Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Diablica

Dopięłam swego... ale teraz chce więcej.

Polecane posty

Gość Diablica

Na początku roku do pracy dołączył przystojny mężczyzna. Idealny mąż, ojciec bla bla. Od początku wpadł mi w oko, ale był nieugięty. W zeszłym tygodniu czyli w sumie po prawie roku. Coś w nim pękło, to był jeden z lepszych stosunków jakie miałam. Oczywiście dla Niego błąd, kac moralny jak stad na Marsa... próbuje mu przemówić, że nie mówiąc o tym nikomu, nikogo tym nie zrani. Kontakt Nam się znacznie popsuł, traktuje mnie jak winną a ja bym chciała więcej i więcej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eee

Mamy gratulować??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 02820
3 godziny temu, Gość Diablica napisał:

Na początku roku do pracy dołączył przystojny mężczyzna. Idealny mąż, ojciec bla bla. Od początku wpadł mi w oko, ale był nieugięty. W zeszłym tygodniu czyli w sumie po prawie roku. Coś w nim pękło, to był jeden z lepszych stosunków jakie miałam. Oczywiście dla Niego błąd, kac moralny jak stad na Marsa... próbuje mu przemówić, że nie mówiąc o tym nikomu, nikogo tym nie zrani. Kontakt Nam się znacznie popsuł, traktuje mnie jak winną a ja bym chciała więcej i więcej...

Jak to zrobiłaś? Swoją drogą fajny facet że miał opory. Tzn ze nie jest psem Na baby bo inni bzykaja jak mają okazję 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gdańsk

Ile on ma lat ile ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To tylko był sen
5 minut temu, Gość Gdańsk napisał:

Ile on ma lat ile ty?

Małolaty pewnie:) Ty jeszcze nie śpisz? Ja Zasypmiałam ale przyznali mi się że ktoś mi w okno puka i się rozbudzilam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Provo

Idealny maz ojciec skarpetki ma rowno ulozone w szafie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diablica
3 godziny temu, Gość Gdańsk napisał:

Ile on ma lat ile ty?

Ja mam 30 a On 35.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diablica
4 godziny temu, Gość 02820 napisał:

Jak to zrobiłaś? Swoją drogą fajny facet że miał opory. Tzn ze nie jest psem Na baby bo inni bzykaja jak mają okazję 

Rok prawie kokietowania, próbowania jak daleko mogę się posunąć. Trochę alkoholu i jakoś poszło w końcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 minuty temu, Gość Diablica napisał:

Rok prawie kokietowania, próbowania jak daleko mogę się posunąć. Trochę alkoholu i jakoś poszło w końcu.

Zmusilas go? NIE. Jego wina. On miał zobowiązania.. Nie daj sobie wmówić że jest inaczej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

nie wiem po co chcesz cos wiecej.chcesz sie zakochac??? jesli zdradzil z toba to bedzie zdradzal ciebie... naprawde jestes taka desperatka,by godzic sie na ponizenia takie jak zdrady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diablica
31 minut temu, Gość gosc napisał:

nie wiem po co chcesz cos wiecej.chcesz sie zakochac??? jesli zdradzil z toba to bedzie zdradzal ciebie... naprawde jestes taka desperatka,by godzic sie na ponizenia takie jak zdrady?

Nie chce związku ani miłości. Tylko więcej seksu. Jest na prawdę w tym dobry aż czuje niedosyt. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
9 godzin temu, Gość Diablica napisał:

Na początku roku do pracy dołączył przystojny mężczyzna. Idealny mąż, ojciec bla bla. Od początku wpadł mi w oko, ale był nieugięty. W zeszłym tygodniu czyli w sumie po prawie roku. Coś w nim pękło, to był jeden z lepszych stosunków jakie miałam. Oczywiście dla Niego błąd, kac moralny jak stad na Marsa... próbuje mu przemówić, że nie mówiąc o tym nikomu, nikogo tym nie zrani. Kontakt Nam się znacznie popsuł, traktuje mnie jak winną a ja bym chciała więcej i więcej...

Polecam prostytucje będziesz w niebo wzięta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwrqr

Jeśli seks był dobry i była jakaś nić uczucia, to pewnie on też wróci po więcej, nie martw się. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
16 minut temu, Gość Diablica napisał:

Nie chce związku ani miłości. Tylko więcej seksu. Jest na prawdę w tym dobry aż czuje niedosyt. 

ale nie wiesz ze od sexu do zakochania prosta droga?albo przynajmniej uzaleznienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diablica
2 godziny temu, Gość gosc napisał:

ale nie wiesz ze od sexu do zakochania prosta droga?albo przynajmniej uzaleznienia?

Nie chce nic wiecej, mam męża. Mam wygodne, dobrze ułożone życie. Chce tylko seksu z Nim. Seksu, flirtu, czasem rozmowy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nic nie rozumie
17 godzin temu, Gość Diablica napisał:

Nie chce nic wiecej, mam męża. Mam wygodne, dobrze ułożone życie. Chce tylko seksu z Nim. Seksu, flirtu, czasem rozmowy. 

Czemu akurat on co on ci takiego robi w lozku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 godziny temu, Gość Gosc napisał:

Polecam prostytucje będziesz w niebo wzięta.

A jej kochanek bedzie alfonsem 🙂 i zrekrutuje takie jak ty rowniez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
14 minut temu, Gość Diablica napisał:

Nie chce nic wiecej, mam męża. Mam wygodne, dobrze ułożone życie. Chce tylko seksu z Nim. Seksu, flirtu, czasem rozmowy. 

Nie zaplanujesz nic, uczucie samo przychodzi a potem 2 rodziny beda skrzywdzone.Jesli nie ma dzieci nikt z was to ok. jesli tak to moze wyjsc kaszana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diablica

Najgorsze, że zataiłam przed nim że mam chlamydię i teraz jego żona się zaraziła, co teraz robić?   

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diablica
35 minut temu, Gość Nic nie rozumie napisał:

Czemu akurat on co on ci takiego robi w lozku

Po prostu ma „to coś” jest dobry w łóżku. Jest świetny... dawno z nikim nie przeżywałam takich doznać. A dodatkowo pociąga mnie to jaki jest niedostępny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diablica
26 minut temu, Gość gosc napisał:

Nie zaplanujesz nic, uczucie samo przychodzi a potem 2 rodziny beda skrzywdzone.Jesli nie ma dzieci nikt z was to ok. jesli tak to moze wyjsc kaszana

Ja nie mam dzieci, On ma. Ale spokojnie, nie zamierzam nic zmieniać. Dla mnie to tylko seks, dobry seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem
17 godzin temu, Gość Diablica napisał:

Po prostu ma „to coś” jest dobry w łóżku. Jest świetny... dawno z nikim nie przeżywałam takich doznać. A dodatkowo pociąga mnie to jaki jest niedostępny.

Tzn co robi dobra minetke czy ma dobrą sprawność fizyczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diablica
1 minutę temu, Gość Jestem napisał:

Tzn co robi dobra minetke czy ma dobrą sprawność fizyczna

Całokształt. Sam jego dotyk sprawiał, ze miałam dreszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×