Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Gość

Ideał kobiety

Polecane posty

Gość gość

Wszystko zależy od proporcji ciała. Można nie mieć biustu i mieć szerokie biodra. Można mieć gigantycznie długie nogi i krótki tułów. Wielką głowę i być szeroką w barkach. Dlatego ani wzrost ani waga nie ma da obrazu kobiety. Ja jestem szczupła, niezbyt wysoka, płaska jak deska. I z przodu i z tyłu. Mam duży nos i długie nogi. Jestem w barach szeroka a w tyłku wąska. A ważę dużo. To znaczy nie ja, tylko moje kości.

Każdy mężczyzna ma inny ideał kobiety, więc nie ma co generalizować, bo to jest niedojrzałe 🙂

Gość Gość

Nie lubię po prostu kobiet o aparycji słonicy, hipki albo żyrafy. 

Gość gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Nie lubię po prostu kobiet o aparycji słonicy, hipki albo żyrafy. 

Nawet o gołębim sercu? Takiej, która oddała by życie za ciebie?

Gość Gość

Nie. Są dla mnie aseksualne. Oczywiście toleruje je jako koleżanki, ale zero pociągu  seksualnego.  Wielka baba jest dla mnie zaprzeczeniem kobiecości. 

Gość gość

Nie. Są dla mnie aseksualne. Oczywiście toleruje je jako koleżanki, ale zero pociągu  seksualnego.  Wielka baba jest dla mnie zaprzeczeniem kobiecości. 

Z góry zakładasz, że nigdy nie zakochasz się w takiej kobiecie? Nie wiesz tego, chyba że faktycznie twój poziom postrzegania jest bardzo niski. Przecież uczuć nie da się oszukać choćbyś zapierał się z całych sił i nie masz na nie wpływu. Chyba, że jesteś człowiekiem z kategori opakowanie.

Gość Gość

Idealna kobieta powinna mieć też dłuższe włosy.  Kobieta w krótkich włosach to nie jest kobieta.  Wyjątkiem są  kobiety tak po pięćdziesiątce i wyżej.  Starsza kobieta może już ściąć włosy, bo długie włosy są symbolem seksu. 

Gość gość

kobieta powinna mieć tyłek i tyle w temacie .

Gość Gość
5 minut temu, Gość gość napisał:

Z góry zakładasz, że nigdy nie zakochasz się w takiej kobiecie? Nie wiesz tego, chyba że faktycznie twój poziom postrzegania jest bardzo niski. Przecież uczuć nie da się oszukać choćbyś zapierał się z całych sił i nie masz na nie wpływu. Chyba, że jesteś człowiekiem z kategori opakowanie.

Tak samo jak z góry zakładam,  że nie zakocham się w kozie czy w mężczyźnie. 

Gość Gość
Przed chwilą, Gość gość napisał:

kobieta powinna mieć tyłek i tyle w temacie .

Tyłek  tak, ale nie zad.

Gość gość

Tak samo jak z góry zakładam,  że nie zakocham się w kozie czy w mężczyźnie. 

W takim razie nie znasz życia i klepiesz trzy po trzy.

Gość Iza

Widać też że na tym kończy się Twój Intelekt i szerokie horyzonty.

Gość Gość

Tak się składa,  że nie jestem młokosem. A opakowanie odgrywa dużą rolę w procesie kupna produktu. 

Gość Iza

No widać że traktujesz kobietę jak produkt nic więcej nie trzeba dodawać.

Gość gość

Tak się składa,  że nie jestem młokosem. A opakowanie odgrywa dużą rolę w procesie kupna produktu. 

To, że jesteś wieciwy nie oznacza, że znasz życie i rozumiesz o co w nim chodzi. A dokładnie o co chodzi w uczuciach i w miłości. Mówisz o jakimś kupnie, o wyglądzie, o najniższych wartościach, które mają się nijak do prawdziwego życia we dwoje. 

Gość Liv
18 minut temu, Gość Gość napisał:

A mała?

Gość Gość

Odmawiasz mi intelektu, bo nie lubię grubych i dużych kobiet. Tylko zauważ,  że ja im intelektu nie odmawiam tylko uważam,  że idealna kobieta ma mniejsze gabaryty.

Gość inna

Kobiecość i seksapil to stan umysłu , ktorego często zgrabne i piękne nie mają.

Gość Gość
5 minut temu, Gość Iza napisał:

No widać że traktujesz kobietę jak produkt nic więcej nie trzeba dodawać.

Traktuję kobietę jak ciało i walory duchowe oraz intelektualne.  Już widzę jak bierzesz sobie małego,  chudego faceta z zakolami ma pół głowy,   włosami wystającymi z nosa, z bakami i  z przyrodzeniem we wzwodzie 5 cm. Tylko dlatego, że jest miły.  

Gość Gość
4 minuty temu, Gość Liv napisał:

A mała?

Jak mała? 

Gość Gość
3 minuty temu, Gość inna napisał:

Kobiecość i seksapil to stan umysłu , ktorego często zgrabne i piękne nie mają.

Jeśli męskość to stan umysłu to idź do łóżka z facetem, którego aparycja cię odrzuca. 

Gość gość

Ukryło moją wypowiedź na temat tego czy odmawiam ci intelektu. Nie wiedzieć dlaczego jej nie widać. Odczekam chwilę i być może się pojawi.

Gość Iza

Nie o to chodzi by brać na siłę kogoś kto Ci się nie podoba bo jest miły tylko zbyt ogólnikowo stawiasz sprawę bo nie kocha się kogoś za rozmiar czy za to że ma niebieskie a nie zielone oczy i odwrotnie tylko za całokształt za wzork, gesty, głos , zachowanie itp itd i czasem ktoś może być nawet brzydki Ogólnie biorąc a i tak coś się poczuje do tej osoby, to co napisałeś jest zwyczajnie puste i zabrzmiało jakby to jakiś gówniarz napisał.

Gość inna
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Jeśli męskość to stan umysłu to idź do łóżka z facetem, którego aparycja cię odrzuca. 

Odrzucić może mnie brudas , cham, zarozumiały goguś.

Gość Gość
2 minuty temu, Gość Iza napisał:

Nie o to chodzi by brać na siłę kogoś kto Ci się nie podoba bo jest miły tylko zbyt ogólnikowo stawiasz sprawę bo nie kocha się kogoś za rozmiar czy za to że ma niebieskie a nie zielone oczy i odwrotnie tylko za całokształt za wzork, gesty, głos , zachowanie itp itd i czasem ktoś może być nawet brzydki Ogólnie biorąc a i tak coś się poczuje do tej osoby, to co napisałeś jest zwyczajnie puste i zabrzmiało jakby to jakiś gówniarz napisał.

To zrozum, że mój ideał kobiety nie obejmuje wielkich, bo są dla mnie aseksualne. 

Gość Gość
6 minut temu, Gość inna napisał:

Odrzucić może mnie brudas , cham, zarozumiały goguś.

Cieszę się,  że  facet 150 kg tłuszczu,  umyty, ale siłą rzeczy śmierdzący potem ma u ciebie szansę.

Gość gość
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

To zrozum, że mój ideał kobiety nie obejmuje wielkich, bo są dla mnie aseksualne. 

Mylisz miłość z pożądaniem przyznaj się.

Gość Iza
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

No na ten Moment pewnie tak chociaż istnieje też opcja że nie spotkałeś kobiety Wielkiej a na tyle Ciekawej i z Urokiem osobistym że to zeszłoby na drugi plan , która jednak by Cię ujęła.. Może akurat spotykasz nie atrakcyjne nie dość że grube. 

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.