Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość darek

Dziewczyna inna od wszystkich ale czy warto?

Polecane posty

Gość darek

Spotykam się z dziewczyną ale jest jakoś inaczej niż z innymi. Niby koleżeństwo, żadnych deklaracji na razie bo nie wiem czy ona jest rozsądna i czy sama chce czegos powaznego.Nie pyta o stan konta, zawód, czy mam auto itp... o plany na przyszłość, nie eksperymentuje jak większość dziewczyn, nie bada jakim bylbym ojcem czy mężem.Pyta mnie o dużo rzeczy,  nawet co mam na sobie, jak się czuję, co u mnie słychać, pociesza mnie w razie niepowodzen ale wydaje sie w ogole nie zwracac uwagi na finanse. Wrecz jak mamy sie spotkac to proponuje spacer zeby oszczedzic.Jak miala klopoty finansowe to tez nie chciala pomocy, nie wymaga prezentow czy wakacji jak poprzednie. Interesuje ją moje ciało, ostatnio...porównywała nasze stopy.Zachwyca się moim ciałem, przyrodzeniem, chciała zobaczyc mnie nago, spróbować w seksie wszystkiego.Ja nie wiem sam czy to jakaś trzpiotka?łatwa może nie jest,bo dopiero po 4 miesiącach pozwoliła sobie ale powiedziała ze juz nie mogła wytrzymać i zaden jej tak nie podniecal.Moze to mile ale powiedzcie sami co myslicie tak szczerze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza

Nie warto ,nie jesteś dla niej . Poszukaj materialistki i egoistki ,to nie będziesz miał takich dylematów . Głupek z ciebie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tym

Opole lat macie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darek

ja 28 ona 24

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mietek

Stary bierz ja smialo taki kobiet jest malo tym.bardziej w takim wieku, no chyba ze jest bazylem I cie nie kreci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tym

A ona sama gdzie pracuje gdzie ty. Może wie że jesteś przy kasie i nie pyta bu cię nie spłoszyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darek

wlasnie ja szukam juz zony , wyszumialem sie a ona nie wydaje mi sie dobrą kandydatką, jest jakas nierozsadna   i dziecinna  w tym wszystkim . A jest ladna ale wyglad to nie wszystko do powaznego zwiazku dobrze wiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darek

nie wie nic o moich zarobkach bo nie interesuje ją to i ps. ona jest cudzoziemką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darek

moze to jest wygodne ale co jesli ona nie przywiazuje wagi do finansow czy w ogole dobrego standardu zycia a mi sie pogorszy to ona nie zadba i co z ewentualnymi dziecmi? maja zyc w biedzie bo mamusia nieogarnieta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajuh

moze jeszcze nie "bierze" cie na powaznie dlatego nie pyta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
10 minut temu, Gość darek napisał:

moze to jest wygodne ale co jesli ona nie przywiazuje wagi do finansow czy w ogole dobrego standardu zycia a mi sie pogorszy to ona nie zadba i co z ewentualnymi dziecmi? maja zyc w biedzie bo mamusia nieogarnieta?

Mówisz jak mój mąż, z ostatnią dziewczyną ( poznałam ją) zerwał właśnie z podobnego powodu i trochę racji miał, bo ona dziś na 36 lat i mieszka z rodzicami i nadal ma fb, a tam "szlachta nie pracuje". To nie jest mózg normalnej, dojrzałej kobiety, chociaż ona dorabiala w jakimś kiosku za dworcu przez jakiś czas, to jest bardzo nieogarnieta, ale może Twoja dziewczyna zacznie poważniej myśleć jeszcze. Zaczekasz, zobaczysz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dcfd

poiwnienes z nia szczerze porozmawiac ov "was". Jak zrozumie, ze postrzegasz ja na powaznie to zobaczysz czy zmieni sie jej zachowanie. Zapytaj czy postrzega cie na powaznie, czy tak tylko o dla zabawy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Trafiłeś "fatalnie", he he. Przecież mogłeś trafić na "świetną" typową Polkę - nudną, interesowną, fatalną w łóżku. No zobacz, co za pech 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Od kiedy Polki są interesowne?Oj chyba ktos tu mial bardzo zle doswiadczenia, bo szukal modelek choc sam jest zebrakiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość gosc napisał:

Od kiedy Polki są interesowne?

Ha ha ha, to pytanie to żart roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
7 minut temu, Gość Gość napisał:

Ha ha ha, to pytanie to żart roku.

Nie , jestem całkiem powazna. Znam sporo Polek osobiście i po świecie tez krązy opinia że Polka jest dobrą kobietą, oddaną żoną, romantyczką a nie materialistką.Głupi polaczek myśli że nie ma nic, żadnej atrakcyjności a nawet majątku by nadrobić braki, bo czymś trzeba i wielkie fochy. Jak chcesz to mogę ci podesłać sasiadke. Dziewica 37 letnia, 155  wzrostu,90kg wagi, szatynka piegowata bardzo naturalna z wyglądu, zero makijażu.Włosy krótkie i cienkie ale jest bardzo fajną kobietą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Na początku każdy się wydaje inny niż inni. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
57 minut temu, Gość Gość napisał:

Trafiłeś "fatalnie", he he. Przecież mogłeś trafić na "świetną" typową Polkę - nudną, interesowną, fatalną w łóżku. No zobacz, co za pech 🙂

faktycznie dziewczyna autora jest taka ciekawa bo przerobila wszystkie pozycje , ty tlumoku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krycha

Odwróć sytuację: wyobraź sobie że to Ty masz gdzieś gdzie pracuje laska z którą sypiasz, jaką ma wizję przyszłości, czy jeździ autem czy autobusem. Jak żyje i za co. No ale jest ładna i ma piękne ciało i super biust i podobne stopy. Tak jest kiedy się z kimś spotykasz dla przyjemności a nie wiążesz z tą osobą poważnych planów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mieć podobne stopy do faceta to jak obelga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

bierz się za nią chłopie i nie kombinuj .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
7 minut temu, Gość Gość napisał:

Mieć podobne stopy do faceta to jak obelga.

🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
19 minut temu, Gość Krycha napisał:

Odwróć sytuację: wyobraź sobie że to Ty masz gdzieś gdzie pracuje laska z którą sypiasz, jaką ma wizję przyszłości, czy jeździ autem czy autobusem. Jak żyje i za co. No ale jest ładna i ma piękne ciało i super biust i podobne stopy. Tak jest kiedy się z kimś spotykasz dla przyjemności a nie wiążesz z tą osobą poważnych planów. 

chlopa tak czy siak nie interesuje nic poza wygladem to rola faceta by pracowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ponury grabarz

Twoja prawdziwa dziewczyna przyjdzie do ciebie z kosą kiedy wydasz ostatnie tchnienie ze swojej capiącej japy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość gosc napisał:

Nie , jestem całkiem powazna. Znam sporo Polek osobiście i po świecie tez krązy opinia że Polka jest dobrą kobietą, oddaną żoną, romantyczką a nie materialistką.Głupi polaczek myśli że nie ma nic, żadnej atrakcyjności a nawet majątku by nadrobić braki, bo czymś trzeba i wielkie fochy. Jak chcesz to mogę ci podesłać sasiadke. Dziewica 37 letnia, 155  wzrostu,90kg wagi, szatynka piegowata bardzo naturalna z wyglądu, zero makijażu.Włosy krótkie i cienkie ale jest bardzo fajną kobietą

Super, taka grubaska jest niezwykle "atrakcyjna" 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość gosc napisał:

faktycznie dziewczyna autora jest taka ciekawa bo przerobila wszystkie pozycje , ty tlumoku

Jest dobra w łóżku, więc jest super. Nie to co typowe polskie kłody. Tłumoku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Super, taka grubaska jest niezwykle "atrakcyjna" 🙂

Dla biedaka i brzydala w sam raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Super, taka grubaska jest niezwykle "atrakcyjna" 🙂

ja bym brał i nie pytał o nic .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
56 minut temu, Gość Krycha napisał:

Odwróć sytuację: wyobraź sobie że to Ty masz gdzieś gdzie pracuje laska z którą sypiasz, jaką ma wizję przyszłości, czy jeździ autem czy autobusem. Jak żyje i za co. No ale jest ładna i ma piękne ciało i super biust i podobne stopy. Tak jest kiedy się z kimś spotykasz dla przyjemności a nie wiążesz z tą osobą poważnych planów. 

A może dziewczyna po prostu nie jest typową polską Karyną, która chce od razu wiedzieć ile chłopak zarabia i czy chce się żenić? Tylko fajną, normalną dziewczyną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Jest dobra w łóżku, więc jest super. Nie to co typowe polskie kłody. Tłumoku.

polskie klody biora sie stad ze robia to z przymusu,poczucia obowiazku a nie pozadania. jakbyscie widzieli co one robia z arabami i wlochami to by wam szczeny opadly!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×