Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Gość

Ideał kobiety

Polecane posty

Gość gość
Przed chwilą, Gość Iza napisał:

No na ten Moment pewnie tak chociaż istnieje też opcja że nie spotkałeś kobiety Wielkiej a na tyle Ciekawej i z Urokiem osobistym że to zeszłoby na drugi plan , która jednak by Cię ujęła.. Może akurat spotykasz nie atrakcyjne nie dość że grube. 

Ja wiem o co chodzi. On pragnie smukłej i małej kobiety, bo wydaje mu się że tylko taką pokocha. A załóżmy, że taką spotka i zakocha się na amen. I ta kobieta za te dwadzieścia lat zamieni się w kulkę z trzema podbródkami, gdzie piersi będą zlewały się z jej brzuchem. Ciekawe co zrobi? Przestanie ją kochać czy co? 😎

Gość Gość
2 minuty temu, Gość gość napisał:

Mylisz miłość z pożądaniem przyznaj się.

Zaraz pewnie dowiem się,  że jeśli moja kobieta jest szczupła i nie za wysoka, to jej nie kocham. 

Gość inna
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Cieszę się,  że  facet 150 kg tłuszczu,  umyty, ale siłą rzeczy śmierdzący potem ma u ciebie szansę.

150 kg wagi miał A.Grabowski a kobitki zmieniał .

Zawsze podkreślam, że fizyczność jest ważna i decydująca o początku ewentualnego związku , ale to nasza osobowość sprawia jak długo trwać będzie jeśli w ogóle coś z tego będzie.

Gość gość
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Zaraz pewnie dowiem się,  że jeśli moja kobieta jest szczupła i nie za wysoka, to jej nie kocham. 

Skąd wiesz? Właśnie tak ci wszystkie powiemy i musisz w to uwierzyć.

Gość Gość
6 minut temu, Gość Iza napisał:

No na ten Moment pewnie tak chociaż istnieje też opcja że nie spotkałeś kobiety Wielkiej a na tyle Ciekawej i z Urokiem osobistym że to zeszłoby na drugi plan , która jednak by Cię ujęła.. Może akurat spotykasz nie atrakcyjne nie dość że grube. 

Spotkałem sporo wielkich kobiet. Trochę dziwne,  że żadna jakoś nie ujęła mnie swoim urokiem. Mało tego,  znam bardzo dobrze dziewczynę z naprawdę dobrym charakterem, którą bardzo lubię. Ale jest wielka. Mimo wszystkich jej zalet zawsze była dla mnie aseksualna. Wielkich kolejek amantów do niej nie ma. Do dzisiaj jest samotna. Piszesz wielkie bzdury.  

Gość Gość
5 minut temu, Gość inna napisał:

150 kg wagi miał A.Grabowski a kobitki zmieniał .

Zawsze podkreślam, że fizyczność jest ważna i decydująca o początku ewentualnego związku , ale to nasza osobowość sprawia jak długo trwać będzie jeśli w ogóle coś z tego będzie.

Nie mówimy o Grabowskim tylko czy taki Grabowski, ale bez otoczki sławy,  mógłby cię mieć. Gdyby był, dajmy na to dozorcą, ale z dobrym charakterem.

Gość Iza
7 minut temu, Gość gość napisał:

Ja wiem o co chodzi. On pragnie smukłej i małej kobiety, bo wydaje mu się że tylko taką pokocha. A załóżmy, że taką spotka i zakocha się na amen. I ta kobieta za te dwadzieścia lat zamieni się w kulkę z trzema podbródkami, gdzie piersi będą zlewały się z jej brzuchem. Ciekawe co zrobi? Przestanie ją kochać czy co? 😎

No właśnie ciekawe co Wtedy, ja się np zakochałam w kimś kto też lubi małe, szczupłe najlepiej Azjatki , i doszły mnie takie słuchy że on by się mną zainteresował gdybym właśnie schudła, i fakt chcę schudnąć sama ale myślę sobie no fajnie , powiedzmy że schudnę udałoby się wszystko na początku a później co gdybym się znowu zmieniła przez jakieś okoliczności? w ogóle czułabym się chyba ciągle pod takim napięciem że jeśli się zmienię chociaż trochę to już znowu zostanę z tym sama bez niego.. Więc taki związek nie miałby sensu.  a Przecież człowiek nie tylko tyje chudnie , coś obwiśnie , zrobi sobie tatuaż a drugiej osobie się nie spodoba to i co? do widzenia? jeszcze jest starzenie się po za tym wszystkim a wtedy już nawet szczupła sylwetka nie pomoże.

Gość gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Nie mówimy o Grabowskim tylko czy taki Grabowski, ale bez otoczki sławy,  mógłby cię mieć. Gdyby był, dajmy na to dozorcą, ale z dobrym charakterem.

Ja jestem za.Pamiętam jak był trochę młodszy, też był przy tuszy Zawsze mi się podobał. 

Gość inna
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Dobry charakter? co to oznacza? bedzie mi patrzył stale w oczy , 3 razy dziennie powie kocham cię , zaakceptuje wszystkie moje pomysły i zachcianki ? 

bleeeeeeeeee 

Gość gość
3 minuty temu, Gość Iza napisał:

No właśnie ciekawe co Wtedy, ja się np zakochałam w kimś kto też lubi małe, szczupłe najlepiej Azjatki , i doszły mnie takie słuchy że on by się mną zainteresował gdybym właśnie schudła, i fakt chcę schudnąć sama ale myślę sobie no fajnie , powiedzmy że schudnę udałoby się wszystko na początku a później co gdybym się znowu zmieniła przez jakieś okoliczności? w ogóle czułabym się chyba ciągle pod takim napięciem że jeśli się zmienię chociaż trochę to już znowu zostanę z tym sama bez niego.. Więc taki związek nie miałby sensu.  a Przecież człowiek nie tylko tyje chudnie , coś obwiśnie , zrobi sobie tatuaż a drugiej osobie się nie spodoba to i co? do widzenia? jeszcze jest starzenie się po za tym wszystkim a wtedy już nawet szczupła sylwetka nie pomoże.

Ano ba, słuchaj starszej koleżanki teraz. Moja rada jest taka, byś jak najprędzej zapomniała o człowieku, które każe ci się zmieniać i próbuje tobą rządzić i ci rozkazywać. Taki facet jest niebezpieczny i pewnie lubi się sadyścić nad małymi istotkami.

Gość Gość
2 minuty temu, Gość Iza napisał:

Normalny człowiek nie dopuszcza do tego żeby zamienić się w wieprza 150 kg. Dotyczy to mężczyzn i kobiet i nie chodzi już o wygląd tylko o zdrowie. Co do wzrostu to ludzie rosną tylko do danego wieku. O reszcie, typu zmarszczki, tatuaże, nie wspominałem. 

Gość gość
2 minuty temu, jbsg napisał:

Ech... żeby "idealność" zależała od wzrostu i wagi... 😞 

Ach ta broda i ten wąs. Jak u Grabowskiego 😀

Przed chwilą, Gość gość napisał:

Ach ta broda i ten wąs. Jak u Grabowskiego 😀

Nie zmieniaj tematu... rozmawiamy o idealnych kobietach! 😉 

Gość Gość
2 minuty temu, Gość inna napisał:

Dobry charakter? co to oznacza? bedzie mi patrzył stale w oczy , 3 razy dziennie powie kocham cię , zaakceptuje wszystkie moje pomysły i zachcianki ? 

bleeeeeeeeee 

To wy, kobiety, zaczęłyście o charakterze i seksapilu. Więc sama sobie dopowiedz cechy u dozorcy o aparycji Grabowskiego i odpowiedź czy mógłby cię mieć.  

Gość Iza
1 minutę temu, Gość gość napisał:

Ano ba, słuchaj starszej koleżanki teraz. Moja rada jest taka, byś jak najprędzej zapomniała o człowieku, które każe ci się zmieniać i próbuje tobą rządzić i ci rozkazywać. Taki facet jest niebezpieczny i pewnie lubi się sadyścić nad małymi istotkami.

On mi tego nie powiedział, powiedział to do mojej koleżanki gdy zapytała go czy nie myślał o mnie w taki sposób bardziej jak o swojej dziewczynie. 

3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Normalny człowiek nie dopuszcza do tego żeby zamienić się w wieprza 150 kg. Dotyczy to mężczyzn i kobiet i nie chodzi już o wygląd tylko o zdrowie. Co do wzrostu to ludzie rosną tylko do danego wieku. O reszcie, typu zmarszczki, tatuaże, nie wspominałem. 

Powiedz to Pudzianowskiemu... 😴

Gość gość

Nie zmieniaj tematu... rozmawiamy o idealnych kobietach! 😉 

Opowiedz nam kobietom o twoim ideale, bo autor zapędził się w fantazję ale my kobiety tu zebrane i tak mu nie wierzymy. Ty jako przedstawiciel zalogowany powiesz prawdę, zatem mów dziejku, mów!

5 minut temu, Gość inna napisał:

bleeeeeeeeee 

A wieczorem dostaniesz wpier...dol... 😴

Gość Gość
10 minut temu, jbsg napisał:

Możesz ożenić się z babą 185 wzrostu i z wagą 96 kg. 

1 minutę temu, Gość gość napisał:

Opowiedz nam kobietom o twoim ideale, bo autor zapędził się w fantazję ale my kobiety tu zebrane i tak mu nie wierzymy. Ty jako przedstawiciel zalogowany powiesz prawdę, zatem mów dziejku, mów!

Powiem... Jej... gdy Ją spotkam... 😉 

Gość Iza
5 minut temu, Gość Gość napisał:

Pomyśl że raczej żadna kobieta nie chcę być gruba , ani facet, jeśli jest to dlatego że sobie nie radzi z tym , szczupłe osoby tego raczej nie rozumieją więc zamiast oceniać to może lepiej spróbować pomóc.

Gość gość

On mi tego nie powiedział, powiedział to do mojej koleżanki gdy zapytała go czy nie myślał o mnie w taki sposób bardziej jak o swojej dziewczynie. 

A który facet ci powie, że jesteś gruba i brzydka i masz trzy włosy na krzyż? No nie powie, bo obrazisz się na śmierć a on by tego nie chciał. Bo cie kocha i tak dalej, ale narzekać musi, bo inaczej się udusi. Najlepiej obgadywać nas do innych. Sama rozumiesz...

Możesz ożenić się z babą 185 wzrostu i z wagą 96 kg. 

Takie gabaryty akurat są przeciwieństwem mojego "ideału"... 🙂 

Gość Gość
3 minuty temu, jbsg napisał:

Powiedz to Pudzianowskiemu... 😴

Pudzianowski jest pakerem, a nie grubasem i zarabia na tym. Ziemia do ciebie czubie. 

Gość gość
9 minut temu, jbsg napisał:

No to mów.

Gość Gość

Pomyśl że raczej żadna kobieta nie chcę być gruba , ani facet, jeśli jest to dlatego że sobie nie radzi z tym , szczupłe osoby tego raczej nie rozumieją więc zamiast oceniać to może lepiej spróbować pomóc.

Właśnie,  można spróbować pomóc zamiast udawać,  że liczy się osobowość u tucznika.

Gość Iza
Przed chwilą, Gość gość napisał:

A który facet ci powie, że jesteś gruba i brzydka i masz trzy włosy na krzyż? No nie powie, bo obrazisz się na śmierć a on by tego nie chciał. Bo cie kocha i tak dalej, ale narzekać musi, bo inaczej się udusi. Najlepiej obgadywać nas do innych. Sama rozumiesz...

Ja nie powiedziałam że to źle że on mi tego wprost sam nie powiedział więc o co Ci chodzi? odpowiedziałam tylko koleżance na forum bo twierdziła że ktoś mi coś kazał a to nie tak.

Gość gość

Powiem... Jej... gdy Ją spotkam... 😉 

I jak ją spotkasz to wrócisz tu i nam powiesz? A jak nas już nie będzie? Lepiej teraz powiedz, wymyśl sobie czy jak. No weź, z pewnością masz jakiś choćby maleńki szkicik tej wyśnionej. Każdy ma.

Pudzianowski jest pakerem, a nie grubasem i zarabia na tym. Ziemia do ciebie czubie. 

Najodważniejszy "gościu" na świecie właśnie potwierdziłeś, że nie należy generalizować... czubie... 😄 

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.