Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rywalki

Kobiety pragną takich facetów którzy mogą mieć każdą a wybiorą właśnie je

Polecane posty

Gość rywalki

bo dla kobiet to rywalizacja która jest "lepsza", która go potrafiła omotać lepiej, eh, chore gady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hihi

Leżaczek już powinien nazywać się inaczej, haha. Lezaczkiem to on był że dwa lata temu chyba. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spokojnych myśli

Nieprawda....bo ja z każdej znajomości zachowuję  wspomnienia,te dobre..z nikim nie rywalizuje,bo to śmieszne..I tak sobie ide przez życie spotykajac różne osoby..A jeśli ktoś mnie sobą zafascynuje to zatrzymuje go w swojej duszy,sercu czy umyśle na dłużej.. I nie ma tu znaczenia,czy ktoś może mieć każdą ,czy żadnej.. ani nie ma znaczenia wianuszek adoratorek wokół..Fakt faktem kobiety są  bardzo zazdrosne i zawistne,oczy by wydrapaly za lepszy wygląd,a co  tu mowa za faceta,który im się podoba..Dlatego ja wspolczuje  kobietom ,które rywalizują o kogoś. Ktoś mi się podoba,czymś mnie oczarowal to o nim pamiętam i nie muszę walczyć o to z innymi,by był w mojej głowie. Bo to mój wybór, a nie jego,bo czymś on sobie zasłużył na moje myśli.Nie każda patrzy przez pryzmat rywalizacji na faceta..ech,jestem inna to wybierze mnie.To tak nie działa czasami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×