Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość dozgonny

dla Ciebie wszystko II

Polecane posty

Gość dozgonny

Poprzedni wątek chyba został zablokowany. Nie mam zielonego pojęcia dlaczego tak się stało. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dozgonny

Może to i lepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Ja tez nie rozumiem moderacji.Blokuja mnostwo normalnych watkow a zostawiaja ...skie, dlatego tak duzo osob stad zwialo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Gość dozgonny napisał:

Może to i lepiej...

Kogoś po prostu dławi zawiść, że można o miłości pisać tak jak Ty. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, całuśna💋 napisał:

Kogoś po prostu dławi zawiść, że można o miłości pisać tak jak Ty. 

Zawiść???O bycie Kocurem dla każdej kici???chyba mężczyzn z klasą  nie znasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Gość gosc napisał:

Zawiść???O bycie Kocurem dla każdej kici???chyba mężczyzn z klasą  nie znasz

Nie zauważyłam żeby on tu kogokolwiek rwał to raczej desperatki nakręcają się i prubują wpisać go w swoje ramki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, całuśna💋 napisał:

Nie zauważyłam żeby on tu kogokolwiek rwał to raczej desperatki nakręcają się i prubują wpisać go w swoje ramki. 

A Ty jedna z nich??brak słów.. nara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dozgonny

Biorąc pod uwagę moje podejście do tego miejsca, do ludzi, do Internetu i do życia... chciałem tylko podkreślić, że nie szukam tutaj nikogo. Obawiam się jednak, że moje słowa i tak nie mają większego znaczenia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
12 minut temu, Gość dozgonny napisał:

Biorąc pod uwagę moje podejście do tego miejsca, do ludzi, do Internetu i do życia... chciałem tylko podkreślić, że nie szukam tutaj nikogo. Obawiam się jednak, że moje słowa i tak nie mają większego znaczenia. 

Wiele desperatek chcialoby byc na miejscu owej kici, a wyzej masz tylko dowod. Jest szansa na rozmowe z nia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Gość dozgonny napisał:

Biorąc pod uwagę moje podejście do tego miejsca, do ludzi, do Internetu i do życia... chciałem tylko podkreślić, że nie szukam tutaj nikogo. Obawiam się jednak, że moje słowa i tak nie mają większego znaczenia. 

A ja się napawam tym co piszesz ale "łap nie podstawiamy" jakby to Pawlak określił. To co piszesz pięści moją dusze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dozgonny

Całujcie w d u p e misia desperatki brzydkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Intrygantka
19 minut temu, Gość dozgonny napisał:

Biorąc pod uwagę moje podejście do tego miejsca, do ludzi, do Internetu i do życia... chciałem tylko podkreślić, że nie szukam tutaj nikogo. Obawiam się jednak, że moje słowa i tak nie mają większego znaczenia. 

Nie szukasz, a znalazłeś. Czy to nie cudowne? Taka miłość mimochodem. 🙂 Ja niestety muszę dziś pracować. Myśl o mnie ciepło. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 minuty temu, Gość Intrygantka napisał:

Nie szukasz, a znalazłeś. Czy to nie cudowne? Taka miłość mimochodem. 🙂 Ja niestety muszę dziś pracować. Myśl o mnie ciepło. 

Cicho Dragon!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dozgonny
8 minut temu, Gość Gosc napisał:

Wiele desperatek chcialoby byc na miejscu owej kici, a wyzej masz tylko dowod. Jest szansa na rozmowe z nia?

Nie ma. Wszystko już zostało powiedziane. Tak na marginesie, nie wszystko złoto co się świeci. Osoby, które chciały by mnie poznać muszą zdawać sobie sprawę z tego jak ułomnym miejscem jest Internet. Tutaj wyobraźnia, niedomówienia, a także pochopne wnioski często powodują wypaczenie rzeczywistości, która bardzo często jest rozczarowująca. Ja byłbym takim rozczarowaniem.
 

5 minut temu, całuśna💋 napisał:

A ja się napawam tym co piszesz ale "łap nie podstawiamy" jakby to Pawlak określił. To co piszesz pięści moją dusze.

Pewnych rzeczy nie powinno się mówić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Pisząc takie głupoty w eter narazacie się na śmieszność. Skoro tu jesteś to znaczy ze twoja wybranka ma cie w dupie więc czynienie takich wyznań i innych bzdetow jest żałosne. Tylko stare i niedorúchane mężatki oraz stare panny z wąsem się tym podniecają. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dozgonny
10 minut temu, Gość dozgonny napisał:

Całujcie w d u p e misia desperatki brzydkie.

Hmmm.... Nie potrzebluję suflera. Sam sobie poradzę.

10 minut temu, Gość Intrygantka napisał:

Nie szukasz, a znalazłeś. Czy to nie cudowne? Taka miłość mimochodem. 🙂 Ja niestety muszę dziś pracować. Myśl o mnie ciepło. 

Żartowniś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Po co tyle tych tematow? Kicia, kolezanka z pracy, Ty juz wiele miesiecy o niej piszesz. Nie lepiej udac sie na terapie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dozgonny
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Pisząc takie głupoty w eter narazacie się na śmieszność. Skoro tu jesteś to znaczy ze twoja wybranka ma cie w dupie więc czynienie takich wyznań i innych bzdetow jest żałosne. Tylko stare i niedorúchane mężatki oraz stare panny z wąsem się tym podniecają. 

Udzielając się tutaj w tak wulgarny sposób udowadniasz, że tez się podniecasz tematem, który sugerujesz, że mało Ciebie interesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dozgonny

jem kupe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nevermind

Zablokowali, ale kto miał przeczytać to może przeczytał. nie licząc oczywiście reszty która zakochała się w słowach wypowiedzianych, a nie tym kto je wypowiedział. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
22 minuty temu, Gość dozgonny napisał:

Udzielając się tutaj w tak wulgarny sposób udowadniasz, że tez się podniecasz tematem, który sugerujesz, że mało Ciebie interesuje.

Podniecienie w moim wydaniu tak nie wygląda. Mam prawo być wulgarna tam gdzie chce. Nie pasuje? To nie udzielaj się w miejscu publicznym . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nevermind
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Podniecienie w moim wydaniu tak nie wygląda. Mam prawo być wulgarna tam gdzie chce. Nie pasuje? To nie udzielaj się w miejscu publicznym . 

Cóż, za brak empatii. Chce to niech pisze, jak Cię to śmieszy i denerwuje to tu nie zagladaj i wszyscy będą zadowoleni 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Gość Nevermind napisał:

Zablokowali, ale kto miał przeczytać to może przeczytał. nie licząc oczywiście reszty która zakochała się w słowach wypowiedzianych, a nie tym kto je wypowiedział. 

Chyba przesadzasz z tym "zakochaniem" . Nie czytasz książek , poezji?  Nie wiesz co to znaczy doceniać estetykę słowa ? Brzydko być zazdrośnikiem bez powodu ale z drugiej strony rozumiem Twoja skomę w zęby , bo nie każdy potrafi ponieść słowami tak jak autor tego wątku .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Nevermind napisał:

Cóż, za brak empatii. Chce to niech pisze, jak Cię to śmieszy i denerwuje to tu nie zagladaj i wszyscy będą zadowoleni 

Ja nie będę bo zrobię coś co mi nakazujesz a nie coś czego ja chce. Poza tym musi być równowaga dla podniety takich bab jak ty i tobie podobne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nevermind
2 minuty temu, całuśna💋 napisał:

Chyba przesadzasz z tym "zakochaniem" . Nie czytasz książek , poezji?  Nie wiesz co to znaczy doceniać estetykę słowa ? Brzydko być zazdrośnikiem bez powodu ale z drugiej strony rozumiem Twoja skomę w zęby , bo nie każdy potrafi ponieść słowami tak jak autor tego wątku .

Zakochanie zostało użyte pod formą sarkazmu i przede wszystkim nikogo tutaj nie atakuje i nie mam zamiaru. I jakbym nie doceniała estetyki słowa to by mnie wątek poprzedni nie zainteresował, dziękuję za uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nevermind
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Ja nie będę bo zrobię coś co mi nakazujesz a nie coś czego ja chce. Poza tym musi być równowaga dla podniety takich bab jak ty i tobie podobne.

Niczym się nie podniecam, a już napewno nie randomowa osoba z internetu. Jeśli to jest dla Ciebie równowaga to życzę powodzenia w życiu i kończę te bezsensowna dyskusje z Tobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Nevermind napisał:

Niczym się nie podniecam, a już napewno nie randomowa osoba z internetu. Jeśli to jest dla Ciebie równowaga to życzę powodzenia w życiu i kończę te bezsensowna dyskusje z Tobą.

😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nevermind
16 minut temu, dozgonny napisał:

Nie było moją intencją pisanie tego dla jednej konkretnej osoby. Czasami człowiek po prostu potrzebuje w jakiś tam sposób odreagować, wygadać się, wyrazić siebie... Niestety zbliża się okres w którym jak gdyby z automatu nachodzą mnie wspomnienia i budzą się sentymenty. 

Rozumiem, jeśli chodzi o wyrażanie siebie. A czy jeśli chodzi o wygadanie to czy nie lepiej porozmawiać z kimś bliskim? Kto zna Cię i rozumie lepiej niż osoby w internecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

dozgonny, tylko nasuwa sie pytanie kiedy nastapi zgon :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...

NIe mogę czytać tej obłudy w necie.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×