Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kosmopolitan

Byłem wczoraj na randce z dziewczyną poznaną przez internet i znowu cierpie

Polecane posty

Gość kosmopolitan

Nigdy wiecej juz sie nie umówię z panienką z neta , bo nie chce po raz setny przechodzic przez ten ból

otoz przez neta fajnie sie gada, pisze, rozmawia przez tel , wszystko fajnie cacy, potem dochodzi do reala i zawsze dana panienka mnie olewa, po prostu zawsze

wczoraj tez, spotkalem sie- i juz na wstepie mi zakomunikowala, ze ma mało czasu ... (mimo ze jeszcze 30 min temu rozmawiajac przez telefon mowila mi, ze ma caly wieczor wolny)

pogadalismy sobie z godzinke, wypilismy po małym piwku i ona sie zawinela do domu, a dzisiaj dostałem od niej smsa (oczywiscie po mojej pierwszej wiadomosc, co tam slychac ), ze "sorka, ale to nie to, powodzenia w zyciu"

pie.rdole to.. wiecej nigdy nie bede podrywal do panienek bo od 30 lat regularnie dostaje kosza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

pewie masz slaby wyglad albo jestes aspoleczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onsam

Znam to ze mną jest to samo. Pisze się fajnie, same chcą pisać. Mówią, że wreszcie ktoś normalny ale jak to kiedyś było spotkanie wszystko psuje. I trzeba odwagi żeby chcieć pisać z kobietą, zachęcić ją być ciekawym a potem jeszcze zapytac o spotkanie. One po prostu myślą, że w necie to faceci są tacy sami jak z wyobraźni tacy ekstra wygadani ciekawi. Nie myślą o tym, dlaczego w necie są faceci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Moze w necie udajesz kogos, kim nie jestes, albo fotoszopujesz zdjecia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A jak wyglądacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kosmopolitan
4 minuty temu, Gość gosc napisał:

Moze w necie udajesz kogos, kim nie jestes, albo fotoszopujesz zdjecia.

Nikogo nie udaję i fotek tez nie daję oklamanych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kosmopolitan
5 minut temu, Gość Gość napisał:

A jak wyglądacie?

Jak można się domyślać niezbyt atrakcyjnie...  przeciętna twarz,  rysy dziecka, mam 32 lata a pytają mnie regularnie o dowód kiedy chcę kupic alko, do tego niski wzorst, 170cm..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Znajdź sobie dużą i grubą, one lubią chuchra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Znowu sciemnia Arystocweles cały dzień wczoraj chlal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amika

A nie pomyślałeś, że to z nią może być coś nie tak? Niektórzy ludzie tak mają, 1000 myśli na minutę. Co z tego, że coś tam obiecała, patrz na czyny, nie słowa. Może niepotrzebnie się obwiniasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Widocznie jest w Tobie coś odpychającego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onsam

Ja też mam aktualne zdjęcia. Z wyglądu szczupły, ciemne włosy. Mam zawsze ciekawe zdjęcia a dodatkowo te które lubie robić czyli ostatnio wrzucam jesienne widoki tło nieba najładniejsze jakie uda mi się zrobić. Podałbym nick z sympatii ale nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amika
2 minuty temu, Gość Kosmopolitan napisał:

Jak można się domyślać niezbyt atrakcyjnie...  przeciętna twarz,  rysy dziecka, mam 32 lata a pytają mnie regularnie o dowód kiedy chcę kupic alko, do tego niski wzorst, 170cm..

Serio? Dla mnie ideolo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

kobiety lubia samcow 185+, wzrost pewnie odstrasza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość Kosmopolitan napisał:

Jak można się domyślać niezbyt atrakcyjnie...  przeciętna twarz,  rysy dziecka, mam 32 lata a pytają mnie regularnie o dowód kiedy chcę kupic alko, do tego niski wzorst, 170cm..

a ona jak wyglada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amen33
11 minut temu, Gość gosc napisał:

Moze w necie udajesz kogos, kim nie jestes, albo fotoszopujesz zdjecia.

Fotoszopuję ? I co z tego że ten koleś to robi ? Przecież 80% kobiet na portalach ma zafiltrowane fotki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onsam

Ale dajcie spokój, nie o to chodzi żeby wszystkim się podobać tylko jednej. Nie wierzę, że nie podobam się jak nie jestem z wyglądu Januszem, i do tego mam zawsze coś ciekawego napisane. One po prostu w większości chciałyby takiego byka z katalogu, z reklamy w tv i sobie czekają co będą brać byle kogo. Nienawidzą nieśmiałych facetów i tyle, co założli konto w necie bo na żywo nie mają szans kogos poznać. Same są też nie idealne, nudne albo agresywne jakieś natarczywe, pogadać się często nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
3 minuty temu, Gość Amen33 napisał:

Fotoszopuję ? I co z tego że ten koleś to robi ? Przecież 80% kobiet na portalach ma zafiltrowane fotki.

delikatna obrobka a calkowita zmiana siebie to roznica. jak ktos nieprzypomina na niej siebie, typu ryszard kalisz robi sie na rafala maslaka albo krysia pawlowicz na penelope cruz to wiesz xDg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amika
3 minuty temu, Gość Onsam napisał:

Ale dajcie spokój, nie o to chodzi żeby wszystkim się podobać tylko jednej. Nie wierzę, że nie podobam się jak nie jestem z wyglądu Januszem, i do tego mam zawsze coś ciekawego napisane. One po prostu w większości chciałyby takiego byka z katalogu, z reklamy w tv i sobie czekają co będą brać byle kogo. Nienawidzą nieśmiałych facetów i tyle, co założli konto w necie bo na żywo nie mają szans kogos poznać. Same są też nie idealne, nudne albo agresywne jakieś natarczywe, pogadać się często nie da.

To już zależy od gustu i kobiet. Jak podrywasz Karynę to nie dziw się, że tak jest. Rozejrzyj się za jakimiś skromnymi, poukładanymi dziewczynami to nie będzie problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onsam
Przed chwilą, Gość Amika napisał:

To już zależy od gustu i kobiet. Jak podrywasz Karynę to nie dziw się, że tak jest. Rozejrzyj się za jakimiś skromnymi, poukładanymi dziewczynami to nie będzie problemów.

bardzo rzadko taką zauważam, odległość jest zawsze za duża, jak są takie jak piszesz to nic mi się nie podobają na foto albo nie chcą przesłać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kosmopolotan
17 minut temu, Gość Amika napisał:

Serio? Dla mnie ideolo.

Poważnie piszesz??

15 minut temu, Gość Gość napisał:

a ona jak wyglada?

Dosyć ladna twarz, wzrost Tak 163cm, szczupła.. no fajna laska ale co z tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
19 minut temu, Gość Kosmopolitan napisał:

Jak można się domyślać niezbyt atrakcyjnie...  przeciętna twarz,  rysy dziecka, mam 32 lata a pytają mnie regularnie o dowód kiedy chcę kupic alko, do tego niski wzorst, 170cm..

poprobuj z troche starszymi z wiekiem kobiety pokornieja im mlodsze tym bardziej wymagajace i roszczeniowe. wez sie za hot 40 i bedziesz mial raj. mowie ci.😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kosmospoli
1 minutę temu, Gość gosc napisał:

poprobuj z troche starszymi z wiekiem kobiety pokornieja im mlodsze tym bardziej wymagajace i roszczeniowe. wez sie za hot 40 i bedziesz mial raj. mowie ci.😉

Hot 40 to wszystkie dawno mężatki 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amika
4 minuty temu, Gość Kosmopolotan napisał:

Poważnie piszesz??

No. Lubię mangę i animę, Azję, takie klimaty, przez co mam inny gust do mężczyzn. Tzn. "męski" w pojęciu naszej kultury = nieatrakcyjny dla mnie. Lubię jak chłopak jest uroczy, a nie jak jakiś bad-boy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość Kosmospoli napisał:

Hot 40 to wszystkie dawno mężatki 

sa pereleczki singieleczki lub po rozwodzie. szukaj brachu to cie bedzie po rekach taka calowac jak heidi klum toma kaulitza wiem co mowie 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autor
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

sa pereleczki singieleczki lub po rozwodzie. szukaj brachu to cie bedzie po rekach taka calowac jak heidi klum toma kaulitza wiem co mowie 😉

Szansa że znajdę taką Hot 40 która będzie samotna i mną zainteresowana jest równa temu że wygram jutro szóstkę w Totka

5 minut temu, Gość Amika napisał:

No. Lubię mangę i animę, Azję, takie klimaty, przez co mam inny gust do mężczyzn. Tzn. "męski" w pojęciu naszej kultury = nieatrakcyjny dla mnie. Lubię jak chłopak jest uroczy, a nie jak jakiś bad-boy. 

A ty jak wyglądasz może  też jesteś niezbyt atrakcyjna i dlatego szukasz niezbyt atrakcyjnych facetów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amika
3 minuty temu, Gość Autor napisał:

A ty jak wyglądasz może  też jesteś niezbyt atrakcyjna i dlatego szukasz niezbyt atrakcyjnych facetów?

Ja akurat jestem ładna, mam powodzenie. Po prostu taki mam gust. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onsam

Ja w sumie wolałbym nietypową, a nawet trrochę dziwną niż standardową nudną bez zainteresowań albo wciąż o drogich wycieczkach klepiącą gdzie ona nie była.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autor
3 minuty temu, Gość Amika napisał:

Ja akurat jestem ładna, mam powodzenie. Po prostu taki mam gust. 

Opisz się bo się zainteresowałem tobą jak wyglądasz i jakie masz zainteresowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łysy
7 minut temu, Gość Autor napisał:

Szansa że znajdę taką Hot 40 która będzie samotna i mną zainteresowana jest równa temu że wygram jutro szóstkę w Totka

A ty jak wyglądasz może  też jesteś niezbyt atrakcyjna i dlatego szukasz niezbyt atrakcyjnych facetów?

Chyba z 3, 4 mamuśki w okolicach 40 wyroochałem z Badoo. Słabo  bajerujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×