Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosc

Żona prezydenta Andrzeja Dudy

Polecane posty

Gość gosc
2 godziny temu, Gość gość napisał:

Ladnie sie prezentuje ładnie przemawia i to wszystko. Lala na pokaz. Nawet sp Maria Kaczynska potrafiła sie przeciwstawic pisowi i opowiedziec przeciwko całkowitemu zakazowi aborcji, a ona? Czy ona ma swoje zdanie w jakiejkolwiek kwestii?Wydmuszka taka. A tak parę lat temu kozaczyła ze sie nie boi prezesa, haha.

oj litosci.. czy jak twoj maz zmienia prace to ty musisz brac czynny udział w tym? nie, w ogole cie to nie obchodzi. Jej maz postanowił robic kariere polityczna,ona jest w to wciagnieta i postanowila ograniczyc udzial do spraw na ktore moze sie zgodzic. Przeciez od poczatku narzekała na to ,ze nie moze uczyc w szkole.Nie wiem dlaczego od niej wymagacie niewiadomo czego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 minut temu, Gość xyz napisał:

Bo chyba nie wierzysz, że nowy minister finansów ledwo po maturze (!!!), cokolwiek mądrego zrobi w kryzysie 😄

Może chociaż dyrektorów i specjalistów będzie miał bardziej doświadczonych...no tak się ludzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
14 minut temu, Gość xyz napisał:

Nie sraj ogniem, Morawiecki też już przebąkuje, że trzeba będzie wiek przejścia na emeryturę podnieść. Rozdali co mogli i okazuje się, że 'piniendzy' faktycznie 'ni ma i nie będzie'.

Nowe hasło wyborców pis: Głód, Horror, Drożyzna.

Bo chyba nie wierzysz, że nowy minister finansów ledwo po maturze (!!!), cokolwiek mądrego zrobi w kryzysie 😄

Chyba twój bąk lata po pokoju i coś Ci przebąkuje 😄

Sprytnie zmieniasz temat, odpowiedz w którym momencie poprzednie żony Prezydentów zrobiły coś inaczej niż ich mężowie i partia z jakiej pochodzą. Nie mówiąc już o samych Prezydentach,każdy jeden to był usługiwacz partyjny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 godziny temu, Gość Gosc napisał:

Taka jest jej rola. Etykieta 

Jaka etykieta? Co ty wiesz o etykiecie? nauczyłyście się nowego słówka i bredzicie jak potłuczone dodaj jeszcze, że protokół... najlepiej dyplomatyczny hahaha

durna jesteś jak ta Dudowa i Middletonowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

 

Opinia sprzed 3 lat i ciągle aktualna:

sibora.pl/czuje-niedosyt-jesli-chodzi-o-pierwsza-dame/

"To są te dwie, niemal kanoniczne wypowiedzi Pierwszej Damy, które mogły świadczyć o tym, że wybije się na niepodległość. Start był więc niezły. Chociaż ja miałem pewne obawy. Dotyczyły one jej dotychczasowego dorobku społecznego, który był przecież niewielki. Jeśli nie liczyć pracy w szkole. Wiele Pierwszych Dam samodzielnie albo u boku męża realizuje własną aktywność społeczną. Mamy przykład jeszcze z czasów dwudziestolecia międzywojennego. Prezydentowa Michalina Mościcka przyszła już do pałacu prezydenckiego z bagażem doświadczeń społecznych, które potem kontynuowała. W przypadku obecnej pani prezydentowej takiej aktywności nie widać. Przeważają jedynie recenzje, że godnie się prezentuje."

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Godz
6 minut temu, Gość gość napisał:

 

Opinia sprzed 3 lat i ciągle aktualna:

sibora.pl/czuje-niedosyt-jesli-chodzi-o-pierwsza-dame/

"To są te dwie, niemal kanoniczne wypowiedzi Pierwszej Damy, które mogły świadczyć o tym, że wybije się na niepodległość. Start był więc niezły. Chociaż ja miałem pewne obawy. Dotyczyły one jej dotychczasowego dorobku społecznego, który był przecież niewielki. Jeśli nie liczyć pracy w szkole. Wiele Pierwszych Dam samodzielnie albo u boku męża realizuje własną aktywność społeczną. Mamy przykład jeszcze z czasów dwudziestolecia międzywojennego. Prezydentowa Michalina Mościcka przyszła już do pałacu prezydenckiego z bagażem doświadczeń społecznych, które potem kontynuowała. W przypadku obecnej pani prezydentowej takiej aktywności nie widać. Przeważają jedynie recenzje, że godnie się prezentuje."

 

 

Idź już spać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 godziny temu, Gość Ags napisał:

Mam pytanie do Pani, a co osiagnela Pani Duda? Jest zona prezydenta. Calkowicie przezroczysta. No coz, nikim. To nie ona jest prezydentem. Jej osiagniecia pochodza z czasow kiedy jej, niezbyt lotny, maz, zostal wypromowany na glowe panstwa przez partie rzadzaca. Wtedy kiedy byla jeszcze soba, pracowala, uczyla. Pozycji, ktora obecnie zajmuje, nie osiagnela poprzez wybor jej. Jest tylko zona swego meza. Brawo dla niej. 

Ja jej nie krytykuje. Gdybym sama robila wiecej i lepiej to moglabym sie krytycznie wypowiedziec. Nie rozumiem jak mozna oceniac samemu najpierw nie dajac przykladu swoja postawa i aktywnoscia publiczna. Najpierw blysnij sama, a potem dopiero sie odnos do tego co robia inni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaka
13 godzin temu, Gość Gosc napisał:

Mam pytanie do krytykantek:

A co wy takiego osiagnelyscie w zyciu? I dlaczego w takim tazie to was nie widac na mownicach, skoro jestescie takie pewne swojego zdania i inteligentniejsze od innych? Hmm? Dlaczego siedzicie cicho zamiast zmieniac swiat, skoro jestescie takie przekonane o swojej wyjatkowosci, nie-marjonetkowosci i nie-kuklowosci? Ciekawe?

Ty jakaś głupia jesteś. Odpowiedz brzmi : dlatego nie stoimy na mównicach bo nie jesteśmy polityczkami a nasi mężowie nie są prezydentami Polski. Jednak mówimy głośno jak coś nam się nie podoba lub podoba. Zona prezydenta powinna być przynajmniej reperezentanka kobiet. Mało kto wie co ona myśli bo po prostu tego nie mówi. Zona prezydenta to równiez obywatelka swojego kraju nie tylko osoba towarzysząca która ma swój koszt reprezentacyjny. Jest matka, zona i kiedyś nauczycielka. Każda z tych ról dała jej na pewno jakieś doświadczenie, marzenia i ocenę jak powinno być a tu ani w imieniu żon ( maltretowanych, gwałconych , bezrobotnych, ) ani w imieniu matek ( dzieci chorych czy decyzji dot rodzenia itp) ani w imieniu nauczycieli którzy są poniżani i walcząc o dobre warunki pracy zwracali się do niej o poparcie. Jesteś dumna ze swojej pierwszej damy ? Świetnie  ale wiedz ze wiele kobiet nie jest i przyjmij ten fakt do wiadomości. Mówi się o planach pensji dla żony prezydenta ( mimo ze już teraz ma pełen pakiet obsługi ) powinno się tez mówić o oczekiwaniach wobec takiej „ pracownicy „ która zatrudnił naród z automatu bo jest zona swojego męża 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, Gość Jaka napisał:

Ty jakaś głupia jesteś. Odpowiedz brzmi : dlatego nie stoimy na mównicach bo nie jesteśmy polityczkami a nasi mężowie nie są prezydentami Polski. Jednak mówimy głośno jak coś nam się nie podoba lub podoba. Zona prezydenta powinna być przynajmniej reperezentanka kobiet. Mało kto wie co ona myśli bo po prostu tego nie mówi. Zona prezydenta to równiez obywatelka swojego kraju nie tylko osoba towarzysząca która ma swój koszt reprezentacyjny. Jest matka, zona i kiedyś nauczycielka. Każda z tych ról dała jej na pewno jakieś doświadczenie, marzenia i ocenę jak powinno być a tu ani w imieniu żon ( maltretowanych, gwałconych , bezrobotnych, ) ani w imieniu matek ( dzieci chorych czy decyzji dot rodzenia itp) ani w imieniu nauczycieli którzy są poniżani i walcząc o dobre warunki pracy zwracali się do niej o poparcie. Jesteś dumna ze swojej pierwszej damy ? Świetnie  ale wiedz ze wiele kobiet nie jest i przyjmij ten fakt do wiadomości. Mówi się o planach pensji dla żony prezydenta ( mimo ze już teraz ma pełen pakiet obsługi ) powinno się tez mówić o oczekiwaniach wobec takiej „ pracownicy „ która zatrudnił naród z automatu bo jest zona swojego męża 

Pani Agata przede wszystkim reprezentuje męża, a nie tak jak piszesz kobiety. Poza tym ma prawo popierać męża w tym co robi, gdyż taka jej rola. Nie wyobrażam sobie, aby żona Prezydenta była przeciwko jemu. I nie gadaj głupot  Mam w rodzinie dziecko upośledzone i doskonale wiem, ze tyle ile zrobił Pis dla chorych dzieci to żadna inna partia. Napisać można wszystko...internet, telewizja manipuluje ludźmi, ale na szczescie są ludzie, którzy nie dają się zmanipulować. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Pani Agata przede wszystkim reprezentuje męża, a nie tak jak piszesz kobiety. Poza tym ma prawo popierać męża w tym co robi, gdyż taka jej rola. Nie wyobrażam sobie, aby żona Prezydenta była przeciwko jemu. I nie gadaj głupot  Mam w rodzinie dziecko upośledzone i doskonale wiem, ze tyle ile zrobił Pis dla chorych dzieci to żadna inna partia. Napisać można wszystko...internet, telewizja manipuluje ludźmi, ale na szczescie są ludzie, którzy nie dają się zmanipulować. 

Troll. Wybory się zbliżają 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ags
3 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Pani Agata przede wszystkim reprezentuje męża, a nie tak jak piszesz kobiety. Poza tym ma prawo popierać męża w tym co robi, gdyż taka jej rola. Nie wyobrażam sobie, aby żona Prezydenta była przeciwko jemu. I nie gadaj głupot  Mam w rodzinie dziecko upośledzone i doskonale wiem, ze tyle ile zrobił Pis dla chorych dzieci to żadna inna partia. Napisać można wszystko...internet, telewizja manipuluje ludźmi, ale na szczescie są ludzie, którzy nie dają się zmanipulować. 

Ty sobie jaja robisz? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 minuty temu, Gość Ags napisał:

Ty sobie jaja robisz? 

Tak, na śniadanie dla mnie i kochane męża 😊 Są pożywne i zdrowe !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
8 minut temu, Gość Gosc napisał:

Tak, na śniadanie dla mnie i kochane męża 😊 Są pożywne i zdrowe !

🤦‍♀️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
13 minut temu, Gość Ags napisał:

Ty sobie jaja robisz? 

🤦🏻‍♀️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

🤦‍♀️

Coś jeszcze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
10 minut temu, Gość Gość napisał:

🤦‍♀️

Tak cię ta głupia łeb boli? Weź coś na ból dupy to przestanie. Słyszałaś takie przysłowie „ jak cię boli głowa to ... rośnie”😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
15 godzin temu, Gość Gosc napisał:

Nie prawda. Potrafi pięknie mówić i ma klasę. Pani Agata to kobieta na poziomie !

Przeciez ona jest niemowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 minuty temu, Gość gosc napisał:

Przeciez ona jest niemowa

Lepiej być niemową niż ...kę, która jesteś ty !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Najlepsze jest zdjecie jak sie wita z klechami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16 godzin temu, Gość Gość napisał:

Chyba twój bąk lata po pokoju i coś Ci przebąkuje 😄

Sprytnie zmieniasz temat, odpowiedz w którym momencie poprzednie żony Prezydentów zrobiły coś inaczej niż ich mężowie i partia z jakiej pochodzą. Nie mówiąc już o samych Prezydentach,każdy jeden to był usługiwacz partyjny.

To juz ci mówie-pani kaczynska, wbrew mężowi pisowi i rydzykowi opowiedziała sie przeciw całkowitemu zakazowi aborcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, Gość Gosc napisał:

Mam pytanie do krytykantek:

A co wy takiego osiagnelyscie w zyciu? I dlaczego w takim tazie to was nie widac na mownicach, skoro jestescie takie pewne swojego zdania i inteligentniejsze od innych? Hmm? Dlaczego siedzicie cicho zamiast zmieniac swiat, skoro jestescie takie przekonane o swojej wyjatkowosci, nie-marjonetkowosci i nie-kuklowosci? Ciekawe?

Mnie widać często. Biorę udział jako panelistka w debatach. Organizuję debaty i je prowadzę. Prowadzę też inne rzeczy. Udzielam wywiadów. Piszę artykuły. Możesz mnie zobaczyć nawet w tv. I mam prawo uważać Dudową za marionetkę bez własnego zdania. To już Maria Kaczyńska, mimo, że urodą nie grzeszyła, to potrafiła pokazać, że ma własne zdanie, odmienne, działała. A ta co? Stoi wystylizowana jak taka lalka i się uśmiecha z tępym wyrazem twarzy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
15 minut temu, Gość gość napisał:

To juz ci mówie-pani kaczynska, wbrew mężowi pisowi i rydzykowi opowiedziała sie przeciw całkowitemu zakazowi aborcji.

Powtarzam że PiS jest teraz przeciwny całkowitemu zakazowi aborcji więc to nieaktualne by było. Natomiast nie dziwię się że Pierwsza Dama nie opowiada się za liberalizacją aborcji. 

Kwaśniewska była uważana za dobrą pierwszą damę a sama machloje robiła. Zawsze była żoną swojego męża, nigdy nie powiedziała nic przeciwko Kwasniewskiemu nawet jak się zataczal pijany na cmentarzu, ani przeciwko partii SLD. Komorowska była w ogóle niewidoczna, podobnie jak Wałęsowa. 

 

Zrozum że póki żona Prezydenta nie pobiera pensji nie możesz od niej wymagać jakiejś specjalnej aktywności. Nazywanie przez to "kukłą" czy "niemową" jest obraźliwe, jak to było, stop hejt??? Tolerancja??? 

 

Poza tym szczerze, nie dziwię się jej ze nie chce. Aktualnie polityka to obrzucanie się gownem na wszystkie strony dzięki temu że są tak rozwinięte media. Jedni na drugich. TVN wciąż by ją próbował ośmieszyc i obrzydzić. Może kobieta tego nie chce, w końcu nie jest politykiem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dompedro
23 godziny temu, Gość Gość napisał:

Chyba twój bąk lata po pokoju i coś Ci przebąkuje 😄

 

Komentarz typowej pisiurskiej de.bilki. Poziom szamba jak u Banasia i spółki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlo

Nie musisz byc zona prezydenta, ani w ogole niczyja zona, zeby blyszczec i sie wybic. Nie szukaj wymowek i usprawiedliwien. Skoro uwazaszcz jestes lepsza we wszystkich dziedzinach od innych to najpierw to udowodnij, a potem krytykuj innych.

x

I pytasz o to na anonimowym forum? tu ci mam udowadniec? Cokolwiek napiszę, nie musisz mi wierzyc. Mam tu wszystkim podawac   nazwisko zebys sobie wyguglowala? W kazdym razie mam nie gorsze od niej wykszatałcenie, sukcesy zawodowe, maz jest cenionym fachowcem. Ale i tak jest dla mnie najwazniejsze to, ze nie musze sie wstydzic za jego postepowanie, a pani Agata, mam wrazenie, tak.Chocby za niesamodzielnoisc, obietnice bez pokrycia,dopuszczanie do rządu nieuków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Co po ona ma się udzielać?  Dajcie kobiecie spokój.  Jest żoną prezydenta , na zawsze wpisała się już w historię POLSKI i to jest 100000000 razy większy sukces niż te wszystkie wasze wypociny tutaj. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Co po ona ma się udzielać?  Dajcie kobiecie spokój.  Jest żoną prezydenta , na zawsze wpisała się już w historię POLSKI i to jest 100000000 razy większy sukces niż te wszystkie wasze wypociny tutaj. 

Toś walnęła, jak łysy grzywką o parapet 😄 Historia Polski! 😄 W historię to się nawet Adrianek nie "wpisze", bo w historię wpisują się ludzie, którzy czegoś dokonali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dompedro
6 minut temu, Gość gość napisał:

 W historię to się nawet Adrianek nie "wpisze", bo w historię wpisują się ludzie, którzy czegoś dokonali.

Nie gadaj, wpisze się. Jako lokaj Trumpa - tak ładnie przy jego stoliku kucał 😄

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×