Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przygnebiony

Dowiedziałem się, że jestem nosicielem...

Polecane posty

Gość przygnebiony

 Pozwoliłem sobie na przygodny seks z grindera żeby odciąć się od ...owej sytuacji i stało się. Badam się co roku ze względu na to, że jestem homoseksualistą i zawsze ale to zawsze oto bardzo dbałem.. Jeden wysok i tak się dla mnie skończyło, nadal nie mogę w to uwierzyć i stres mnie po prostu rozpier'dala😕 Jestem młody i już mam zniszczone życie, nie wiem jak powiem o tym rodzicom ale niestety muszę, bo jeszcze sam się nie utrzymuję, a muszę skończyć studia. Kochają mnie i wiele rzeczy rozumieją więc mam nadzieję, że będą mnie wspierać... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pijak Gienek

Mam dużo gorzej ,,

Policja pilnuje mnie abym jadł I koło mnie siedzą, 

Gdy musiałem zjeść obiad to oni mnie pilnowali I walili pałka w stół jak nie jadłem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Większośc ped.ałów prędzej czy później skończy z HIV. Nic nowego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyci tyci

holender, zaloguj się, tchórzu XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znawca życia

ale w czym problem?  od tego się nie umiera

leki są refundowane, a jeśli nie chcesz to nie musisz rodzinie nic mówić, zresztą po co niby?

i jak już się z tym pogodzisz i szok ci minie to zrozumiesz też, że w pewnym sensie to wiele ułatwia; zdejmuje z tyłu podświadomości strach, że się zarazisz, że za każdym razem musisz uważać. A co najciekawsze to spośród STD hiv akurat to najmniejszy "problem". Masa ludzi ma kiłę, a o tym nie wie, a to dużo groźniejsza choroba, zwłaszcza nieleczona. HCV jest jeszcze gorszy - na hiv i aids w krajach rozwiniętych się już nie umiera, za to na żółtaczkę typu C i owszem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smyk
28 minut temu, Gość znawca życia napisał:

ale w czym problem?  od tego się nie umiera

leki są refundowane, a jeśli nie chcesz to nie musisz rodzinie nic mówić, zresztą po co niby?

i jak już się z tym pogodzisz i szok ci minie to zrozumiesz też, że w pewnym sensie to wiele ułatwia; zdejmuje z tyłu podświadomości strach, że się zarazisz, że za każdym razem musisz uważać. A co najciekawsze to spośród STD hiv akurat to najmniejszy "problem". Masa ludzi ma kiłę, a o tym nie wie, a to dużo groźniejsza choroba, zwłaszcza nieleczona. HCV jest jeszcze gorszy - na hiv i aids w krajach rozwiniętych się już nie umiera, za to na żółtaczkę typu C i owszem

buhahahaha ale pocieszenie xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
21 godzin temu, Gość tyci tyci napisał:

holender, zaloguj się, tchórzu XD

dokładnie, niech się zaloguje pe.da.loza 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

sprawdz prometeusze, napisz meila, byc moze moga ci pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×