gdyby mieli coś wynająć w Ozo to też pewnie tak wesoło by nie było. A tak to dach nad głową za darmo, woda za darmo, prąd za darmo, pralka za darmo, żyć nie umierać 😉

Gość Gość

Jedzą straszny syf. Same gotowce. W ogóle warzyw i owoców nie kupują. Kupią sobie 2 pomidory, a do tego 4 czekolady i 3 paczki delicji 😧

Ada z nim wszędzie łazi, bo ona nie ma swojego życia. Zero znajomych, pasji, zainteresowań. To straszne jak puste życie ona prowadzi. To on chociaż ma znajomych w grze  ma ten luk. Jadą się nim, wpadł na pomysł zeb y kupić flet, nawet jak ten pomysł umarł. Coś jest w jego głowie. A u niej echo. Za to do robienia pogadanek, wykładów pierwsza. Ani się na niczym nie zna, też nie słucha się jej fajnie. Skąd myśl, że powinna robić ten potok słów do kamery? Ach, pewnie nie ma się do kogo już odezwać. Rodzice pracują, Rafał po pracy słuchawki na uszy, koleżanek brak.

Gość Gość
4 godziny temu, Gość Gosc napisał:

Przeciez ten samochód nie kosztuje nawet 10 tys, ja się dziwię że w wieku 25 lat we 2 nie mają żadnych oszczędności, załóżmy że te 5 tys ma głowę to przecież pracując chyba można byłi dołożyć przez te kilka lat odkąd skończyli studia. Ich kanal powinien być przestroga dla młodych ludzi jak nie wchodzić w dorosłość. 

A jakie studia oni skończyli, Rafał żadnych nie skończył a ona nawet jak ma lic to co to jest dzisiaj lic tyle co nic. Obejrzyj jak żyli w Gd, Rafał pracował w ochronie gdzie tam nawet po gimnazjum przyjmują nie trzeba mieć żadnego wykształcenia, jej się nie chciało pracować na normalnym etacie, snuła się cały dzień po chałupie i niby jakieś zlecenia ogarniała. Z tych filmików wynikało, że oni nawet na jedzenie nie mają, żyli na najtańszym syfie. Ja nie mówie, że trzeba się wozić po knajpach ale oni wogóle nie jedli tam normalnych domowych obiadów, chociaż mieli czas ugotować. Jeszcze się nie wstydzili tego filmować.

Gość gość

Ja nie rozumiem po co oni się tak uparli na codzienne nagrywanie. Ok rok temu to było wyzwanie, ale teraz.... Nie mają co pokazać, już lepiej gdyby te vlogi wrzycali raz w tygodniu.. a w wolnym czasie normalnie pracowali. Wtedy mogliby zostać w Gdański, żyć normalnie a przy okazji kręcić. A tak to mają taki niezdrowy pęd do tego YT myślą, żę zostaną gwiazdami a tak nie będzie, trzeba mieć pomysł na siebie. 

Jej blog też leży a myślę, że pomysł był spoko tylko wykonanie kiepskie, bo jak blog mam mieć czytelników jskoro jest tak słabo prowadzony... 

Ada się tak wysila, wymyśla chwytliwe tytuły, ale nie tędy droga, raz się ktoś nabierze a potem i tak nie wróci

Gość Gosc

Żebraki, zebrza o prezenty na skrzynkę pocztową, dno się robi... 

Gość Gosc
4 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Żebraki, zebrza o prezenty na skrzynkę pocztową, dno się robi... 

To było mega słabe, jeszcze Rafał się nie krył z tym że chce żeby ludzie im wysyłali słodycze, a Ada niby że oni też będą odsyłać w zależności od tego ile osób będzie chętnych, przecież wiadomo że niewiele i że oni nikomu nic nie wyślą 😂 mamie na urodziny dali krem i czekoladę a co dopiero obcym... Z filmu na film pogrążają się coraz bardziej 

Gość Gość

Czy pogrążają? Od początku byli nastawieni na zarabianie i gratisy. Startowali z kanałem to od razu mieli Patronita. Biorą udział w każdym konkursie. Z każdego wydarzenia znoszą jakieś śmieci. Ona zbiera co popadnie. Plecak, długopisy co dadzą. Nawet nie patrzy czy to jej potrzebne.

Gość Gość

Dieta gotowcowo-relaksowa. Gotowa lazania, krokiety, wrapy, weźcie się lenie za gotowanie. Nie umiem zrozumieć jak można to jeść. Ada jakby miała trochę oleju w głowie zrobiłaby naleśników, jest tyle w necie przepisów na farsze do krokietów np. pieczarki z kapustą. Zrobiliby tego od groma, część można zamrozić na później. Samemu robione to jest zdrowsze i wychodzi taniej. Tej lazani gotowej to kijem bym nie tknęła a co dopiero to jeść, przecież zrobienie lazani samemu to też nie jest fizyka kwantowa. Dorosła kobieta a ma dwie lewe ręce, on też nie lepszy, ja bym się wstydziła takie zakupy pokazywać. Aż strach pomyśleć co będzie jak oni będą mieli dziecko. Na te gotowe ciasta też już nie można patrzeć, Adusiu jak to przypadkiem czytasz weź się w końcu za robote bo to co rezentujesz jest poniżej poziomu.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować