Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Chciałbym kiedyś szarpać się z Jarosławem Kaczyńskim

Polecane posty

Gość Gość

Jest już stary, ale mam nadzieję, że będzie mi dane kiedyś to zrobić, za zrujnowanie Polski. Zaczynam już pakować na siłce, bo ten karakan wprawdzie  jest mały i stary, ale obsesja na punkcie władzy i swojej chorej, oderwanej od rzeczywistości wizji Polski może dodać mu  nadludzkich  sił. Na PiS głosowalil udzie o inteligencji poniżej przeciętnej wartości, nieroby, margines, analfabeci. Przekupieni tanio i cynicznie przez rząd oddali bezmyślnie swój głos na partię, która zrujnowała ten kraj i wszystkich ludzi na poziomie. Ceny wszystkiego w 2020 wzrosną niemiłosiernie i będziecie jeszcze piać. Ludzie na poziomie znają języki i stąd wyjadą, ale patologia podniesie ryk wściekłości, gdy 500 plus nie będzie już starczało na czteropak, parówki, cebulę, pampersy dla bąbelka i naszprycowane chemią kajzerki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

a gdzie jest olgierld l. chciałbym sie z nim spotkać i porozmawiać o sprawach ważnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Czy będzie mi kiedyś dane szarpać się z Jarosławem K?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacek Szafałowicz

PiS nazywa się już od dzisiaj PP - Platforma Polska!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ilona

Nie brudź sobie rąk .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ale to sprawa honoru. Muszę to zrobić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Zazdrosny jesteś autorze, chciałbyś być nam miejscu jego Kota.... 

Odwracać kota ogonem na pytanie o seks 🙂🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

do autora !

miałem uskładane w OFE kwotę ponad 77 tys. PLN i liczyłem, że na emeryturze będę się 'cieszył życiem' - w reklamach tak pokazywali 

i nagle po nocnym głosowaniu w SEJMIE dowiedziałem się , że P0srańce ukradli moje pieniądze z OFE i moją przyszłą emeryturę, 

z kwoty ponad 77 tys. PLN pozostawili na moim koncie kwotę 7700 PLN !

gdzie są te pieniądze i 'kto' ukradł moją przyszłą emeryturę ?

piszesz, że ' Na PiS głosowalil udzie o inteligencji poniżej przeciętnej wartości, nieroby, margines, analfabeci. Przekupieni tanio i cynicznie przez rząd oddali bezmyślnie swój głos na partię, która zrujnowała ten kraj i wszystkich ludzi na poziomie' ,

piszesz BZDURY - na PiS głosowali prawdziwi Polacy, patrioci , którym zależy nad rozwojem Polski , głosowali na PiS z powodów patriotycznych , nie oczekiwali na żadną kiełbasę wyborczą ,

głosowali na PiS , ponieważ liczą na rozliczenie  ' cwaniaków, złodziei , skorumpowanych sędziów i prokuratorów, prawników itd.' ,

P0srańce i PSL w czasie wspólnych rządów wyrządzili Polsce i polskiej gospodarce wiele zła , doprowadzili do tego,

że Polska była na mapie tylko teoretycznie !

Niemcy, Włosi, Francuzi , Austriacy itd. , czyli stara Grupa Schengen zaczynają Nas szanować przy władzy PiS i to widać ,

przestajemy być parobkami tyrającymi za miskę ryżu dziennie 

ale nadal jest WIELU, którzy chcą powrotu do tego aby było tak jak było 

aby Polacy się pozagryzali z głodu,  głodnymi łatwiej manipulować !

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upsss

Gość Gość Napisano niedziela o 23:24

<>

Przykre jest to , że te gość w 38 mln kraju skasowal praworządność i robi co che, a "prosty lud" to kupuje 😞😞😞😞

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 
 
 
 
3 minuty temu, Gość upsss napisał:

Gość Gość Napisano niedziela o 23:24

<>

Przykre jest to , że te gość w 38 mln kraju skasowal praworządność i robi co che, a "prosty lud" to kupuje 😞😞😞😞

 

"prosty lud" to kupuje  

a kto to jest "prosty lud" Twoim zdaniem ?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbychu z

amBrożyk Napisano 1 minutę temu

<> ej facet pieprzysz od rzeczy! W ramach demontażu ORE ponad 160 mld zł ma trafić na indywidualne Konta Emerytalne za sprawa obecnego rządu PiS , a rząd pobierze opłatę przeksztalceniowa jak mowi premier Mateuszek Kłamczuszek i każdy z 16 mln oszczędzających równiez ty zaplaci za to 1,5 tys, zl.

Lepiej się poczułeś?! 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upsss

amBrożyk

Napisano przed chwilą

<>

zapytaj Jacka Kurskiego  z PiSu

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gdyby P0srańce razem z PSL NIE ukradli Polkom i Polakom pieniędzy z OFE to opłaty w kwocie ''1500 PLN'' byłyby zbędne ,

teraz

rząd PiS oraz ekonomiści mają potężny ból głowy , jak to zrobić aby przyszli emeryci, którzy wpłacali pieniądze do ZUS a ZUS do OFE 

nie rzucali się masowo pod pędzące Pendolino z powodu braku środków do życia na emeryturze !

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upsss
3 minuty temu, amBrożyk napisał:

gdyby P0srańce razem z PSL NIE ukradli Polkom i Polakom pieniędzy z OFE to opłaty w kwocie ''1500 PLN'' byłyby zbędne ,

teraz

rząd PiS oraz ekonomiści mają potężny ból głowy , jak to zrobić aby przyszli emeryci, którzy wpłacali pieniądze do ZUS a ZUS do OFE 

nie rzucali się masowo pod pędzące Pendolino z powodu braku środków do życia na emeryturze !

 

Bardzo śmieszne. Myślenie nie boli. 😛 Dzisiaj nawet dziecko wie, że PiS poszukując afer wśród POsrańców jak piszesz i  okazuje się o zgrozo, że znajduje afery w SWOIM  środowisku a nie w środowiaku POsrańców. Dla przypomnienia jedynym ministrem jak dotychczas skazanym na więzienie jest minister PiSu. Zycze zdrowia !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tam a tam

Ciemny lud i tak nie zrozumie tych niuansów... tylko brak 500+ da otrzeźwienie.. .Ale wtedy niestety będzie za późno ! 😛😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
18 minut temu, amBrożyk napisał:

gdyby P0srańce razem z PSL NIE ukradli Polkom i Polakom pieniędzy z OFE to opłaty w kwocie ''1500 PLN'' byłyby zbędne ,

teraz

rząd PiS oraz ekonomiści mają potężny ból głowy , jak to zrobić aby przyszli emeryci, którzy wpłacali pieniądze do ZUS a ZUS do OFE 

nie rzucali się masowo pod pędzące Pendolino z powodu braku środków do życia na emeryturze !

 

Reszte kasy z OFE zabrały Pisiory 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

a mialo byc tak pięknie, emeryci pod palmami .... och !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×