Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kardulaki

Jak żyjecie z małej pensji??

Polecane posty

Gość ptiu

ty nie jestes az taka biedna

nie pitol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Gość Reemo napisał:

zapisuj ile na co idzie to będziesz wiedzieć

Tak muszę zrobić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mas

nie obraz sie, ale jests az taka glupia???

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
55 minut temu, Gość mas napisał:

nie obraz sie, ale jests az taka glupia???

 

 

Czemu tak piszesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fffffrecia

a nie mozesz poszukac czegos taniej, posprawdzac lokalizacje? Moze mozna gdzies taniej zamieszkac z niewiele gorszym dojazdem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stp

Przeciez ona ma 2800 zl plus 800 zl na czarno.

Na jedna osobe, to nie jest zle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość fffffrecia napisał:

a nie mozesz poszukac czegos taniej, posprawdzac lokalizacje? Moze mozna gdzies taniej zamieszkac z niewiele gorszym dojazdem?

Mieszkam pod Warszawą i mam naprawdę  tani wynajem w porównaniu z Warszawą mam mieszkanie pod Warszawą  w cenie pokoju w Warszawie więc bezsensu przeprowadzać się na pokój zresztą mam niemiłe wspomnienia bo kiedyś już wynajmowałam pokoje. Jednak na jedną osobę to nie jest mało. No nic muszę znaleźć dodatkową pracę i tak tyrać do usranej śmierci. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość stp napisał:

Przeciez ona ma 2800 zl plus 800 zl na czarno.

Na jedna osobe, to nie jest zle.

Niestety wszystko na czarno....Jak znajdę pracę z umową to będę mieć najniższą bo mi komornik zabierze resztę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Gość fffffrecia napisał:

a nie mozesz poszukac czegos taniej, posprawdzac lokalizacje? Moze mozna gdzies taniej zamieszkac z niewiele gorszym dojazdem?

Szukam taniej ale nic tańszego nie widzę póki co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polo

jezeli dlugo bedziesz pracowac na czarno to nie bedziesz miala emerytury, juz teraz mysl o tym bo czas leci szybko i znowu bedziesz tu jako staruszka sie zalic.

Zadbaj o siebie i szukaj dobrego faceta,  albo jezeli masz zawod i znasz jezyki obce, to jedz za granice.

Bo inaczej zostaniesz do smierci w czarnej i glebokiej doopie.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luna

A jaki jest twój  zawód ? Bo jeśli masz tylko LO , to będzie trudno coś znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jan

Skonczylem ścisłe studia na dwóch najlepszych polskich uczelniach. Przez jakies dwa lata pracowałem w korpo gdzie wyciągałem do 7k netto. Niestety w pracy spotkałem się z ostrym mobbingiem i zrezygnowałem. Teraz bujam się od rozmowy do rozmowy i nikt mnie nie chce już zatrudnić. Zaliczyłem straszliwy upadek, jutro idę prosić się o pracę do KFC za 2,5k netto. Po ponad pół roku ciągłego dołu psychicznego cieszę, że może uda się w tym KFC i bedę miał jakąś prace, ubezpieczenia itp.

Życie w Polsce jest hoojwe, to boląca wegetacja. Piękne są tylko chwile dla których może warto żyć. Mam jeszcze sportową pasję którą rozwijam i to mnie trzyma przy życiu, nawet takim choojowym jak teraz gdzie ledwo wiąże koniec z końcem za te 2,5k

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tam gdzie nas nie ma

^ w czym te studia? jedź za granice jak własny kraj cie nie docenia. Znasz jakieś języki obce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Gość Jan napisał:

Skonczylem ścisłe studia na dwóch najlepszych polskich uczelniach. Przez jakies dwa lata pracowałem w korpo gdzie wyciągałem do 7k netto. Niestety w pracy spotkałem się z ostrym mobbingiem i zrezygnowałem. Teraz bujam się od rozmowy do rozmowy i nikt mnie nie chce już zatrudnić. Zaliczyłem straszliwy upadek, jutro idę prosić się o pracę do KFC za 2,5k netto. Po ponad pół roku ciągłego dołu psychicznego cieszę, że może uda się w tym KFC i bedę miał jakąś prace, ubezpieczenia itp.

Życie w Polsce jest hoojwe, to boląca wegetacja. Piękne są tylko chwile dla których może warto żyć. Mam jeszcze sportową pasję którą rozwijam i to mnie trzyma przy życiu, nawet takim choojowym jak teraz gdzie ledwo wiąże koniec z końcem za te 2,5k

Pozdr.

Masakra współczuję, to już lepiej jako kierowca w Pl z 4000 zł, a za granicę 6-7 tys zarobisz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jan

Kardulaki, starałem się o pracę kierowcy międzynarodowego bo lubię jezdzić samochodem i specjalnie nie męczy mnie to. Jak jeszcze dobrze mi się wiodło to kilka razy do roku jeżdziłem sobie na południe lub zachód europy. Niestety jedyne oferty jakie mi proponowano to tylko te w systemie 3/4 tzn trzy tygodnie jazdy  non stop po europie i tylko tydzien odpoczynku na miejscu. Nikt czegoś taiego nie chce brać więc tylko takie oferty są w ogłoszeniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jan

Studia w matematyce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Gość Jan napisał:

Kardulaki, starałem się o pracę kierowcy międzynarodowego bo lubię jezdzić samochodem i specjalnie nie męczy mnie to. Jak jeszcze dobrze mi się wiodło to kilka razy do roku jeżdziłem sobie na południe lub zachód europy. Niestety jedyne oferty jakie mi proponowano to tylko te w systemie 3/4 tzn trzy tygodnie jazdy  non stop po europie i tylko tydzien odpoczynku na miejscu. Nikt czegoś taiego nie chce brać więc tylko takie oferty są w ogłoszeniach

No tak to wygląda , że zjeżdżają na tydzień do Pl coś za coś.  Taką pracę trzeba lubić bo to z czasem staje się stylem życia, a nie pracą:/. Znajomej mąż rozwozil towar w w jednym ze sklepów ( mazowieckie) i miał 4000 ,fakt ,że musiał o 3-4rano wstawać plus umowa o pracę, to może po Polsce szukaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Gość Jan napisał:

Studia w matematyce.

To może biuro rachunkowe otworzysz?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jan to troll

Drogi Janie,

przestan pisac bajki bo nikt inteligentny Ci nie uwierzy.

Placa Ci za podtrzymywanie tematow???????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MATOL NIE MATEMATYK
4 godziny temu, Gość Jan napisał:

Studia w matematyce.

BUUUhehehheh

Czlowieku!!!!!!!!!

Ty chyba nawet podstawowki nie skonczyles????????

Zart roku!!!!

hahahahhehehe

STUDIA W MATEMATYCE!!!!!!!!

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jan
1 godzinę temu, Gość MATOL NIE MATEMATYK napisał:

BUUUhehehheh

Czlowieku!!!!!!!!!

Ty chyba nawet podstawowki nie skonczyles????????

Zart roku!!!!

hahahahhehehe

STUDIA W MATEMATYCE!!!!!!!!

 

Masz jakiś problem Typie?

Żyjemy w tak wspaniałym kraju, że będąc absolwentem matematyki przez 7 miesięcy nie jestem w stanie żadnej pracy dostać. Poprostu w tym kraju nie ma pracy dla ludzi z moim wykształceniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieznajoma
52 minuty temu, Gość Jan napisał:

Masz jakiś problem Typie?

Żyjemy w tak wspaniałym kraju, że będąc absolwentem matematyki przez 7 miesięcy nie jestem w stanie żadnej pracy dostać. Poprostu w tym kraju nie ma pracy dla ludzi z moim wykształceniem.

Jak to nie ma? szkoły podstawowe , średnie potrzebują matematyków, a na wioskach dają nawet mieszkanie służbowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nono

To wyjedz jak Ci kraj nie odpowiada .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jan
33 minuty temu, Gość nono napisał:

To wyjedz jak Ci kraj nie odpowiada .

Właśnie załatwiam ostatnie dokumenty w sprawie wyjazdu. Z miłą chęcią zrzeknę się obywatelstwa, swoją dotychczasową ciężka prace i zaangażowanie  przeleje w nowy naród a ten kraj to juz serdecnzie pier....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sru

To sie tu  nam nie zal.

Spadaj na forum swojej przyszlej ojczyzny, hehehehe

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość llllll

Wrocisz szybciej niz myslisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaPa81
1 minutę temu, Gość llllll napisał:

Wrocisz szybciej niz myslisz.

OKAZE SIE...ZNISZCZE WSZYSTKIE SWOJE DOKUMENTY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaPa81

NIE OBCHODZI MNIE TO.Za jakis czas zostaje bezdomnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dena

nie pij juz denaturatu chlopcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jan

Ten kraj jest tyle warty co toksyczne zabawki z napisem "made in China". Składam reklamacje i wypier**lam stad 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×