Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kaja

ładna a sama

Polecane posty

Gość kaja

Czy znacie ładną kobietę, która ciągle jest sama? Czy według was jest to niemożliwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Tak, znam siebie
Jestem sama bo tak lubie.
Żadnej filozofii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja
2 minuty temu, Gość gość napisał:

Tak, znam siebie
Jestem sama bo tak lubie.
Żadnej filozofii

Serio? A znacie takie, które są ładne a nie mają powodzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Serio. Nie znam łądnej która nie ma powodzenia, ale znam paszczury które mają powodzenie 😄 Nie wiem skąd to sie bierze. Ale większośc dziewczyn jakie znam ma powodzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eri

Ja podobno jestem bardzo atrakcyjna, podobam się mężczyznom, ale głównie fizycznie. Ktoś kogo kochałam po kilku miesiącach stwierdził że nie mam tego,, czegoś,,. Bardzo mnie to zabolało bo zrobiłabym dla niego wszystko a on mnie olał 😞 do dziś mi ciężko nie życzę nikomu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja
2 minuty temu, Gość gość napisał:

Serio. Nie znam łądnej która nie ma powodzenia, ale znam paszczury które mają powodzenie 😄 Nie wiem skąd to sie bierze. Ale większośc dziewczyn jakie znam ma powodzenie

Paszczury?Niby jakim cudem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wąchaj jaja
13 minut temu, Gość kaja napisał:

Czy znacie ładną kobietę, która ciągle jest sama? Czy według was jest to niemożliwe?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja
4 minuty temu, Gość Eri napisał:

Ja podobno jestem bardzo atrakcyjna, podobam się mężczyznom, ale głównie fizycznie. Ktoś kogo kochałam po kilku miesiącach stwierdził że nie mam tego,, czegoś,,. Bardzo mnie to zabolało bo zrobiłabym dla niego wszystko a on mnie olał 😞 do dziś mi ciężko nie życzę nikomu 

O właśnie o takie coś mi chodzi. Ja niby słyszę od sąsiadek czy rodziny, że jestem ładna, ale chyba to ... prawda. W końcu nie zauważyłam, żeby faceci mnie podrywali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość kaja napisał:

Paszczury?Niby jakim cudem?

chodzą z cyckami i tyłkiem na wierzchu 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja

Więc chyba za specjalna nie jestem po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kaja w czym twoj problem? 

Ladna I atrakcyjna moze byc bardzo niedostepna dla kazdego faceta. Czujemy sie nie dosc warci takich kobiet. A marzymy o nich. A czemu tak sie dzieje? Ja wiem😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja
6 minut temu, Gray123 napisał:

Kaja w czym twoj problem? 

Ladna I atrakcyjna moze byc bardzo niedostepna dla kazdego faceta. Czujemy sie nie dosc warci takich kobiet. A marzymy o nich. A czemu tak sie dzieje? Ja wiem😉

No problem, że nikt mnie w ogóle nie podrywa. Co to znaczy niedostępna, taka która każdego odrzuca? Mnie ten problem nie dotyczy niestety, w takim wypadku czułabym się cokolwiek warta, a tak to mnie nikt nie podrywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zweryflkije tego jako facet bez chocby zdjecia. Natomiast wiem ze go nie wyslesz. Moze choc opisz się. Bo to jest naprawde ogromny wachlarz. No bardzo atrakcyjne kobiety sa rzadko podrywane Bo faceci uwazaja ze oni nie sa w ich type conajmniej. Ze tak powiem czuja sie spaleni odrazu na poczatku tylko poprzez atrakcyjnosc kobiety. Nawet nie podbijaja... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja

Średni wzrost, szczupła, długie włosy ciemny blond. Czyli tak normalnie. Te koleżanki, które uważam za ładne, mają mnóstwo adoratorów. Ja niestety nie, więc to dało mi dużo do myślenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja

No właśnie facecie podbijają głównie do pięknych kobiet, takie mogą przebierać w facetach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość kaja napisał:

Średni wzrost, szczupła, długie włosy ciemny blond. Czyli tak normalnie. Te koleżanki, które uważam za ładne, mają mnóstwo adoratorów. Ja niestety nie, więc to dało mi dużo do myślenia.

Kurczę gdybym cie zobaczyl, twoja twarz, może cos bym powiedzial wiecej. Tutaj bez podtekstow Bo jestem zajety I nie szukam niczego. Ale zastanawia mnie twoj problem. Bo ja tez ponoc jestem zajebisty ale ja tak tego nie odbieram. Jak bedziesz chciala wyslac jakies zdjecie na priv to powiedz. I odrazu mowie ze tylko chce podpowiedziec ci. Ja pewnie I tak jestem za stary wiec odpusc odrazu takie myslenie ze cos probuje... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja
Przed chwilą, Gray123 napisał:

Kurczę gdybym cie zobaczyl, twoja twarz, może cos bym powiedzial wiecej. Tutaj bez podtekstow Bo jestem zajety I nie szukam niczego. Ale zastanawia mnie twoj problem. Bo ja tez ponoc jestem zajebisty ale ja tak tego nie odbieram. Jak bedziesz chciala wyslac jakies zdjecie na priv to powiedz. I odrazu mowie ze tylko chce podpowiedziec ci. Ja pewnie I tak jestem za stary wiec odpusc odrazu takie myslenie ze cos probuje... 

Problem polega na tym, że to rodzina mi wmawia, że jestem ładna i przyznam że to irytujące, bo jakoś nie widzę tej urody, bo faceci mnie ne podrywają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja rozumiem. To pozwol sie oceanic komus obcemu. Mozesz poprostu sie zarejestrowac tutaj I wstawic zdjecie w profilu I ci powiem z mojej strony jak to jest. Tylko sie usmiechnij mocno😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja

Może tak zrobię, ale dziś nie jestem na to gotowa. Ale z drugiej strony, gdybym była ładna, to by na pewno mnie faceci podrywali...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość kaja napisał:

Może tak zrobię, ale dziś nie jestem na to gotowa. Ale z drugiej strony, gdybym była ładna, to by na pewno mnie faceci podrywali...

Ale mowimy narazie o wygladzie. To rozkminiamy😉

A wyglada to nie wszystko. Choć duzo😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdzichu
48 minut temu, Gość kaja napisał:

Paszczury?Niby jakim cudem?

Paszczury też znajdą jeśli im zależy, np. o 30 lat starszego. Taki weźmie nawet paszczura bo mu imponuje że paszczur jest duuuzo młodszy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość Zdzichu napisał:

Paszczury też znajdą jeśli im zależy, np. o 30 lat starszego. Taki weźmie nawet paszczura bo mu imponuje że paszczur jest duuuzo młodszy. 

Zdzichu daje rade 😉😄😄😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja
1 minutę temu, Gość Zdzichu napisał:

Paszczury też znajdą jeśli im zależy, np. o 30 lat starszego. Taki weźmie nawet paszczura bo mu imponuje że paszczur jest duuuzo młodszy. 

 

2 minuty temu, Gray123 napisał:

Ale mowimy narazie o wygladzie. To rozkminiamy😉

A wyglada to nie wszystko. Choć duzo😉

To nie wiem, co robię źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profesor

Nie istnieje coś takiego

Ładna kobieta jeżeli jest sama to tylko z własnego wyboru i czeka na modela 10/10 który przy okazji jest jeszcze miliarderem i celebrytą

Ładna kobieta dostaje CODZIENNIE przynajmniej kilka propozycji w prawdziwym życiu a jeżeli wejdzie na jakiś portal randkowy to dostaje ich setki

Jeżeli spośród takiego ogromnego wyboru wciąż ani jeden facet się jej nie podoba to znaczy że ona ma zryty beret 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja
2 minuty temu, Gość Zdzichu napisał:

Paszczury też znajdą jeśli im zależy, np. o 30 lat starszego. Taki weźmie nawet paszczura bo mu imponuje że paszczur jest duuuzo młodszy. 

Wiesz, może to nie taka głupia rada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość kaja napisał:

 

To nie wiem, co robię źle.

Wszystko ma znaczenie... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18 minut temu, Gray123 napisał:

Bo ja tez ponoc jestem zajebisty

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

oahahahahahhaha ale mnie brzuch rozbolał. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja
1 minutę temu, Gość Profesor napisał:

Nie istnieje coś takiego

Ładna kobieta jeżeli jest sama to tylko z własnego wyboru i czeka na modela 10/10 który przy okazji jest jeszcze miliarderem i celebrytą

Ładna kobieta dostaje CODZIENNIE przynajmniej kilka propozycji w prawdziwym życiu a jeżeli wejdzie na jakiś portal randkowy to dostaje ich setki

Jeżeli spośród takiego ogromnego wyboru wciąż ani jeden facet się jej nie podoba to znaczy że ona ma zryty beret 

 

 

Coś w tym jest. Pytanie po co rodzina paszczurom wmawia, że są ładne, to nie rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość gość napisał:

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

oahahahahahhaha ale mnie brzuch rozbolał. 

To idz zrobic kupe😝😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja
2 minuty temu, Gray123 napisał:

Wszystko ma znaczenie... 

No to powiedzmy, że nawet jeśli nie jestem ładna, tylko po prostu np. przeciętna to i tak powinnam kogoś znaleźć. To co robię nie tak wg Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×