Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sympatyczny Men

Sympatia to niezły klozet

Polecane posty

Gość Sympatyczny Men

Wszedlem na sympatie, bo tam ponoc lepiej niz na tinderze... o losie, ale dramat HALYNY i GRAZYNY. Masakra, laski nawet się nie myją do fotek - co to ma byc!

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onsam

faktycznie, same babule prawie, z wyglądu 10 lat starsze niż mają, jak ja mam tam kogos poznać, nuudy i te włosy jak Grażyny niektóre, trwałe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sympatyczny Men

Masakra, jak życ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Realista

Sympatia to dno, tam prawie wcale nie ma młodych lasek

Takich poniżej 28 roku życia jest tam bardzo bardzo mało.

Za to jest bardzo dużo dojrzałych kobiet i można spotkać fajnego MILFa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Realista

Tinder czy badoo są o niebo lepsze jak chcesz młodą laseczkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onsam

Nie dziwmy się. Gdzieś musi być zwałowisko tych co nikt ich nie chciał lub nie umieli poznać w życiu lub nie mieli szansy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Realistka
Przed chwilą, Gość Onsam napisał:

Nie dziwmy się. Gdzieś musi być zwałowisko tych co nikt ich nie chciał lub nie umieli poznać w życiu lub nie mieli szansy.

Póki co to ciebie i twoich kolegów tutaj żadna nie chciała i nie chce. Miałam kiedy konto na sympatii...ale jak widziałam tych starych, pomarszczonych golodupcow to dalam sobie spokój. Lepszy seks od czasu do czasu z ambitnym przystojniakiem niz związek z takim nikim. Pozdro 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onsam
Przed chwilą, Gość Realistka napisał:

Póki co to ciebie i twoich kolegów tutaj żadna nie chciała i nie chce. Miałam kiedy konto na sympatii...ale jak widziałam tych starych, pomarszczonych golodupcow to dalam sobie spokój. Lepszy seks od czasu do czasu z ambitnym przystojniakiem niz związek z takim nikim. Pozdro 

Mnie chcą jak chcesz wiedzieć, tylko ja nie wiem jak mam zaczepiać. Mało kto mi się podoba, żeby nie mieszkała daleko. Ja do tych pomarszczonych nie należę. Oj oglądają się za mną i to jak przecież widzę. Zależy od zdjęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×