Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rzeppa

Kasia agresor Zielinska

Polecane posty

Gość Gość
5 minut temu, Gość Gosc napisał:

...platforma na ktora wrzuca  filmiki zastapila jej przesiadywanie w oknie i obgadywanie, z ogladajacymi ja ludzmi jest podobnie.

Pato dla pato.Przeniesli sie spod bram na ekran i jeszcze na tym zarabiaja.

Reklame jej robisz, cały czas wątek skacze na góre dzięki twoim komentarzom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
23 minuty temu, Gość Gosc napisał:

...platforma na ktora wrzuca  filmiki zastapila jej przesiadywanie w oknie i obgadywanie, z ogladajacymi ja ludzmi jest podobnie.

Pato dla pato.Przeniesli sie spod bram na ekran i jeszcze na tym zarabiaja.

Świetne porównanie. Dokładnie tak, podwórkowa plotkara i obgadywaczka okno w scianie zamieniła na okno internetowe i znalazła podobnych patusów do niej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
19 minut temu, Gość Gość napisał:

Reklame jej robisz, cały czas wątek skacze na góre dzięki twoim komentarzom

Dobrze niech wiecej osób zobaczy jak starej babie bije palma. Tylko czekać jak w przyszłym roku stworzą sezon 2 Marcelina 2. Dzis mamy początek. Takie dwie ...ki jak palma i zielinska potrafią narobisz syfu w tempie ekspresowym. Mam nadzieję, że i tym razem te dwie stuknięte nie zawiodą i dadzą szoł na miarę swoich możliwosci. Zatem do dzieła wariatki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
14 minut temu, Gość Gość napisał:

Świetne porównanie. Dokładnie tak, podwórkowa plotkara i obgadywaczka okno w scianie zamieniła na okno internetowe i znalazła podobnych patusów do niej. 

No i dobrze, że gada. Mariusz zapewne musi lewatywy potroić by nadązyć za bólem zadka xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
49 minut temu, Gość Gość napisał:

Dobrze niech wiecej osób zobaczy jak starej babie bije palma. Tylko czekać jak w przyszłym roku stworzą sezon 2 Marcelina 2. Dzis mamy początek. Takie dwie ...ki jak palma i zielinska potrafią narobisz syfu w tempie ekspresowym. Mam nadzieję, że i tym razem te dwie stuknięte nie zawiodą i dadzą szoł na miarę swoich możliwosci. Zatem do dzieła wariatki. 

Możesz pisać największe obelgi jakie przyjdą Ci do głowy, ale zrozum i tak robisz jej REKLAMĘ
Wątek jest cały czas wybijany do góry zatem więcej osób go otworzy
Wiecej osób wyszuka jej kanał, wejdzie w jej filmiki, zwiekszą się wyświetlenia, zwiększą suby
Dlaczego?
Z ciekawości i że nie piszesz prawdy
Mnie Kaśka nie obchodzi, bo diety mnie nie interesują, ale na tle szambowiska jakim jest youtube wydaje się być całkiem normalna - widziałam ze 3 filmy - ten z wyjściem na basen i liftingiem dla ubogich rozśmieszył mnie do łez 😄

Także przyczyniasz się do zwiększenia zasięgów Katarzynie Z.
Bo nie jest ważne jak mówią, ważne aby mówili i zła reklama to tez reklama

Chyba, że działasz na rzecz Kaśki to bravo, nie jest to najmądrzejszy sposób na zwiększenie ilości £££ i $$$ na koncie ale zdecydowanie przyniesie profity
Tak czy siak gratuluje pomysłu na wybicie kanału 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaa

Jej robi reklame Palma juz od samego poczatku. Nie pomoglo. Takze tym bardziej nie pomoze jej kafeteria. Tutaj sie pisze jedynie to, co Kasienka blokuje na swoim kanale - czyli prawo do wypowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Fajnie wiedzieć, że kafeteria podbija zasięgi na YouTube. Ileż youtuberów tworzyłoby o sobie tematy, by tylko zaistnieć... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość aaaaa napisał:

Tutaj sie pisze jedynie to, co Kasienka blokuje na swoim kanale - czyli prawo do wypowiedzi.

Zablokowała Twój komentarz? Czytałam i negatywne też zostawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość aaaaa napisał:

Jej robi reklame Palma juz od samego poczatku. Nie pomoglo. Takze tym bardziej nie pomoze jej kafeteria. Tutaj sie pisze jedynie to, co Kasienka blokuje na swoim kanale - czyli prawo do wypowiedzi.

I będziesz płakać, że napisałaś jej, że jest mega agresywna, stara, wariatka, patologiczna (bo nie ma tutaj innych argumentów) i Twój komentarz poleciał 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
15 minut temu, Gość Gość napisał:

Możesz pisać największe obelgi jakie przyjdą Ci do głowy, ale zrozum i tak robisz jej REKLAMĘ
Wątek jest cały czas wybijany do góry zatem więcej osób go otworzy
Wiecej osób wyszuka jej kanał, wejdzie w jej filmiki, zwiekszą się wyświetlenia, zwiększą suby
Dlaczego?
Z ciekawości i że nie piszesz prawdy
Mnie Kaśka nie obchodzi, bo diety mnie nie interesują, ale na tle szambowiska jakim jest youtube wydaje się być całkiem normalna - widziałam ze 3 filmy - ten z wyjściem na basen i liftingiem dla ubogich rozśmieszył mnie do łez 😄

Także przyczyniasz się do zwiększenia zasięgów Katarzynie Z.
Bo nie jest ważne jak mówią, ważne aby mówili i zła reklama to tez reklama

Chyba, że działasz na rzecz Kaśki to bravo, nie jest to najmądrzejszy sposób na zwiększenie ilości £££ i $$$ na koncie ale zdecydowanie przyniesie profity
Tak czy siak gratuluje pomysłu na wybicie kanału 🙂

Musisz to napisac do osoby, która założyła ten wątek, nie do mnie. Swoją drogą nie rozumiesz kompletnie tego co ja napisałam. Inna sprawa po 3 filmach oceniasz twórce kanału. Niezły research. Dlaczego odmawiasz jej sławy i pieniędzy? Skoro jest taka "inteligentna mądra i utalentowana" to kasa i sława należy się jej jak psu miska. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Kaska wracaj do smazenia boczku i selficzkow w kokardkach na glowie 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

 

15 minut temu, Gość aaaaa napisał:

Jej robi reklame Palma juz od samego poczatku. Nie pomoglo. Takze tym bardziej nie pomoze jej kafeteria. Tutaj sie pisze jedynie to, co Kasienka blokuje na swoim kanale - czyli prawo do wypowiedzi.

Strasznie musiala zalezc ci za skore. Co cie tak w niej boli?

I kolejny raz klamiesz, byle jaka baba zalozyla kanal 25 May 2019 i juz po kilku godzinach miala 1K subow, po kolejnych pary dniach miała 2K, dzisiaj ma 4.32K i ciagle jej rosna. Jak na randomowa osobe, ktora opowiada jakies pitu pitu to bardzo dobry wynik. O 145K wiecej subow ma Marchwiusz, a ogladalnosc jego najnowszych bredni jest jedynie 2x wieksza niz K.Z.

No chyba raczej Marchwiusz umoczyl i to bardzo mocno, nie sadzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Dla mnie Kasia to rewelacyjna postać, a jak ktoś odbiera jej sarkazm jako agresje to się kłania brak inteligencji. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
19 minut temu, Gość gosc napisał:

 

Strasznie musiala zalezc ci za skore. Co cie tak w niej boli?

I kolejny raz klamiesz, byle jaka baba zalozyla kanal 25 May 2019 i juz po kilku godzinach miala 1K subow, po kolejnych pary dniach miała 2K, dzisiaj ma 4.32K i ciagle jej rosna. Jak na randomowa osobe, ktora opowiada jakies pitu pitu to bardzo dobry wynik. O 145K wiecej subow ma Marchwiusz, a ogladalnosc jego najnowszych bredni jest jedynie 2x wieksza niz K.Z.

No chyba raczej Marchwiusz umoczyl i to bardzo mocno, nie sadzisz?

Gdyby nie szczucie na wegan i komitywa z patopalmą to by jej tak subów nie przybawało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
12 minut temu, Gość Gość napisał:

Gdyby nie szczucie na wegan i komitywa z patopalmą to by jej tak subów nie przybawało.

No to Mario dżizys Mario już wie co robi źle 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Gdyby nie szczucie na wegan i komitywa z patopalmą to by jej tak subów nie przybawało.

Ktoś w końcu miał odwagę wstać i mówić jak jest 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Gdyby nie szczucie na wegan i komitywa z patopalmą to by jej tak subów nie przybawało.

Oj biedni weganie, przecież nie można żartować na ich temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
19 minut temu, Gość Gość napisał:

Oj biedni weganie, przecież nie można żartować na ich temat

Dla mnie Kasia to rewelacyjna postać, a jak ktoś odbiera jej sarkazm jako agresje to się kłania brak inteligencji.

Jest roznica miedzy zartami i inteligentnym humorem a przesmiewczymi i judzacymi pogadankami K.Z.

G.F.Darwin robi sobie zarty nawet z Boga i Jezusa, ale robi to z klasa, bez obrazania czyjes godnosci i uczuc religijnych.

Jesli ktos uwaza, ze humor K.Z. jest dla inteligentnych ludzi,  to nie mam wiecej pytan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość gosc napisał:

Jest roznica miedzy zartami i inteligentnym humorem a przesmiewczymi i judzacymi pogadankami K.Z.

G.F.Darwin robi sobie zarty nawet z Boga i Jezusa, ale robi to z klasa, bez obrazania czyjes godnosci i uczuc religijnych.

Jesli ktos uwaza, ze humor K.Z. jest dla inteligentnych ludzi,  to nie mam wiecej pytan.

Bez przesady z tym podjudzaniem. Tutaj pod jej adresem są gorsze i bardziej chamskie komentarze

Zluzuj majty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Wygląd i sposob bycia mowi o czlowieku wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
17 minut temu, Gość Gość napisał:

Bez przesady z tym podjudzaniem. Tutaj pod jej adresem są gorsze i bardziej chamskie komentarze

Zluzuj majty

Nie tylko agresor ale jeszcze manipulantka. W przedostatnim filmie porownuje zdjecia the banana girl zrobione 10 lat temu z terazniejszymi fotkami i serduszkuje komentarze typu "Straszna patologia, wszyscy wyglądają jak ćpuny cukrowe."

Nie - no bardzo inteligentny humor, a Kasia wcale nie jest agresywna. Ciekawe jakby sie poczula jak ktos zrobilby taki filmik o niej, ze wyglada jak tucznik na ubiciu. 

Wiec skoro ona  wysmiewa sie z innych, to my mozemy i z niej. Actio et Reactio. Nie rob tego innym co tobie niemile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość gosc napisał:

Nie tylko agresor ale jeszcze manipulantka. W przedostatnim filmie porownuje zdjecia the banana girl zrobione 10 lat temu z terazniejszymi fotkami i serduszkuje komentarze typu "Straszna patologia, wszyscy wyglądają jak ćpuny cukrowe."

Nie - no bardzo inteligentny humor, a Kasia wcale nie jest agresywna. Ciekawe jakby sie poczula jak ktos zrobilby taki filmik o niej, ze wyglada jak tucznik na ubiciu. 

Wiec skoro ona  wysmiewa sie z innych, to my mozemy i z niej. Actio et Reactio. Nie rob tego innym co tobie niemile.

Akurat Free Lee to wygląda jak ćpunka cukrowa i to w dodatku agresywna.

Wiesz jak sie nazywa w praktyce twoje Actio et Reacito? Hipokryzja.

Równie dobrze można powiedzieć, że Kaśka reaguje na Mariuszowie groźby i straszenie rakiem i śmiercią.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
13 minut temu, Gość gosc napisał:

Nie tylko agresor ale jeszcze manipulantka. W przedostatnim filmie porownuje zdjecia the banana girl zrobione 10 lat temu z terazniejszymi fotkami i serduszkuje komentarze typu "Straszna patologia, wszyscy wyglądają jak ćpuny cukrowe."

Nie - no bardzo inteligentny humor, a Kasia wcale nie jest agresywna. Ciekawe jakby sie poczula jak ktos zrobilby taki filmik o niej, ze wyglada jak tucznik na ubiciu. 

Wiec skoro ona  wysmiewa sie z innych, to my mozemy i z niej. Actio et Reactio. Nie rob tego innym co tobie niemile.

Kasia serduszkuje wszystko jak leci, nawet jak ktoś ja krytykuje 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xzy
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Akurat Free Lee to wygląda jak ćpunka cukrowa i to w dodatku agresywna.

Wiesz jak sie nazywa w praktyce twoje Actio et Reacito? Hipokryzja.

Równie dobrze można powiedzieć, że Kaśka reaguje na Mariuszowie groźby i straszenie rakiem i śmiercią.

 

Serio, Marchwiusz zrobił filmik o tym tuczniku ze świecącą się facjatą jak psu jajca? Podasz linka? W sumie to dobry pomysł, pokazać ludziom do czego prowadzi jedzenie bekonu.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

w górę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
9 minut temu, Gość Gosc napisał:

Kasia serduszkuje wszystko jak leci, nawet jak ktoś ja krytykuje 

Tu nie przetłumaczysz. Laski wkręcily sobie, że Katarzyna jest agresywna, bo używa sarkazmu i krytykuje wegan. Same ją wyzywają i nie widzą w tym problemu.

Może rzeczywiście to jakieś mariowe trolle co nażarły się surowizny i na mózg im się rzuciło bo komu rozsądnemu przeszkadza strasza pani co ma 4tys subskrypcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 minut temu, Gość xzy napisał:

Serio, Marchwiusz zrobił filmik o tym tuczniku ze świecącą się facjatą jak psu jajca? Podasz linka? W sumie to dobry pomysł, pokazać ludziom do czego prowadzi jedzenie bekonu.

 

Gdzie ja napisałam, że Mario robił film na jej temat? Jak można być tak tępym? 

Polecał jej na krwiawiace jelito lewatywę, zastraszał sądami i rakiem. 

Zjedz se trochę tego bekonu, bo chyba o to Ci chodzi. Będzie smaczniejsze niż ta kiełbasa z surowego kalafiora i twarożek z nerkowców i bananów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehe
23 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Kasia serduszkuje wszystko jak leci, nawet jak ktoś ja krytykuje 

Nope, u Kasi nie ma krytycznych komentarzy, bo wszystkie usuneła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość hehe napisał:

Nope, u Kasi nie ma krytycznych komentarzy, bo wszystkie usuneła

Ja tam widzę i są jeszcze oserduszkowane. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

i w górę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×