Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Gość

Ideał kobiety

Polecane posty

Gość gość
2 minuty temu, MaestroSyntetyczny napisał:

Nie, staram się być tolerancyjny. Z drugiej strony patrząc, zamiłowanie do nap/ierd/ala/nek zamazuje trochę obraz.

Oczywiście tolerancja iberalez, a ja pytam czy masz coś co Cię złości. Napij się drugiej kawy i się skoncentruj. ☕ 

Gość gość
Przed chwilą, MaestroSyntetyczny napisał:

W takim razie wypowiedz się do końca i spadaj.

Nie rozkazuj mi manipulancie 😴

2 minuty temu, Gość gość napisał:

Oczywiście tolerancja iberalez, a ja pytam czy masz coś co Cię złości. Napij się drugiej kawy i się skoncentruj. ☕ 

Tak, tolerancja ponad wszystko. Skoncentrowany jestem. Co przychodzi mi do głowy? Nie lubię niezdecydowania, odkładania w czasie podjęcia decyzji. Druga kawa? Pikawa mi wysiądzie.

Gość gość
2 minuty temu, MaestroSyntetyczny napisał:

Tak, tolerancja ponad wszystko. Skoncentrowany jestem. Co przychodzi mi do głowy? Nie lubię niezdecydowania, odkładania w czasie podjęcia decyzji. Druga kawa? Pikawa mi wysiądzie.

Wahanie to część życia i nie każdy potrafi podjąć słuszną decyzję, bo coś tam i coś tam. Ale racja, nikt nie lubi chorągiewek. Kawa była super w Twoim towarzystwie, dzięki. Miłego dnia, a serce Ci stanie przy kawie 5. 

Gość gość

Chyba, że po tym tekście.

'Zapalę serce Twoje swoim pocałunkiem...
Ja chcę by nas ogarnął dzisiaj płomień z ognia...
Wiem że nie będzie dla nas nigdzie już ratunku...
Bo to jest pocałunek, który spala do dna...
Miłości ogniem serce Twoje dziś zdobędę...
Gdzie tylko pójdziesz - pójdę tam - za Tobą wszędzie
I już nie może wstrzymać mnie przeszkoda żadna
Na drodze którą chcę do Ciebie iść...' Cześć. 

Przed chwilą, Gość gość napisał:

Wahanie to część życia i nie każdy potrafi podjąć słuszną decyzję, bo coś tam i coś tam. Ale racja, nikt nie lubi chorągiewek. Kawa była super w Twoim towarzystwie, dzięki. Miłego dnia, a serce Ci stanie przy kawie 5. 

Nie mówię o słusznych decyzjach, bo nikt nie wie tak do końca jakie przyniesie efekty. Mówię o samych decyzjach. Kawę mierzę dzbankami nie filiżankami. Tobie również miłego.

1 minutę temu, Gość gość napisał:

Chyba, że po tym tekście.

'Zapalę serce Twoje swoim pocałunkiem...
Ja chcę by nas ogarnął dzisiaj płomień z ognia...
Wiem że nie będzie dla nas nigdzie już ratunku...
Bo to jest pocałunek, który spala do dna...
Miłości ogniem serce Twoje dziś zdobędę...
Gdzie tylko pójdziesz - pójdę tam - za Tobą wszędzie
I już nie może wstrzymać mnie przeszkoda żadna
Na drodze którą chcę do Ciebie iść...' Cześć. 

Cześć.

Gość gość
1 minutę temu, MaestroSyntetyczny napisał:

Cześć.

Mój miły nie bądź tak srogi, bo serce mdleje mi z trwogi. 😎

Gość Gość
3 minuty temu, Gość gość napisał:

Mój miły nie bądź tak srogi, bo serce mdleje mi z trwogi. 😎

Bó zrób sobie konto i wybaw nas od edzia. Amen.

Gość gość
1 minutę temu, MaestroSyntetyczny napisał:

Zastąpisz mnie? Jesteś w stanie?

Bez przesady. Jedyną twoja zaleta to że siedzisz tu od rana do nocy i się produkujesz. Zawsze jest gwarancja że z braku laku odezwie się edek.

Przed chwilą, Gość gość napisał:

Bez przesady. Jedyną twoja zaleta to że siedzisz tu od rana do nocy i się produkujesz. Zawsze jest gwarancja że z braku laku odezwie się edek.

Ok, nie mam zamiaru być gościem Twojego sfrustrowanego świata. Jesteś kur/ewsko upierdliwy gość. Nigdy nie widziałem Twojego "uśmiechu", widziałem tylko Twoje próby sprowadzenia każdego do swojego poziomu, czyli szamba. Wybacz, ale nie ze mną. Nie popsujesz mi humoru. Pa

Gość gość
17 minut temu, MaestroSyntetyczny napisał:

Aż tak?!😎 Poniedziałek sam w sobie jest srogi.

Poniedziałek to betka. Bó się bój. 😎 Kawa 4, zaraz 5. ☕ Uważaj na serce mój słodki i dziki. Będę wkrótce, miłego poranka.

Gość gość
21 minut temu, Gość Gość napisał:

Bó zrób sobie konto i wybaw nas od edzia. Amen.

Nieeee! Namówi mnie tylko jedna osoba do zalogowania. 😎 Tajemnica która. Napij się kawy i nie cuduj, fajnie jest, rozkosznie i przyjemnie jest, ale idę już. 

11 minut temu, Gość gość napisał:

Nieeee! Namówi mnie tylko jedna osoba do zalogowania. 😎 Tajemnica która. Napij się kawy i nie cuduj, fajnie jest, rozkosznie i przyjemnie jest, ale idę już. 

Jest jak jest, a dobrze jest. A jak jest dobrze, to po co to zmieniać? Bo gość tak chce? A kimże on jest?

Gość bourky
Dnia 17.11.2019 o 19:43, Gość gość napisał:

Z góry zakładasz, że nigdy nie zakochasz się w takiej kobiecie? Nie wiesz tego, chyba że faktycznie twój poziom postrzegania jest bardzo niski. Przecież uczuć nie da się oszukać choćbyś zapierał się z całych sił i nie masz na nie wpływu. Chyba, że jesteś człowiekiem z kategori opakowanie.

Chyba nikt nie chce być z kimś, kto mu się nie podoba. Mi się nie podobają otyli mężczyźni i z takim nie będę, choćby zrobił dla mnie wszystko. Każdy patrzy na wygląd i to jest normalne. Miałam otyłego przyjaciela, ale kiedy próbował czegoś więcej to myślałam, że hafnę jak zobaczyłam jego zwisający brzuch, a pod nim małego ptaszka. Oczywiście wszystko owłosione jak turecki dywan. 

Ty chyba też byś nie chciała być z kimś, kto Ci się nie podoba. Np. akceptujesz nadwagę, ale nie zaakceptujesz ubytków w uzębieniu czy trądzik na plecach. 

Nawet zwierzęta dobierają się na podstawie wyglądu np. który paw ma piękniejszy ogon. To jest życie.  

A zamiast płakać i narzekać, jacy ludzie się płytcy i powierzchowni to radzę pobiegać na siłowni/pójść do dentysty/odwiedzić dermatologa lub mieć w dupie swój wygląd i nie czepiać się innych, że lecą na wygląd.

Wygląd przyciąga, charakter zatrzymuje 😎

Gość gość
4 minuty temu, Gość bourky napisał:

Chyba nikt nie chce być z kimś, kto mu się nie podoba. Mi się nie podobają otyli mężczyźni i z takim nie będę, choćby zrobił dla mnie wszystko. Każdy patrzy na wygląd i to jest normalne. Miałam otyłego przyjaciela, ale kiedy próbował czegoś więcej to myślałam, że hafnę jak zobaczyłam jego zwisający brzuch, a pod nim małego ptaszka. Oczywiście wszystko owłosione jak turecki dywan. 

Ty chyba też byś nie chciała być z kimś, kto Ci się nie podoba. Np. akceptujesz nadwagę, ale nie zaakceptujesz ubytków w uzębieniu czy trądzik na plecach. 

Nawet zwierzęta dobierają się na podstawie wyglądu np. który paw ma piękniejszy ogon. To jest życie.  

A zamiast płakać i narzekać, jacy ludzie się płytcy i powierzchowni to radzę pobiegać na siłowni/pójść do dentysty/odwiedzić dermatologa lub mieć w dupie swój wygląd i nie czepiać się innych, że lecą na wygląd.

🏆

Gość stud
3 minuty temu, Gość iza napisał:

na maxmodels mam konto

I co masz z tego konta?

Gość iza
23 godziny temu, Gość stud napisał:

I co masz z tego konta?

zdjecia tam mam

Gość gość
Dnia 19.11.2019 o 18:29, Gość bourky napisał:

Wiem jak ludzie się dobierają i co nimi kieruje. Wygląd, zasobność majątkowa, ruchy, spojrzenie i takie tam podstawowe dla mnie mało istotne rzeczy. Ja zwracam uwagę na zapach, a raczej zapach mężczyzny mnie przyciąga. Czasem nawet nie widząc a przejdzie obok mnie, czuję w powietrzu coś nieopisanego i za tym idę. Kiedyś zakochałam się w facecie bez zęba wyobraź sobie i to jedynki, ale pachniał tak że cały świat się zatrzymał. Mało istotne było dla mnie to, że nie miał pracy i że nosił na okrągło te same spodnie i buty. Mówił, uśmiechał się i tak pachniała jego skóra, że zapragnęłam spędzić z nim życie. A i kiedy pierwszy raz u mnie nocował to mu nie stanął. Wiesz co zrobiliśmy? Paliliśmy fajki do rana i słuchaliśmy muzyki. No i śmialiśmy się na głos bardzo głośno. 

Przyciągnął mnie zapach. Potem reszta.

Gość Gość
17 minut temu, Gość gość napisał:

Wiem jak ludzie się dobierają i co nimi kieruje. Wygląd, zasobność majątkowa, ruchy, spojrzenie i takie tam podstawowe dla mnie mało istotne rzeczy. Ja zwracam uwagę na zapach, a raczej zapach mężczyzny mnie przyciąga. Czasem nawet nie widząc a przejdzie obok mnie, czuję w powietrzu coś nieopisanego i za tym idę. Kiedyś zakochałam się w facecie bez zęba wyobraź sobie i to jedynki, ale pachniał tak że cały świat się zatrzymał. Mało istotne było dla mnie to, że nie miał pracy i że nosił na okrągło te same spodnie i buty. Mówił, uśmiechał się i tak pachniała jego skóra, że zapragnęłam spędzić z nim życie. A i kiedy pierwszy raz u mnie nocował to mu nie stanął. Wiesz co zrobiliśmy? Paliliśmy fajki do rana i słuchaliśmy muzyki. No i śmialiśmy się na głos bardzo głośno. 

Przyciągnął mnie zapach. Potem reszta.

Pewnie przyciągał cię zapach tych fajek, które jarasz.

Gość gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Pewnie przyciągał cię zapach tych fajek, które jarasz.

Pewnie tak było. Mieszanka fajek i odrobina zielonego. Do dziś zielono mi.

'Zielono mi i spokojnie,
zielono mi,
bo dłonie masz jak konwalie.
Noc pachnie nam
jak ten młody las,
popielatej pełen mgły,
a w ciszy leśnej
tylko ja i ty...' Miłego!

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.