Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość BAS ASTRAL

No to co, niedziela południe, chyba wypadałoby pójść do sklepu po jakieś piwa? bo co tu innego robić będąc samotnym?

Polecane posty

Gość BAS ASTRAL

Oczywiscie.. wolałbym pójść na jakiś spacerek, na basen, czy choćby rower, pojechać do kina, na obiad do knajpy, wyjść z domu i zrobić COKOLWIEK..., no ale własnie,  MAJĄC KOBIETE!!

bo samemu to ja mam serdecznie dosc WSZYSTKIEGO, robilem te wszystkie rzeczy, które wypisałem przez kilka lat, bo zawsze byłem samotny i mi już tak wybrzydły, robiąc to samemu , że wole juz siedziec w domu i się upić niż znowu samotnie gdzieś iśc...

tak bardzo chciałbym teraz z kobietą pojsc na spacer, potem na obiad, wieczorem np kino, pozniej wrocic do domu, wypic razem wino, pokochac sie.. boze jakie to sa marzenia

szkoda, ze dla mnie nie do  spełnienia 😞 dlatego ide się ratować 4packiem hainekena,

są tu tez tacy samotni, przegrańcy zyciowi jak ja? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hac

Lepiej weź 2 czteropaki. Po co latać dwa razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A ja ide do roboty po południu. Od tygodnia tylko zapiierdalam 15-22 zero wolnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K4k

To się umów, w czym masz problem? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bas astrala
8 minut temu, Gość K4k napisał:

To się umów, w czym masz problem? 

o kurde... a z kim niby mam sie umowic? no powiedz? skoro nie mam zadnej kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K4k
2 minuty temu, Gość bas astrala napisał:

o kurde... a z kim niby mam sie umowic? no powiedz? skoro nie mam zadnej kobiety

To zrób coś by ten stan zmienić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akimuszki666ppp

Ja tez mam ochotę na piwa👌 proszę o dwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Przynajmniej masz spokój. W tej wizji masz spacerek, obiadek, seks, a życie  nie tak z reguły wygląda. Dopisz do tego nieprzespaną noc, wściekłą żonę, dwoje halaśliwych dzieci w pampersach i tysiąc spraw na głowie, brak czasu na dobry seks. O! Tak się kończy najczęściej randkowanie, piszę to jako ta wściekła żona. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akimuszki666ppp

Ja ostatnio troche porandkowalem i nie skonczylo sie to dla mnie najlepiej... no ale przynajmniej w tej swojej niemocy mialem dobry sex z dziewczyną 9 /10 🐈😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akimuszki666ppp

I w zasadzie najgorzej jest zacząc randkowanie , bo jak juz sie zaczelo to nie można skończyć, przynajmniej u mnie tak jest...😨 co rusz jakas nowa na horyzoncie 🤒 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akimuszki666ppp

A moglo byc tak milo i dobrze samemu.. to nie moze tak byc 😕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

No to co, niedziela południe, chyba wypadałoby pójść do sklepu po jakieś piwa?

X

Twoi idole z PiS wprowadzili zakaz handlu w niedzielę. Browara nie kupisz. Więc chlaj wodę z kałuży arystocwelesie😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Książkę poczytaj umiesz  jak umiesz. A nie usprawiedliwiasz swój alkoholizm i nieudacznictwo czynnikami zewnętrznymi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bas astral
24 minuty temu, Gość K4k napisał:

To zrób coś by ten stan zmienić. 

robię od lat nastu i nic to nie daję, lecimy z kolejnym piwem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bas astral
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Książkę poczytaj umiesz  jak umiesz. A nie usprawiedliwiasz swój alkoholizm i nieudacznictwo czynnikami zewnętrznymi. 

po pierwsze nie mam żadnej książki, nawet jakbym chciał poczytać... a po drugie, nie interesuja mnie one, tzn. nudzi mnie czytanie, bez sensu i tyle

wole coś robić a nie siedzieć z du.pą i gapić się jak mol w książkę, nuda mega

a alkoholizm to po pierwsze mocne słowo, po prostu lubie się napic- ale nie muszę

i naprawdę jest to tylko i wylacznie alternatywa dla nudy, znam siebie.. jakbym mial coś fajnego do roboty to sto razy bardziej bym wolal- a dla mnie "fajnego do roboty" to tylko spotkanie z jakas kobieta, no ale wiadomo- jej nie ma wiec nic nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość bas astral napisał:

po pierwsze nie mam żadnej książki, nawet jakbym chciał poczytać... a po drugie, nie interesuja mnie one, tzn. nudzi mnie czytanie, bez sensu i tyle

wole coś robić a nie siedzieć z du.pą i gapić się jak mol w książkę, nuda mega

a alkoholizm to po pierwsze mocne słowo, po prostu lubie się napic- ale nie muszę

i naprawdę jest to tylko i wylacznie alternatywa dla nudy, znam siebie.. jakbym mial coś fajnego do roboty to sto razy bardziej bym wolal- a dla mnie "fajnego do roboty" to tylko spotkanie z jakas kobieta, no ale wiadomo- jej nie ma wiec nic nie ma

Czyli prymityw, odpad,nieudacznik i głupek bez ambicji intelektualnych. To row wykop żeby się czymś zająć. Akurat rozrywka dla Ciebie. Nie dziwię się że żadna nie jest zaintetesowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bas astral
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Czyli prymityw, odpad,nieudacznik i głupek bez ambicji intelektualnych. To row wykop żeby się czymś zająć. Akurat rozrywka dla Ciebie. Nie dziwię się że żadna nie jest zaintetesowana

prymityw , nieudacznik, odpad, bo nie lubię czytac książek? aha...

w takim razie dla mnie jesli np nie lubisz grac w pilke jestes pusta, tepa, dzi.wka i szm.ata.. zgadza sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość bas astral napisał:

prymityw , nieudacznik, odpad, bo nie lubię czytac książek? aha...

w takim razie dla mnie jesli np nie lubisz grac w pilke jestes pusta, tepa, dzi.wka i szm.ata.. zgadza sie?

Prze idź nie grasz w piłkę nieudacznik, do tego trzeba mieć kolegów i D...ruszyć z kanapy. I wytrzezwiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bas astral
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Prze idź nie grasz w piłkę nieudacznik, do tego trzeba mieć kolegów i D...ruszyć z kanapy. I wytrzezwiec.

naucz sie pisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kutaf0n

kobiety to k0rwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
8 minut temu, Gość bas astral napisał:

naucz sie pisac

Zrób coś że sobą nieudaczniku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bas astral
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Zrób coś że sobą nieudaczniku

tak? to dawaj...  tylko zanim cos napiszesz SENSOWNEGO to najpierw ci powiem, ze:

pracuje 6x w tygodniu (tylko niedziele mam wolną), ciezko pracuje, czesto po 10h fizycznie

chodze na siłownie, sam sie utrzymuje, dbam o siebie fizycznie, robie wszystko co tylko jest w mojej mocy

dawaj, jak  jestes taki mądry, co moglbym zrobic wiecej? bo ja ledwo dyszam tak zapie.r.dalam .. wiec jak czytam takie ...y, zebym cos zrobil to az mi sie noz w kieszeni otwiera i gdybys byla teraz obok mnie to centralnie naplułbym ci na morde smieciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bas astral

zatkało kur3wke 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Już każdy zna twoja chuujowa historie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdd
5 minut temu, Gość Gość napisał:

Już każdy zna twoja chuujowa historie 

smialo mozesz wziac clintona do papy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
29 minut temu, Gość bas astral napisał:

tak? to dawaj...  tylko zanim cos napiszesz SENSOWNEGO to najpierw ci powiem, ze:

pracuje 6x w tygodniu (tylko niedziele mam wolną), ciezko pracuje, czesto po 10h fizycznie

chodze na siłownie, sam sie utrzymuje, dbam o siebie fizycznie, robie wszystko co tylko jest w mojej mocy

dawaj, jak  jestes taki mądry, co moglbym zrobic wiecej? bo ja ledwo dyszam tak zapie.r.dalam .. wiec jak czytam takie ...y, zebym cos zrobil to az mi sie noz w kieszeni otwiera i gdybys byla teraz obok mnie to centralnie naplułbym ci na morde smieciu

Ktoś to dba o swoją fizjonomie nie tyra jak niewolnik i przede wszystkim nie chla jak nalogowiec. Skończ się onanizowac własnym zyebaniem bo to żałosne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bas astral
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Ktoś to dba o swoją fizjonomie nie tyra jak niewolnik i przede wszystkim nie chla jak nalogowiec. Skończ się onanizowac własnym zyebaniem bo to żałosne. 

aha czyli wg ciebie powinienem usiasc w domu i pierdziec w stolek? skoro mam nie tyrac?? wlasnie tyram po to by byc niezaleznym i miec z czego zyc.. ty ku.rwo j3bana...

i chla jak nalogowiec? no faktycznie, jak raz, max 2x w tygodniu wypije sobie 4packa to jest chlanie jak nalogowiec hahah oj dziecko, ty naprawde nie znasz zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tom

przestań zapíerdalać i zacznij pracować, wtedy czas na rozrywke, kobiete itp. Ty nie masz czasu ani siły na kobiete.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bas astral
41 minut temu, Gość tom napisał:

przestań zapíerdalać i zacznij pracować, wtedy czas na rozrywke, kobiete itp. Ty nie masz czasu ani siły na kobiete.

czas i siłe na kobiete znalazlbym dosłownie zawsze..., ja wracam z pracy i mam potem czas wolny, wiec moglbym wtedy robic wszystko, no ale wlasnie..., nie mam z kim i siedze samotnie w domu i się nudze, dołując się i wpadając w coraz większą depreche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
42 minuty temu, Gość bas astral napisał:

czas i siłe na kobiete znalazlbym dosłownie zawsze..., ja wracam z pracy i mam potem czas wolny, wiec moglbym wtedy robic wszystko, no ale wlasnie..., nie mam z kim i siedze samotnie w domu i się nudze, dołując się i wpadając w coraz większą depreche

I dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×