Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Gość

Ideał kobiety

Polecane posty

Gość inna
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

To wy, kobiety, zaczęłyście o charakterze i seksapilu. Więc sama sobie dopowiedz cechy u dozorcy o aparycji Grabowskiego i odpowiedź czy mógłby cię mieć.  

Ja napisałam , że kobiecość i seksapil to stan umysłu , prościej wytłumaczę to tak:

często mówi się o kimś "ma w sobie coś" czego nie da się nazwać i dosłownie określić  to działa jak magnetyzm i potrafi w nienachalny sposób ogłupić .

Przed chwilą, Gość gość napisał:

I jak ją spotkasz to wrócisz tu i nam powiesz? A jak nas już nie będzie? Lepiej teraz powiedz, wymyśl sobie czy jak. No weź, z pewnością masz jakiś choćby maleńki szkicik tej wyśnionej. Każdy ma.

Dobra... poka tzytze to Ci powiem czy są moim ideałem... 😴

Gość gość
1 minutę temu, Gość Iza napisał:

Ja nie powiedziałam że to źle że on mi tego wprost sam nie powiedział więc o co Ci chodzi? odpowiedziałam tylko koleżance na forum bo twierdziła że ktoś mi coś kazał a to nie tak.

A to coś źle zrozumiałam. Sorry. 😎

Gość gość
Przed chwilą, jbsg napisał:

Dobra... poka tzytze to Ci powiem czy są moim ideałem... 😴

Nie są, bo są bardzo małe, same właściwie sutki. Ale mogę pokazać ci pośladki ostro wypięte w twoją stronę. Spadaj! 😴

2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Właśnie,  można spróbować pomóc zamiast udawać,  że liczy się osobowość u tucznika.

A gdy się spotkają takie dwa "tuczniki" wiesz ile kilogramów miłości i namiętności w jednym miejscu się zetrze?! Będzie blisko przekroczenia masy krytycznej! 🙂 

2 minuty temu, Gość inna napisał:

Ja napisałam , że kobiecość i seksapil to stan umysłu

Niestety, ale to slogan. Nie pomoże żaden wewnętrzny seksapil, jeśli jest zamknięty w nieakceptowalnym ciele.

• Thanks 1

Gość inna
6 minut temu, jbsg napisał:

A wieczorem dostaniesz wpier...dol... 😴

Nie o takim typie myślałam , raczej coś na wzór Dulskiego

bleeeeeee

1 minutę temu, Gość gość napisał:

Nie są, bo są bardzo małe, same właściwie sutki. Ale mogę pokazać ci pośladki ostro wypięte w twoją stronę. Spadaj! 😴

Takie też mogą być ładne..., a pośladków nie wypinaj bo możesz dostać klapsa... 😴

Gość Gość
4 minuty temu, Gość inna napisał:

Ja napisałam , że kobiecość i seksapil to stan umysłu , prościej wytłumaczę to tak:

często mówi się o kimś "ma w sobie coś" czego nie da się nazwać i dosłownie określić  to działa jak magnetyzm i potrafi w nienachalny sposób ogłupić .

Dozorca Grabowski, ze stawką najniższa krajowa, też może mieć to coś w sobie. Unikasz odpowiedzi. 

1 minutę temu, Gość inna napisał:

bleeeeeee

Jesteś Dulska?🤔

Gość Papa81
3 minuty temu, Gość inna napisał:

bleeeeeee

NIE BEDZIE ZADNEJ INNEJ NIGDY JUZ ale ,,Inna" to ogolnie dobry pomysl bo te ,,nieinne" maja cos z deklem nie tak.To moje spostrzezenia.Nie ma jak normalnosc ale tak czy siak NIGDY NIE BEDZIE NAWET INNEJ.

Gość gość
2 minuty temu, Gość inna napisał:

bleeeeeee

Co? Dulski to niemota jakaś była.

10 minut temu, Gość inna napisał:

I ten mały, chudy, niepozorny dostaje małpiego rozumu i idzie jak w dym w objęcia  takiej pani... 😉 

Gość inna
2 minuty temu, Laura_DeLoessian napisał:

Niestety, ale to slogan. Nie pomoże żaden wewnętrzny seksapil, jeśli jest zamknięty w nieakceptowalnym ciele.

Ciągle nie chcecie zrozumieć o czym piszę.

Nie każda kobieta pozbawiona powalającej urody i figury ma kompleksy.

Był mądrzejszy i cwańszy niż Ci się wydaje... 😉 

Gość Gość
5 minut temu, Laura_DeLoessian napisał:

Puste slogany wygłaszane przez poprawne politycznie laski, noszące rozmiar 36 lub 38. Ciekawe, która z nich zdecydowałaby się przetestować swój seksapil, tyjąc 30 kilo lub więcej.   Nie licząc jakiś psycholi fetyszystów, większość facetów ma taki ideał sylwetki, o jakim ja pisałem.  

Gość gość

No ale za to Dulska w wykonaniu Cieleckiej była super.

Gość gość
1 minutę temu, jbsg napisał:

I ten mały, chudy, niepozorny dostaje małpiego rozumu i idzie jak w dym w objęcia  takiej pani... 😉 

Zakochałeś się w innej a chcesz okładać cudze pośladki. Jesteś jakiś dziwny i nieokreślony. Gdzie tu sens, gdzie logika? 

Gość Gość
4 minuty temu, Gość inna napisał:

Ciągle nie chcecie zrozumieć o czym piszę.

Nie każda kobieta pozbawiona powalającej urody i figury ma kompleksy.

To skąd tyle kobiet,  nawet w środowisku modelek czy aktorek  które mówią o tym, że nie mają kompleksów i nagle chudną i nawet piszą o tym książki?

Gość inna
8 minut temu, Gość Gość napisał:

Dozorca Grabowski, ze stawką najniższa krajowa, też może mieć to coś w sobie. Unikasz odpowiedzi. 

Zakładam , że dozorca to przenośnia i chcesz zapytać czy kiepsko zarabiający może być atrakcyjny? 

Chyba tak , znam takich "bidoków" żonatych.

Gość gość
1 minutę temu, jbsg napisał:

Zdadza się. Tylko taki niekontaktowy, zresztą Dulska za nich dwóch gadała i działała. 🙂

Gość Shank

Ja lubię uda w kształcie poduszeczek. Od razu sobie wyobrażam jak mogłaby nimi trzymać moją głowę. Muszą być w miarę szerokie, więc figura anorektyczki odpada. Pośladki też poduszkowate. Oczywiście długie włosy i żeby miała pastelowa cerę. Na piersi nie zwracam tak dużej uwagi.

Gość Gość

Zakładam , że dozorca to przenośnia i chcesz zapytać czy kiepsko zarabiający może być atrakcyjny? 

Chyba tak , znam takich "bidoków" żonatych.

Pytam czy brzydki, biedny,  gruby Grabowski, ale z ciekawą osobowością czy tam seksapilem ma u ciebie szansę.

Gość inna
10 minut temu, jbsg napisał:

Dokładnie.

Obrał sobie wygodną dla siebie taktykę , ale nie o tym mowa. 

p.s. nie jestem typem Dulskiej .

Gość inna
10 minut temu, Gość Gość napisał:

Pytam czy brzydki, biedny,  gruby Grabowski, ale z ciekawą osobowością czy tam seksapilem ma u ciebie szansę.

Posłużę się relacjami wirtualnymi.

Nie widzę człowieka, nie mam pojęcia ile waży jak wygląda ile zarabia a sposób w jaki ubiera swoje słowa bardzo mnie intryguje i powoduje ogromne zaciekawienie.

Gość inna
28 minut temu, Gość Papa81 napisał:

NIE BEDZIE ZADNEJ INNEJ NIGDY JUZ ale ,,Inna" to ogolnie dobry pomysl bo te ,,nieinne" maja cos z deklem nie tak.To moje spostrzezenia.Nie ma jak normalnosc ale tak czy siak NIGDY NIE BEDZIE NAWET INNEJ.

???

Gość Gość

A potem spotykasz się i zamiast księcia z bajki widzisz,  że podchodzi do ciebie gruby, brzydki dozorca Grabowski w niemodnym garniaku i zostaje ci tylko jego osobowość. Jesteś nieszczera, nie potrafisz odpowiedzieć, bo dobrze wiesz, że naskoczyłyście na mnie bez sensu. 

Gość inna
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

A potem spotykasz się i zamiast księcia z bajki widzisz,  że podchodzi do ciebie gruby, brzydki dozorca Grabowski w niemodnym garniaku i zostaje ci tylko jego osobowość. Jesteś nieszczera, nie potrafisz odpowiedzieć, bo dobrze wiesz, że naskoczyłyście na mnie bez sensu. 

Naskoczyłyście? skąd ta myśl? przedstawiam tylko swój punkt widzenia oparty na zyciowych doświadczeniach. 

Nie umawiam się z ludzmi poznanymi w internecie .

Gość MOI

Posłużę się relacjami wirtualnymi.

Nie widzę człowieka, nie mam pojęcia ile waży jak wygląda ile zarabia a sposób w jaki ubiera swoje słowa bardzo mnie intryguje i powoduje ogromne zaciekawienie.

Ale wiesz, czasem pięknie piszą  bajerują a są inni zupełnie inni. Inni nie umieją się wypisać a zachować się potrafią. Nic błędnego niż wirtual.

Gość Gość
Przed chwilą, Gość inna napisał:

Naskoczyłyście? skąd ta myśl? przedstawiam tylko swój punkt widzenia oparty na zyciowych doświadczeniach. 

Nie umawiam się z ludzmi poznanymi w internecie .

Na jakich doświadczeniach z życia skoro nie potrafisz nawet odpowiedzieć tak lub nie. Gdy ja odpowiedziałem, opierając się na własnych doświadczeniach, to zaczęłyście wymyślać, że liczą się  seksapil i cudowna osobowość. A sama nie potrafisz się do tego ustosunkować na męskim  przykładzie.    Głupich lasek też nie lubię, więc odpuszczam.

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.