Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Emilialol

Historia mesengera

Polecane posty

Gość Emilialol

Hej rodacy 

Zadaje się z kłamcą i polubiłam bawić się w detektywa. Jak tylko mogę to szperam mu w telefonie. Wcześniej na mesengerze można było znalezc usunięte rozmowy. Wystarczylo wejść w rozmowce, w opcję i szukaj konwersacji. Wypisywalam to co było np czesc i pokazywał się fragment rozmowy i wszystko to co było wcześniej usunięte. Teraz tego nie ma, jak usunięte to znika na zawsze. Znacie może jakiś inny sposób? Może coś w ustawieniach trzeba zmienić? Nie umoralniajcie mnie bo wiem co wolno a nie wolno. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza
Przed chwilą, Gość Emilialol napisał:

Hej rodacy 

Zadaje się z kłamcą i polubiłam bawić się w detektywa. Jak tylko mogę to szperam mu w telefonie. Wcześniej na mesengerze można było znalezc usunięte rozmowy. Wystarczylo wejść w rozmowce, w opcję i szukaj konwersacji. Wypisywalam to co było np czesc i pokazywał się fragment rozmowy i wszystko to co było wcześniej usunięte. Teraz tego nie ma, jak usunięte to znika na zawsze. Znacie może jakiś inny sposób? Może coś w ustawieniach trzeba zmienić? Nie umoralniajcie mnie bo wiem co wolno a nie wolno. 

Aleś Ty głupia dziewczyno. Kopnij go w tyłek ,a nie szpiegujesz . Umoralniac nie mam cię zamiaru ,bo brak mózgu jest nieuleczalny ,więc i tak nic do ciebie nie dotrze . Sama jestem kobietą ,ale wstyd mi czasem za własną płeć . Za to ,że dziewczyny nie mają godności i szacunku dla siebie. Byle jaka pora portek ,byleby tylko był . Fuuuuuuuuuujjjjjjjjj.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

No jak zawsze znajdzie się wyzywacz. Za to powinno byc wam wstyd kobiety a nie za szukanie dowodu zdrady. Emilia, podobno po nowej aktualizacji już nie da sie odczytać usunietych wiadomości niestety. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilialol
19 minut temu, Gość Iza napisał:

Aleś Ty głupia dziewczyno. Kopnij go w tyłek ,a nie szpiegujesz . Umoralniac nie mam cię zamiaru ,bo brak mózgu jest nieuleczalny ,więc i tak nic do ciebie nie dotrze . Sama jestem kobietą ,ale wstyd mi czasem za własną płeć . Za to ,że dziewczyny nie mają godności i szacunku dla siebie. Byle jaka pora portek ,byleby tylko był . Fuuuuuuuuuujjjjjjjjj.....

Chyba masz to z życia wzięte skoro oceniasz i wyzywacz nie znając okoliczności ale spoko, kiedyś ci się ułoży 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Man o Man

Może ładnie to napisane nie było ,ale zgadzam się. Lepiej być sama ,niż tkwić w byle jakim związku. Tylko wiadomo,co kto lubi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×