Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mariola

najbardziej inteligentny człekokształtny potwór w światowym filmie to....

Polecane posty

Fajnie jak horror łączy trochę czarnego humoru, ale też sporo się dzieje. To najczęściej zapewniają slashery 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie za to lubię ten gatunek filmowy, że i śmiech i strach, wszystko na raz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Fajnie jak horror łączy trochę czarnego humoru, ale też sporo się dzieje. To najczęściej zapewniają slashery 🙂

Polski slasher ma niedługo wyjść 'w lesie dziś nie zaśnie nikt', może być ciekawy. Ogółem slashery są zazwyczaj spoko, a tutaj też obsada jest bardzo porządna więc będzie chyba na co pójść do kina 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Polski slasher ma niedługo wyjść 'w lesie dziś nie zaśnie nikt', może być ciekawy. Ogółem slashery są zazwyczaj spoko, a tutaj też obsada jest bardzo porządna więc będzie chyba na co pójść do kina 😉

Tu w tym filmie ma grać Wieniawa, prawda? Też mnie zainteresował zwiastunami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Tu w tym filmie ma grać Wieniawa, prawda? Też mnie zainteresował zwiastunami

 

 

Polski slasher ma niedługo wyjść 'w lesie dziś nie zaśnie nikt', może być ciekawy. Ogółem slashery są zazwyczaj spoko, a tutaj też obsada jest bardzo porządna więc będzie chyba na co pójść do kina 😉

Tak 13 marca w piątek 13go premiera. Wieniawa gra i Gąsiewska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

 

Tak 13 marca w piątek 13go premiera. Wieniawa gra i Gąsiewska

a one to się w ogóle lubią? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

a one to się w ogóle lubią? 

W filmie nie wiem, że zwiastuna niewiele wynika, tylko, że potwór zabija po kolei te dzieciaki z obozu, a w życiu prywatnym chyba nie za bardzo, pisali w 2029, że mają konflikt, one zaprzeczają 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie to się po prostu wydaje, że ten cały konflikt miedzy Gąsiewską a Wieniawą wymyśliły media i tyle 🙂 A ogólnie się lubią 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Mnie to się po prostu wydaje, że ten cały konflikt miedzy Gąsiewską a Wieniawą wymyśliły media i tyle 🙂 A ogólnie się lubią 🙂

Ja tez nie sądzę aby mieli jakiś konflikt. 

A jeżeli chodzi o film to widać że będzie naprawdę dobry, wybieram się oczywiście na seans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Ja tez nie sądzę aby mieli jakiś konflikt. 

A jeżeli chodzi o film to widać że będzie naprawdę dobry, wybieram się oczywiście na seans.

Grały w jednym serialu, też mi się nie wydaje żeby coś w tym było - media potrafią dużo sobie dopowiedzieć teraz. Dziewczyny z pewnością dobrze się znają a czy rywalizują to nie sądzę 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie się liczy jak wypadają w filmie, a co do życia prywatnego to każdy ma swoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie ciekawi czy to monstrum załatwi wszystkich uczestników tego wyjazdu :DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh mnie tez to własnie zastanawia, ale ponoć "nie przezyją" bez telefonów komórkowych więc raczej 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o inteligentne potwory w filmach - polecam film "Smakosz" - potwór, który tam zabija jest inteligentny i ogólnie film super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcecie się pośmiać i przestraszyć to ja polecam zombieland 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A coś ostatnio pojawiło się nowego w kinach bądź na netflix? Możecie coś podrzucić do obejrzenia 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×