Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tradycyjny wąs

wkurza mnie to, że brak seksu i samotność dotyczy praktycznie tylko facetów

Polecane posty

Gość tradycyjny wąs

jestem na tym forum od 10 lat i praktycznie każdy temat, dotyczący samotnosci, braku seksu , powodzenia itp , jest napisany przez faceta..

nigdy nie widzialem tematu  "jestem kobieta, mam 30 lat, nigdy nie mialam faceta ani nikt nie chce ze mna uprawiac seksu"

wkurzajace jest to, ze tylko facetów spotyka mega samotnosc i celibat przez całe zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokolino

niestety tak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Zwłaszcza że tu pod różnymi nickami pisze kilku ciągle tych samych przegrywa. Jak ty. Latami te same żale. Kobiety też są samotne ale też jak widać mniej żenujące i nie piszą stale o tym samym. Za dużo macie czadu nieudacznicy i tyle. Matka dom ogarnie albo żyjecie w życie to i macie czas bredzić o sobie na forum  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Bo kobiety wiedzą że to żenujące i nie są słabe psychicznie oraz niedorobione. Kobiety potrafią swoją niedole przeżywać z godnością nie angażując całego świata i nie obwiniajac go o swoje niepowodzenia natomiast ty i tobie podobne jelopy nie widza winy w sobie. Pízda jesteś i tyle w temacie. Do tego głupia zwyczajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Bo kobiety wiedzą że to żenujące i nie są słabe psychicznie oraz niedorobione. Kobiety potrafią swoją niedole przeżywać z godnością nie angażując całego świata i nie obwiniajac go o swoje niepowodzenia natomiast ty i tobie podobne jelopy nie widza winy w sobie. Pízda jesteś i tyle w temacie. Do tego głupia zwyczajnie.

Sama prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona

No ja mam tak dokładnie. 31 lat i samotnosc. Moze po prostu nie jestem taka zalosna jak ty i nie widzę sensu jeczenia na forum? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karol
15 minut temu, Gość Gość napisał:

Bo kobiety wiedzą że to żenujące i nie są słabe psychicznie oraz niedorobione. Kobiety potrafią swoją niedole przeżywać z godnością nie angażując całego świata i nie obwiniajac go o swoje niepowodzenia natomiast ty i tobie podobne jelopy nie widza winy w sobie. Pízda jesteś i tyle w temacie. Do tego głupia zwyczajnie.

Te silne pic..ze to musza miec rzadowa ochrone by pracodawcy plaicili im tyle samo za prace co facetowi 😄 A gdzie wolny rynek wiac pracodawcy wlasciwie oceniaja prace kobiet i ich silniejsza psychike. Ale podobne jelopki sobie wmawiaja ze one sa strasznie mocne ale w kazdej ppracy musza spelniac mniejsze wymagania 😄 Jakbys id..iotko musiala konkurowac tak jak faceci w zdobywaniu kobiet to bys tak nie pi..erdolila jak potluczona. Ale ze taka de..bilka lezy i pachnie i wmawia jaka ona jest silna bo ma niedole i dramat zyciowy z wybraniem z setek adroatorow jakiegos normalnego no naprawde hipokrytki pelna mor..da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość karol napisał:

Te silne pic..ze to musza miec rzadowa ochrone by pracodawcy plaicili im tyle samo za prace co facetowi 😄 A gdzie wolny rynek wiac pracodawcy wlasciwie oceniaja prace kobiet i ich silniejsza psychike. Ale podobne jelopki sobie wmawiaja ze one sa strasznie mocne ale w kazdej ppracy musza spelniac mniejsze wymagania 😄 Jakbys id..iotko musiala konkurowac tak jak faceci w zdobywaniu kobiet to bys tak nie pi..erdolila jak potluczona. Ale ze taka de..bilka lezy i pachnie i wmawia jaka ona jest silna bo ma niedole i dramat zyciowy z wybraniem z setek adroatorow jakiegos normalnego no naprawde hipokrytki pelna mor..da.

Takimi jak ty to k normalni faceci gardzą, bo jesteście zaprzeczeniem cech męskich. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość karol napisał:

Te silne pic..ze to musza miec rzadowa ochrone by pracodawcy plaicili im tyle samo za prace co facetowi 😄 A gdzie wolny rynek wiac pracodawcy wlasciwie oceniaja prace kobiet i ich silniejsza psychike. Ale podobne jelopki sobie wmawiaja ze one sa strasznie mocne ale w kazdej ppracy musza spelniac mniejsze wymagania 😄 Jakbys id..iotko musiala konkurowac tak jak faceci w zdobywaniu kobiet to bys tak nie pi..erdolila jak potluczona. Ale ze taka de..bilka lezy i pachnie i wmawia jaka ona jest silna bo ma niedole i dramat zyciowy z wybraniem z setek adroatorow jakiegos normalnego no naprawde hipokrytki pelna mor..da.

Za głupi jesteś na dyskusje . Słaby i tępy. Jak ci nie pasuje bycie facetem to zmień płeć. Albo się napij bo przecież życie takie trudne. Z daleka widać przegrywa który nie ma kogo rùchac więc się uzala. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karol

zeby bylo smieszniej nawet taki strasznie trudny wybor przerasta ich mikroskopije mozdzki. I tak mamy pelno samotnych matek z bekartami ktore pasozytuja na spoleczenstwie wyludzajac pieniadze na gow..niaki ktorych zupelnie nikt nie chce i nie potrzebuje ich nawet ich wlasny ojciec. Normalnemu czlowiekowi potrzeba 5 sekund by poznc sie ze ten ich dzieciorob to czysta patologia ale dla nich to niczzym wspiecie sie na everest takie  ciezkie zadanie intelektualne No naprawde inteligencja na poziomie kopulujacego krolika i jeszcze bezczelnie twierdza jak oone to dopiero maja ciezko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola
3 minuty temu, Gość karol napisał:

zeby bylo smieszniej nawet taki strasznie trudny wybor przerasta ich mikroskopije mozdzki. I tak mamy pelno samotnych matek z bekartami ktore pasozytuja na spoleczenstwie wyludzajac pieniadze na gow..niaki ktorych zupelnie nikt nie chce i nie potrzebuje ich nawet ich wlasny ojciec. Normalnemu czlowiekowi potrzeba 5 sekund by poznc sie ze ten ich dzieciorob to czysta patologia ale dla nich to niczzym wspiecie sie na everest takie  ciezkie zadanie intelektualne No naprawde inteligencja na poziomie kopulujacego krolika i jeszcze bezczelnie twierdza jak oone to dopiero maja ciezko.

Póki co to z ciebie pasozyt, nierob i typowe nic. Od razu widać, że nie nadajesz się ani na partnera ani na ojca. Nawet sobie bytu nie potrafisz zapewnić 😂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kimono

hahahaha a te 4 posty wyzej nie napisala czasem jedna i ta sama osoba?? haha zalosna szm@ta z kafeterii 😄

autor ma zdecydowanie racje, tylko faceci cierpia na samotnosc i celibat, taka natura ludzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość kimono napisał:

hahahaha a te 4 posty wyzej nie napisala czasem jedna i ta sama osoba?? haha zalosna szm@ta z kafeterii 😄

autor ma zdecydowanie racje, tylko faceci cierpia na samotnosc i celibat, taka natura ludzka

Nie, faceci nie cierpią, jak przegryw śmie nazywać się facetem? Nie ubliżajmy facetom. Facet potrafi zdobyć kobietę, bo jest zdobywcą z natury. Jęczydupy to nie mężczyzna o niech spie.rdala truc du.pe gdzie indziej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość karol napisał:

zeby bylo smieszniej nawet taki strasznie trudny wybor przerasta ich mikroskopije mozdzki. I tak mamy pelno samotnych matek z bekartami ktore pasozytuja na spoleczenstwie wyludzajac pieniadze na gow..niaki ktorych zupelnie nikt nie chce i nie potrzebuje ich nawet ich wlasny ojciec. Normalnemu czlowiekowi potrzeba 5 sekund by poznc sie ze ten ich dzieciorob to czysta patologia ale dla nich to niczzym wspiecie sie na everest takie  ciezkie zadanie intelektualne No naprawde inteligencja na poziomie kopulujacego krolika i jeszcze bezczelnie twierdza jak oone to dopiero maja ciezko.

Ale przekazuję geny,a wy tylko w piach  i gnicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On2897

Mi leci 29 rok życia i nigdy nie miałem dziewczyny i już nie chcę mieć.  Będąc nastolatkiem byłem zauroczony  pewną brunetką o rok starszą, ale że byłem brzydalem z ciężkim trądzikiem i widziałem, że ona się ze mnie śmieje, to zwątpiłem w uczucia, w miłość i te inne bzdury.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dramat
2 godziny temu, Gość On2897 napisał:

Mi leci 29 rok życia i nigdy nie miałem dziewczyny i już nie chcę mieć.  Będąc nastolatkiem byłem zauroczony  pewną brunetką o rok starszą, ale że byłem brzydalem z ciężkim trądzikiem i widziałem, że ona się ze mnie śmieje, to zwątpiłem w uczucia, w miłość i te inne bzdury.  

Przyjedź do USA, tu panne poznasz szybko, jest sporo ładnych i dobrych dziewczyn, skromnych, za to nie księżniczkowatych jak polki, które tylko 1500 wymagań. Tu kobiety pracują, na randkach płacą za siebie a i często fundują faceta, a w pracy to nawet facetom drzwi otwierają, bo nie są jak polki 500 lat wstecz w średniowiecznym myśleniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On2897
32 minuty temu, Gość Dramat napisał:

Przyjedź do USA, tu panne poznasz szybko, jest sporo ładnych i dobrych dziewczyn, skromnych, za to nie księżniczkowatych jak polki, które tylko 1500 wymagań. Tu kobiety pracują, na randkach płacą za siebie a i często fundują faceta, a w pracy to nawet facetom drzwi otwierają, bo nie są jak polki 500 lat wstecz w średniowiecznym myśleniu.

Już lecę. Już mi nie zależy na związkach. Ostatnio mi trochę zależało jak miałem z 23 lata góra. Nie ma już we mnie uczuć, nadziei, ani niczego. Może pochodzę po prostytutkach dla ulżenia sobie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosmos

chciałbym bardzo, aby chociaz na chwile, kobiety mialy taką samą trudnosc w relacjach damsko meskich jak faceci

zeby im bylo tak samo trudno poznac kogos do zwiazku, do seksu, umowic na randke itp.. wtedy by zobaczyły, jak to jest i co to znaczy byc samotnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzysiekterianin92

Ja nie miałem partnerki na studniówkę. Nawet w tak wydawałoby się banalnej i błahej sprawie poniosłem porażkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość kosmos napisał:

chciałbym bardzo, aby chociaz na chwile, kobiety mialy taką samą trudnosc w relacjach damsko meskich jak faceci

zeby im bylo tak samo trudno poznac kogos do zwiazku, do seksu, umowic na randke itp.. wtedy by zobaczyły, jak to jest i co to znaczy byc samotnym

dlaczego podszywasz sie pod faceta, faceci nie maja z tym problemu. To ty i paru innych nieudaczników, który lezą na to forum jak much do g...macie. Twoje doświadczenie nie jest doświadczeniem faceta, tylko incela nieudacznika, inna kategoria. Do tego jesteś głupi skoro  nie widzisz zróznicowania świata i problemów innych ludzi, tylko ci sie wydaje że jak coś ci się  uplęgło w pustym łbie to to prawda objawiona. Jake ty niby znasz kobiety i co o nich niby wiesz, jak ty pewnie z żadną od lat normalnie nei rozmawiałeś? Tobue by baba na twarzy siadła to byś nie zauważył przejęty swoim nieudacznictwem i użalaniem się nad soba. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hcdd
1 minutę temu, Gość gość napisał:

dlaczego podszywasz sie pod faceta, faceci nie maja z tym problemu. To ty i paru innych nieudaczników, który lezą na to forum jak much do g...macie. Twoje doświadczenie nie jest doświadczeniem faceta, tylko incela nieudacznika, inna kategoria. Do tego jesteś głupi skoro  nie widzisz zróznicowania świata i problemów innych ludzi, tylko ci sie wydaje że jak coś ci się  uplęgło w pustym łbie to to prawda objawiona. Jake ty niby znasz kobiety i co o nich niby wiesz, jak ty pewnie z żadną od lat normalnie nei rozmawiałeś? Tobue by baba na twarzy siadła to byś nie zauważył przejęty swoim nieudacznictwem i użalaniem się nad soba. 

Tak tak wmawiaj sobie takie pierdoły Ja jednak opisuje to co widzę w życiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość Hcdd napisał:

Tak tak wmawiaj sobie takie pierdoły Ja jednak opisuje to co widzę w życiu

i piszesz pod innymi nickami:D     g..widzisz nieudaczniku i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość Hcdd napisał:

Tak tak wmawiaj sobie takie pierdoły Ja jednak opisuje to co widzę w życiu

po prostu jesteś zwyczajnie głupi, do tego marudny i to wyczerpuje temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 godziny temu, Gość Dramat napisał:

Przyjedź do USA, tu panne poznasz szybko, jest sporo ładnych i dobrych dziewczyn, skromnych, za to nie księżniczkowatych jak polki, które tylko 1500 wymagań. Tu kobiety pracują, na randkach płacą za siebie a i często fundują faceta, a w pracy to nawet facetom drzwi otwierają, bo nie są jak polki 500 lat wstecz w średniowiecznym myśleniu.

Dlatego nakręcono tyle serii programów "wiza na miłość", bo tam tak łatwo o kobietę, że  faceci i tak sciągają kobiety z biednych krajów, niestety pierścionek zaręczynowy za 10.000 dolców nie zadowolił (bodajże) Ukrainki😂 o jak się dowiedziała, że jej mąż nie jest milionerem to chciała do kraju wrócić, on płakał. Super program. Polecam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet

Autor ma dużo racji.

Kobiety pod tym kątem mają dużo lepiej. Przez większą część życia łechcze się ich ego i próżność a damusie tylko przebierają i nabijają sobie ego - takie są fakty, a z faktami się nie dyskutuję.

Ogólnjie rzecz biorąc - kobiety mają dużo lepiej niż same to przedstawiają, ale to z natury manipulantki i aktorki więc wszystko przekręcą.

Zeby nie było, jestem zonaty, co śmieszniejsze - moja żona to potwierdza, że nie lubi bab na ogół bo to fałszywce 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość kosmos napisał:

chciałbym bardzo, aby chociaz na chwile, kobiety mialy taką samą trudnosc w relacjach damsko meskich jak faceci

zeby im bylo tak samo trudno poznac kogos do zwiazku, do seksu, umowic na randke itp.. wtedy by zobaczyły, jak to jest i co to znaczy byc samotnym

Tobie trudno, a mój brat uważa, że jest zbyt łatwo. Chłopak ma 26 lat i co impreza rodzinna to on z inną, matka aż się piekli bo wstyd, ma ogromne powodzenie, także dostałeś kiepską pule genów niczym otyła, brzydka z twarzy kobieta. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość facet napisał:

Autor ma dużo racji.

Kobiety pod tym kątem mają dużo lepiej. Przez większą część życia łechcze się ich ego i próżność a damusie tylko przebierają i nabijają sobie ego - takie są fakty, a z faktami się nie dyskutuję.

Ogólnjie rzecz biorąc - kobiety mają dużo lepiej niż same to przedstawiają, ale to z natury manipulantki i aktorki więc wszystko przekręcą.

Zeby nie było, jestem zonaty, co śmieszniejsze - moja żona to potwierdza, że nie lubi bab na ogół bo to fałszywce 😉

A najgorsze w babach, że nigdy się nie wspierają tak jak faceci, tylko jedna drugą obgaduje takie kur.wy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Większosć z was, facetów to pier.dolone bydło.  Nawet na tym forum widac, jak te "biedne, dobre (buahahah tiaaa) prawiczki" - to skrajne chamy, prostaki i zakamuflowani mizogini, więc dobrze wam tak. Nawet mi was nie żal. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet
4 minuty temu, Gość gość napisał:

Większosć z was, facetów to pier.dolone bydło.  Nawet na tym forum widac, jak te "biedne, dobre (buahahah tiaaa) prawiczki" - to skrajne chamy, prostaki i zakamuflowani mizogini, więc dobrze wam tak. Nawet mi was nie żal. 

Gdyby ci przyszło przejśc drogę jaką musi mieć przeciętny facet zeby ogarnąć sobie dziewczyne, to bys sobie w łeb strzeliła. 

A nie, wy nie umiecie strzelac - to jak przystała na samicę nażarła tabletek i zrobiła raban na całą okolice. Wy samice nawet ze śmierci zrobicie manipulację.

Tfu, pseudcwaniaro tylko dlatego ze ma srom między nogami i wie ze z tego idą benefity.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa
Przed chwilą, Gość facet napisał:

Gdyby ci przyszło przejśc drogę jaką musi mieć przeciętny facet zeby ogarnąć sobie dziewczyne, to bys sobie w łeb strzeliła. 

A nie, wy nie umiecie strzelac - to jak przystała na samicę nażarła tabletek i zrobiła raban na całą okolice. Wy samice nawet ze śmierci zrobicie manipulację.

Tfu, pseudcwaniaro tylko dlatego ze ma srom między nogami i wie ze z tego idą benefity.

Hahaha, nawet mi Cię trochę żal.  Bije od Ciebie zawiść bo nie masz gdzie chooya włożyć. Żenada 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×