Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość goscn

Opryskliwy maż

Polecane posty

Gość goscn

Zauważyłam, od pewnego czasu mój mąż w stosunku do mnie jest opryskliwy, zbywa mnie podczas rozmowy, np. mówiłaś to już, ucina rozmowę.Nie mam pojęcia o co chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Gość goscn napisał:

Zauważyłam, od pewnego czasu mój mąż w stosunku do mnie jest opryskliwy, zbywa mnie podczas rozmowy, np. mówiłaś to już, ucina rozmowę.Nie mam pojęcia o co chodzi.

Ma muchy w nosie albo andropauza go dopada,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Wkuurwiasz go

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscn
Przed chwilą, Gość gość napisał:

Ma muchy w nosie albo andropauza go dopada,

Chyba masz rację, jego wiek na to wskazuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscn
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Wkuurwiasz go

Czym?jestem na wyjeździe służbowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość goscn napisał:

Czym?jestem na wyjeździe służbowym.

To może dlatego 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 minut temu, Gość goscn napisał:

Chyba masz rację, jego wiek na to wskazuje.

Ile ma lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscn

Nie sądzę, jest przyzwyczajony do moich wyjazdow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscn
Przed chwilą, Gość gość napisał:

Ile ma lat?

53

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość goscn napisał:

53

O to przygotuj się na jeszcze gorszy czas.

Oni gorzej przechodzą ten wiek niż kobiety menopauzę. Wiem cos o tym i współczuję , jeśli to o to chodzi w jego humorach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscn
Przed chwilą, Gość gość napisał:

O to przygotuj się na jeszcze gorszy czas.

Oni gorzej przechodzą ten wiek niż kobiety menopauzę. Wiem cos o tym i współczuję , jeśli to o to chodzi w jego humorach.

to znaczy, podasz przykład?

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia

Nie dawaj znaków życia przez min. tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 minut temu, Gość goscn napisał:

to znaczy, podasz przykład?

 

 

 

Ogólnie rzecz biorąc nadpobudliwość, a ponadto bezgraniczna upierdliwość, obrażalstwo (nawet nie wiesz o co chodzi), zmienność humorów (gorzej jak dziecko), czasem nadmierna gadatliwość, jednak częściej zamykanie się w sobie. Duzo by o tym pisać. Trudny okres pewnie i dla niego jak i dla partnera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscn
1 minutę temu, Gość gość napisał:

Ogólnie rzecz biorąc nadpobudliwość, a ponadto bezgraniczna upierdliwość, obrażalstwo (nawet nie wiesz o co chodzi), zmienność humorów (gorzej jak dziecko), czasem nadmierna gadatliwość, jednak częściej zamykanie się w sobie. Duzo by o tym pisać. Trudny okres pewnie i dla niego jak i dla partnera.

Obżarstwo u niego nie występuje, ale gadatliwy jest bardzo, a no.na drugi dzień milczy, zamknięty jest w sobie, dziwne te objawy są,ale wiesz Ty chyba masz rację wiele syptomow się zgadza.Biedna ja,do tego doszły problemy z erekcja, masakra, ogólny brak ochoty na seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8 minut temu, Gość goscn napisał:

Obżarstwo u niego nie występuje, ale gadatliwy jest bardzo, a no.na drugi dzień milczy, zamknięty jest w sobie, dziwne te objawy są,ale wiesz Ty chyba masz rację wiele syptomow się zgadza.Biedna ja,do tego doszły problemy z erekcja, masakra, ogólny brak ochoty na seks.

Z erekcją to jest tak, że chciałaby dusza do raju, ale....i to też jest pewnie dużą frustracją.

U mnie seks w tym okresie stanął na poziomie zerowym, jako że mąz zaniedbał się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscn

Tak jest, to prawda, on stara się jak moze, ale coraz rzadziej mamy seks.Oczywiscie ja iniciuje, gdyby nie ja, seksu byłoby zero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mój tata też był taki w tym wieku, mama miała dość bo było coraz gorzej, rozwiodła się i znalazła takiego co był i jest miły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscn
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Mój tata też był taki w tym wieku, mama miała dość bo było coraz gorzej, rozwiodła się i znalazła takiego co był i jest miły.

Nie uważam, aby ti był problem do rozwodu, sorry ale między Twoimi rodzicami widocznie nie było miłości, kocham mojego męża na dobre i na źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kusiciel
27 minut temu, Gość gość napisał:

Z erekcją to jest tak, że chciałaby dusza do raju, ale....i to też jest pewnie dużą frustracją.

U mnie seks w tym okresie stanął na poziomie zerowym, jako że mąz zaniedbał się.

 To tylko jeden facet jest na świecie? Jak mu się nie chce , czy mu nie dyga to jego problem a nie twój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22 minuty temu, Gość Kusiciel napisał:

 To tylko jeden facet jest na świecie? Jak mu się nie chce , czy mu nie dyga to jego problem a nie twój.

Nie sztuką jest poszukać takiego, co mu dyga, ale sztuką jest być z takim, co mu nie dyga, chociaż można podciągnąć to już pod masochizm:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscn
20 minut temu, Gość Kusiciel napisał:

 To tylko jeden facet jest na świecie? Jak mu się nie chce , czy mu nie dyga to jego problem a nie twój.

Nie bądź taki bezwzględny, Ciebie ten problem też dotknie, być może już masz andropauzę i pozostało Ci tylko szaleństwo na kafeterii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscn
15 minut temu, Gość gość napisał:

Nie sztuką jest poszukać takiego, co mu dyga, ale sztuką jest być z takim, co mu nie dyga, chociaż można podciągnąć to już pod masochizm:)

👏 dokładnie😔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×