Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosc

Czego blokujesz forum owłosiony gorylu?

Polecane posty

Gość gosc

Haha rozsmieszyl mnie twoj temat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość gosc napisał:

Haha rozsmieszyl mnie twoj temat 😄

No bo wiem kto blokuje 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 minuty temu, Gość gość napisał:

No bo wiem kto blokuje 😉

Kto ? Niezly musi byc z niego frustrat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pristojny Sławek

No wiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
46 minut temu, Gość gość napisał:

No bo wiem kto blokuje 😉

Bo jeszcze tłumok nie doczytał, że blokując wysyła to ze swojego niezamaskowanego IP na który ma zarejestrowany internet.

Poszukajcie tematów na erotycznycm z kłódeczką, tam wszystko opisane na jaki kanał się wpier'dolili ludzie co używają blokera. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pristojny Sławek

Korzystam z dobrego VPN a wcześniej jak nie korzystałem miałem zmienne IP. Nie wiem o co mnie tu posądzacie 😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

f.kafeteria.pl/temat-7647765-wszyscy-co-sie-bawili-skryptem-kafebloker-czytac-bo-to-wazne-zrobiliscie-sie-w-ch-balwan-zaraz-to-zablokuje-ale-wtedy-najedzcie-kursorem-na-tytul-tematu-to-pojawi-sie-pierwszy-post/

masz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 minut temu, Gość Pristojny Sławek napisał:

Korzystam z dobrego VPN a wcześniej jak nie korzystałem miałem zmienne IP.

dobry VPN ci w tym przypadku nie pomoże -to ściemy są, a zmienne IP jest pomocne tylko jak Ci bana wlepią na kafe, bo jak zmienisz to na kolejnym IP bana nie będzie, ale już u dostawcy internetu są pełne Twoje dane, nawet jak i 1000x zmienisz IP. rozumiesz połączenie Ty->Twój dostawca neta->serwer WP? WP zwraca się do dostawcy z prośbą o dane osoby z jakiego przyszedł post blokujący, podaje IP i leżysz.Oczywiście jeśli będzie im się chciało, ale ogólnie na niezły kanał się wpieprzyliście z tym blokującym skryptem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SpokojnaTwojaPrzetłuszczon
Przed chwilą, Gość gość napisał:

dobry VPN ci w tym przypadku nie pomoże -to ściemy są, a zmienne IP jest pomocne tylko jak Ci bana wlepią na kafe, bo jak zmienisz to na kolejnym IP bana nie będzie, ale już u dostawcy internetu są pełne Twoje dane, nawet jak i 1000x zmienisz IP. rozumiesz połączenie Ty->Twój dostawca neta->serwer WP? WP zwraca się do dostawcy z prośbą o dane osoby z jakiego przyszedł post blokujący, podaje IP i leżysz.Oczywiście jeśli będzie im się chciało, ale ogólnie na niezły kanał się wpieprzyliście z tym blokującym skryptem. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wąchaj jaja
1 minutę temu, Gość gość napisał:

dobry VPN ci w tym przypadku nie pomoże -to ściemy są, a zmienne IP jest pomocne tylko jak Ci bana wlepią na kafe, bo jak zmienisz to na kolejnym IP bana nie będzie, ale już u dostawcy internetu są pełne Twoje dane, nawet jak i 1000x zmienisz IP. rozumiesz połączenie Ty->Twój dostawca neta->serwer WP? WP zwraca się do dostawcy z prośbą o dane osoby z jakiego przyszedł post blokujący, podaje IP i leżysz.Oczywiście jeśli będzie im się chciało, ale ogólnie na niezły kanał się wpieprzyliście z tym blokującym skryptem. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przemo
2 minuty temu, Gość gość napisał:

WP zwraca się do dostawcy z prośbą o dane osoby z jakiego przyszedł post blokujący, podaje IP i leżysz.Oczywiście jeśli będzie im się chciało, ale ogólnie na niezły kanał się wpieprzyliście z tym blokującym skryptem. 

Co raz więcej ściemy podajesz człowieku. Po 1 nie ma takiej możliwości, by IP ktoś podał WP. Po 2 jest takie coś jak premium proxy i co lepsze, to przecież widać gołym okiem, że większość tych blokad jest robiona ręcznie jak to miało miejsce przed blokerem. 
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Brawo. Ludzie na świeże powietrze.👍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Wypraszam sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Przemo napisał:

Po 1 nie ma takiej możliwości, by IP ktoś podał WP.

Jak to nie ma? Jak wysyłasz post to wysyłasz z określonego IP i ono się zapisuje u nich. Chyba że chodzi Ci że Twój dostawca nie poda Twoich danych WP. No nie poda, na samą prośbę WP nie poda. Do tego musiałby być proces cywilny. Pisze czysto teoretycznie, bo raczej nikomu z WP dupy się nie chciałoby ruszyć.

4 minuty temu, Gość Przemo napisał:

Po 2 jest takie coś jak premium proxy

A czy premium nie oznacza przypadkiem opcji płatnej?

4 minuty temu, Gość Przemo napisał:

przecież widać gołym okiem, że większość tych blokad jest robiona ręcznie jak to miało miejsce przed blokerem

te które mają w nicku gość kafebloker. itp itd są robione skryptem. o ręcznym blokowaniu nic nie pisze

Zresztą mi to rybka, chcesz blokuj sobie jakimiś tajnymi szyfrowanymi połączeniami dla hakierów co samą NASA umiooo zhakować. Śmieszy mnie tylko jak cała masa baranów, gdy dorwała skrypt, rzuciła się na blokowanie forum, jak głodny na kanapki.  😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×