Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gray123

Nie wierze ze zablokowali moj temat za nic

Polecane posty

Poprostu juz sie nie chce wracac na kafe. 

Jak ktos ma ochote kontynuowac temat Zapraszam tutaj... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mozna poznac. Poznalam jedna z moich kolezaek 6 lat temu. Mam z nia staly kontakt do dzisiaj. 
Mi tez zablokowali temat. Wiele lat temu bylam na kafeterii codziennie. Pozniej przez kilka lat juz nie wchodzilam. Znowu przyszlam. Zablokowali moj temat. Czemu oni to robia? Nie znam tych nowych regul.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, sabina z zielonego wzgorza napisał:

Mozna poznac. Poznalam jedna z moich kolezaek 6 lat temu. Mam z nia staly kontakt do dzisiaj. 
Mi tez zablokowali temat. Wiele lat temu bylam na kafeterii codziennie. Pozniej przez kilka lat juz nie wchodzilam. Znowu przyszlam. Zablokowali moj temat. Czemu oni to robia? Nie znam tych nowych regul.

Ja też nie rozumiem tych dziwnych regul blokowania za nic. Kafe spada na psy. Nie chce sie przez to juz pisac... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Iza
26 minut temu, Gray123 napisał:

Poprostu juz sie nie chce wracac na kafe. 

Jak ktos ma ochote kontynuowac temat Zapraszam tutaj... 

Chciałam ci odpisać i nic z tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Gość gość Iza napisał:

Chciałam ci odpisać i nic z tego.

Iza napisz tutaj😉

14 minut temu, sabina z zielonego wzgorza napisał:

Mozna poznac. Poznalam jedna z moich kolezaek 6 lat temu. Mam z nia staly kontakt do dzisiaj. 
Mi tez zablokowali temat. Wiele lat temu bylam na kafeterii codziennie. Pozniej przez kilka lat juz nie wchodzilam. Znowu przyszlam. Zablokowali moj temat. Czemu oni to robia? Nie znam tych nowych regul.

Ja też nie rozumiem tych dziwnych regul blokowania za nic. Kafe spada na psy. Nie chce sie przez to juz pisac... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, KermitZaba napisał:

To nie administracja, tylko życiowi frustracji, którzy wykorzystują błędy strony, by blokować tematy.

Dokladnie Kermit😄😄😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×