Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Małe piersi, wielki kompleks

Polecane posty

Gość Gość

Od kiedy pamiętam był to mój kompleks. Może nie wyglądam jak deska, nosze rozmiar 75c ale marzą mi się duże piersi. Zazdroszczę innym kobietom, boje się że nie jestem atrakcyjna przez to dla partnera, wzbiera we mnie straszna złość. Wczoraj awantura bo powiedziałam mu o tym kompleksie, a on zaczął mówić że jestem nienormalna, powinnam dojrzeć, po co mi większe, że media wypraly mi mózg i on ani grosza na pewno do żadnej operacji nie dołoży (jakbym w ogóle go o to prosiła) no i wkurzyłam się powiedziałam, że chce mieć większe powodzenie wśród mężczyzn i dlatego tak mnie boli ten mały biust. To było powiedziane w złości, jedynie po to żeby mu dogryźć, no ale obraził się. Tak naprawdę ja bym chciała być sama dla siebie atrakcyjna. Operacja... panicznie boje się narkozy więc nie zrobię tego 😞 push upy nie dawały efektu. Chyba po prostu potrzebowałam się wygadać bo nikt mnie nie rozumie 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A rozmiar stanika masz dobrze dobrany? Bo wizualnie dobry biustonosz potrafi dużo, i to bez żadnych puszapow (sprawdzone, też mam mały biust ale różnica po przesuadce z 75b na 65e ogromna!). 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

75 c to wcale nie taki mały biust. Ciesz się że nie masz 75 a. Jedyne wyście to operacja jesli bardzo bardzo chcesz mieć większe i pozbyć się kompleksu to zrób to. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

75C, to spory biust, większy niż średnia zakładając, że jesteś zwykłą kobietą, która nie umie rozmiaru dobrać, więc jak ktoś ma mega kompleksy, to rzeczywiście coś nie tak z beretem. Chyba, że jesteś gruba i rzeczywiście wciskasz się w taki stanik i masz de facto 80AA, to może.. A dla atrakcyjności najważniejsza jest twarz i zgrabna figura. Jak tego nie masz, to biust nie pomoże. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
8 minut temu, Gość Gość napisał:

75C, to spory biust, większy niż średnia zakładając, że jesteś zwykłą kobietą, która nie umie rozmiaru dobrać, więc jak ktoś ma mega kompleksy, to rzeczywiście coś nie tak z beretem. Chyba, że jesteś gruba i rzeczywiście wciskasz się w taki stanik i masz de facto 80AA, to może.. A dla atrakcyjności najważniejsza jest twarz i zgrabna figura. Jak tego nie masz, to biust nie pomoże. 

Dobrze dobrane 75c to jest bardzo mały biust, dużo mniejszy niż "średnia", oscyluja wokół 65-75G-H (w rozmiarów e polskiej) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość Gość napisał:

Dobrze dobrane 75c to jest bardzo mały biust, dużo mniejszy niż "średnia", oscyluja wokół 65-75G-H (w rozmiarów e polskiej) 

Tu pogladowo rozmiary dla niedowiarkow:stanikomania.pl/alfabet-stanikomanii/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ale dobrze chyba wiesz, że większość nie ma dobrze dobranego stanika i statystyczna szczupła kobieta, która nosi 75C, to ma duży biust. Może autorka ma bardzo szeroką klatkę, jest grubawa, ma męska sylwetkę i rzeczywiście ma jajka sadzone, różne cuda są możliwe, ale bardziej prawdopodobne, że wymyśliła sobie problem z niczego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

75C, to spory biust, większy niż średnia zakładając, że jesteś zwykłą kobietą, która nie umie rozmiaru dobrać, więc jak ktoś ma mega kompleksy, to rzeczywiście coś nie tak z beretem. Chyba, że jesteś gruba i rzeczywiście wciskasz się w taki stanik i masz de facto 80AA, to może.. A dla atrakcyjności najważniejsza jest twarz i zgrabna figura. Jak tego nie masz, to biust nie pomoże. 

Nie jestem gruba, raczej normalna figura, nosze rozmiar 38, ćwiczę. U mnie ten biust wygląda naprawdę na mały tzn taki który mieści się w dłoni, ale żaden stanik nie jest w stanie go zebrać, jest jakiś szeroko rozstawiony, no ale głównie jest niewielki. 

Co do tego czy mam prawidło dobrany rozmiar, czasami jest tak że nosze 75B i bywało że trochę odstawał biustonosz, czasami 75D i miska była za mała, biust spłaszczony, najczęściej nosze 75c bo najczęściej pasuje lub trochę miska odstaje, chyba to od marki zależy, ale może nie potrafię dobrać prawidło rozmiaru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Nie jestem gruba, raczej normalna figura, nosze rozmiar 38, ćwiczę. U mnie ten biust wygląda naprawdę na mały tzn taki który mieści się w dłoni, ale żaden stanik nie jest w stanie go zebrać, jest jakiś szeroko rozstawiony, no ale głównie jest niewielki. 

Co do tego czy mam prawidło dobrany rozmiar, czasami jest tak że nosze 75B i bywało że trochę odstawał biustonosz, czasami 75D i miska była za mała, biust spłaszczony, najczęściej nosze 75c bo najczęściej pasuje lub trochę miska odstaje, chyba to od marki zależy, ale może nie potrafię dobrać prawidło rozmiaru

Oczywiście, że nie jest w stanie zebrać bo do tego potrzeba prawidłowego rozmiaru właśnie 🙂 ile masz pod biustem jak zmierzysz na wydechu i ciasno? Ile w biuście mierzone normalnie? 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Oczywiście, że nie jest w stanie zebrać bo do tego potrzeba prawidłowego rozmiaru właśnie 🙂 ile masz pod biustem jak zmierzysz na wydechu i ciasno? Ile w biuście mierzone normalnie? 

 

Aż zaraz zmierzę bo dawno nie mierzyłam się 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jeśli autorka serio ma 75c to chętnie bym się wymieniła, bo ja mam 75e/f (zależy od modelu stanika) i ciężko znaleźć staniki w takim rozmiarze, a rozmiaróe a/b/c w każdym sklepie na pęczki 😄 już nie wspomnę, że duże piersi cały czas nosisz, a nie zakładasz ich na spotkanie z partnerem xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Oczywiście, że nie jest w stanie zebrać bo do tego potrzeba prawidłowego rozmiaru właśnie 🙂 ile masz pod biustem jak zmierzysz na wydechu i ciasno? Ile w biuście mierzone normalnie? 

 

Pod biustem mam 77 cm, w 90 cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Narkoza, to akurat najmniejszy problem. Jak dajesz radę pójść na pobieranie krwi, to przeżyjesz narkozę. To tyle co wbić igłę, co robi profesjonalistka, więc ledwo to czuć, a później odpływasz i zaraz się budzisz (takie jest wrażenie). Tylko, że akurat operacja biustu, to kiepski pomysł ze względów zdrowotnych, komfortu życiowego, konieczność badań, wymiany tego najpóźniej po 8 latach. Co jest złego w piersiach "do ręki", to nigdy nie zrozumiem. Wygodniej się żyje i takie są dziewczęce. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

Jeśli autorka serio ma 75c to chętnie bym się wymieniła, bo ja mam 75e/f (zależy od modelu stanika) i ciężko znaleźć staniki w takim rozmiarze, a rozmiaróe a/b/c w każdym sklepie na pęczki 😄 już nie wspomnę, że duże piersi cały czas nosisz, a nie zakładasz ich na spotkanie z partnerem xd

Gdyby to było możliwe chętnie bym się zamieniła 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Najlepiej iść do salonu z bielizna żeby ci panie dobrały odpowiedni stanik...

ja 35 lat nosiłam rozm 75A , a po wizycie i sprawdzeniu w renomowanym sklepie bieliźniarskim dowiedziałam się ze nosze 70C... takze to jest ważne 

piersi mam małe i kiedyś tez miałam kompleks ale moj maz je kocha i mówi ze są najpiękniejsze 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaa

współczuje twojemu facetowi ze musi słuchać takich pierdool

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elena
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

no i wkurzyłam się powiedziałam, że chce mieć większe powodzenie wśród mężczyzn i dlatego tak mnie boli ten mały biust. To było powiedziane w złości, jedynie po to żeby mu dogryźć, no ale obraził się. 

Normalna jesteś? Jakbyś ty się poczuła, gdyby on ci powiedział, że np. chciałby mieć większy biceps albo kilka centymetrów więcej wzrostu, bo chciałby mieć większe powodzenie wśród kobiet? Denny tekst, powinnaś go przeprosić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc gosc

Sorry ale tylko sliniacy sie starzy zboczency leca na duzy biust co szukaja by sobie raz na jakis czas w bok skoczyc... Tej adoracji Ci potrzeba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość gość napisał:

Jeśli autorka serio ma 75c to chętnie bym się wymieniła, bo ja mam 75e/f (zależy od modelu stanika) i ciężko znaleźć staniki w takim rozmiarze, a rozmiaróe a/b/c w każdym sklepie na pęczki 😄 już nie wspomnę, że duże piersi cały czas nosisz, a nie zakładasz ich na spotkanie z partnerem xd

Nie ciężko znaleźć, tylko nie wiesz gdzie szukać. Na Stanikomania jest cała lista dobrych sklepów z pełną rozmiarówka i fachową obsługą, z całego kraju. Na takie średni biust jak twój to wyboru jest przecież, że hoho, a i na dużo większe też.

A to, co jest w sklepach z a, b, c to drwina a nue staniki. Raz, że naprawdę nikly promil kobiet takich potrzebuje, a dwa: sa koszmarnie uszyte i zaprojektowane. Dziewczyna z małym biustem chcąc kupić porządny stanik nic tam nie znajdzie, znajdzie za to w tych samych sklepach, co i ty. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Elena napisał:

Normalna jesteś? Jakbyś ty się poczuła, gdyby on ci powiedział, że np. chciałby mieć większy biceps albo kilka centymetrów więcej wzrostu, bo chciałby mieć większe powodzenie wśród kobiet? Denny tekst, powinnaś go przeprosić. 

Przeprosiłam. To było słabe, to mnie tak frustruje że czasami nie radzę sobie z emocjami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Google mi pokazuje , że to całkiem fajny biust jest 75c .    Musisz wiedzieć , że mamy fioła na punkcie Waszych tyłków a nie biustu to go podkreślaj czymś obcisłym .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
46 minut temu, Gość Gość napisał:

Pod biustem mam 77 cm, w 90 cm.

No to pasować powinno 32(70)D z marek angielskich (Cleo, Freya, Audelle, Charnos...) i 70E z  dobrych polskich. Oczywiście po prawidłowym założeniu stanika: mybra.pl/Sposob-zakladania-biustonosza-chelp-pol-111.html

Na YouTube znajdziesz też filmiki na ten temat 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

No to pasować powinno 32(70)D z marek angielskich (Cleo, Freya, Audelle, Charnos...) i 70E z  dobrych polskich. Oczywiście po prawidłowym założeniu stanika: mybra.pl/Sposob-zakladania-biustonosza-chelp-pol-111.html

Na YouTube znajdziesz też filmiki na ten temat 🙂

Dzięki za radę 🙂 70E wydaje się bardzo dużym rozmiarem 😮

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grazyna

Autorko jeżeli cie żaden facet nie brał na Hiszpana to rzeczywiście masz małe te cycki

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

ja powiekszylam biust do 70C, dla mnie to rozmiar idealny,  chyba ze ktos jest grubszy, szerszy to wtedy gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość gosc napisał:

ja powiekszylam biust do 70C, dla mnie to rozmiar idealny,  chyba ze ktos jest grubszy, szerszy to wtedy gorzej

Ja raczej jestem normalnej budowy, nie gruba, nie chuda ale ten biust wydaje się naprawdę niewielki, jest bardzo oddalony od siebie, wchodzi bardzo pod pachę, tłuszcz najbardziej odkłada mi się w biodrach/pośladkach i moim zdaniem komicznie to wygląda, dół i góra nieproporcjonalna. Niby mieści się w dłoni, a wydaje się mały. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
57 minut temu, Gość Gość napisał:

Dzięki za radę 🙂 70E wydaje się bardzo dużym rozmiarem 😮

No jeśli twój biust uważasz za bardzo duży rozmiar, to na pewno :classic_biggrin: w linku że Stanikomania wyżej masz przekład takiego biustu 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość Gosc napisał:

Najlepiej iść do salonu z bielizna żeby ci panie dobrały odpowiedni stanik...

ja 35 lat nosiłam rozm 75A , a po wizycie i sprawdzeniu w renomowanym sklepie bieliźniarskim dowiedziałam się ze nosze 70C... takze to jest ważne 

piersi mam małe i kiedyś tez miałam kompleks ale moj maz je kocha i mówi ze są najpiękniejsze 😊

I po tym wątku ja się wybiorę do brafiterki 😁. Zawsze noszę 75c lub 70 dd ale kto wie jaki rozmiar mam naprawde... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2

Odżałuj sobie i idź do porządnego salonu, do brafiterki. Raz Ci pokaże, jak dobrać stanik pod względem rozmiaru i kształtu miseczki, to potem sama sobie z tym będziesz radziła.

Sporo moich koleżanek ma fajne biusty, ale tragicznie nie potrafi dobrego stanika sobie kupić, bo całe życie noszą rozmiar X z bazarku i jest ok, a zamiast podtrzymania piersi mają tylko strzęp materiału, który poza zasłonięciem sutków niczego nie wnosi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Porita

Ja zawsze miałam małe i to był mój kompleks, ale tragedia była dopiero po ciąży. Masakra, byłam po prostu płaska dziewczyny 😕 Zdecydowałam się po konsultacji u dr Olender na powiększanie piersi w jej klinice. I mam anatomiczne implanty, wyglądają bardzo naturalnie, piersi nie są jakoś duże, a ja czuję się świetnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×