Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Gość

Ludzie którzy się wywyzszaja

Polecane posty

Gość Gość

Witajcie, jak radzicie sobie z takimi ludźmi którzy nie tworzą normalnych zdrowych relacji, tylko się stale wywyzszaja, pokazują wam że jesteście, gorsi, oni mają więcej, są lepsi, wogole muszą wam wszystko tłumaczyć jakbyście byli małymi dziećmi. 

Mam taką rodzinę która mnie odwiedza i stale tylko się chwała bo ich syn to taki wykształcony tyle to zarabia i wogole powinniśmy się cieszyć że chcą nas odwiedzać i z nami rozmawiać bo tyle to nas nauczą. Ze kupują najdroższe ciuchy, jeżdżą najlepszymi samochodami, wogole wszystko naj. I myśla że ktoś im będzie zazdrościl. 

Gdy pracowałam za granicą zarabialam grubsza kasę, bo akurat taka praca mi się wtedy trafiła i nie była prawdę mówiąc. To przyjeżdżam i słyszę od nich że wiadomo że za granicą to się nie dorobię, że już się dwoiedzialam jak tam jest, człowiek się narobi i zarabia grosze itd. Zawsze umniejszaja czyjeś osiągnięcia. W dodatku odwiedzają nas co tydzień bo babcia a ich mama mieszka obok nas. 

Mam też taka znajoma która zawsze pokazuje swoją wyższość bo kiedyś tam to miała jakieś wyższe stanowisko w firmie. Potem dalej pracowała w biurze ale za podstawowa jak się dowiedziałam. Ale ma się za nie wiadomo jak wykształcona i mądra chociaż teraz skończyła tak że codziennie jest w sklepie po zgrzewke piwa i 2 paczki fajek. Nie stać ja przez to na normalne życie i jedzenie, do tego spłaca długi. Ale mi potrafi w każdej rozmowie dowalic bo w tym wieku jeszcze nie awansowałam, bo jestem że wsi, bo ona to ma lepsze studia itd. Zachowuje się jak ekspert od wszystkiego.

Ja znam swoją wartość i nie potrzebuje nikomu pokazywać ile to nie znacze itd. Bo po co mi to. Ale nie toleruje ludzi którzy wyżej sraja niż dupe maja. Jak sobie radzicie z takimi osobami i jak raz na zawsze mieć z nimi spokój żeby się nie wracali w moje życie którego nie chce poprawiać bo mi dobrze ani słuchać ich głupot i wypocin? 

Gość gość

najlepiej niech się wygryw obraca w towarzystwie wygrywów, wtedy różnice nie będa widoczne

Gość gość

Najprościej usunąc z listy odwiedzających.

Też nie lubię takich ludzi.

Gość gość

Gość gość

Ja niestety byłem przez wiele lat takim człowiekiem, i to mimo bycia generalnie tzw. przegrywem.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować