Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość smutna_

czy on się jeszcze po tym odezwie?

Polecane posty

Gość smutna_

Napisał ze mu głupio tak sie zachowywac wobec mnie ale nie moze sie teraz ze mną spotykac i bardzo przeprasza i załuje.To tak grzecznościowo zeby mi nie było przykro?To była nowa znajomośc, widzieliśmy sę 5 razy, a widac było duze zainteresowanie z jego strony.Teraz mam wyrzuty sumienia, ze to ja zrobiłam coś zle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

to z nim jest cos nie tak, a nie z tobą

chyba ze chcesz to naucz sie technik manipulacji, tylko co wtedy zostanie ze szczerosci niezakłamanej,

ktora jest tak bardzo pożądana w kazdej relacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
5 minut temu, Gość smutna_ napisał:

Napisał ze mu głupio tak sie zachowywac wobec mnie ale nie moze sie teraz ze mną spotykac i bardzo przeprasza i załuje.To tak grzecznościowo zeby mi nie było przykro?To była nowa znajomośc, widzieliśmy sę 5 razy, a widac było duze zainteresowanie z jego strony.Teraz mam wyrzuty sumienia, ze to ja zrobiłam coś zle.

i powinnas sie cieszyc ze w ogole dostalas taka informacje, bo nie wszystkich stać na taką szczerość, docen to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna_

jakie mogą byc powody, ze tak napsiał?naprawde, było wida ze jemu zależy, nawet juz planowal gdzie kiedyś wyjdziemy itp.a potem takie ograniczenie kontaktu i ten tekst. Moze nie spotykał się tlyko ze mna....no ale czemu takto pisze ze "teraz" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
8 minut temu, Gość smutna_ napisał:

Napisał ze mu głupio tak sie zachowywac wobec mnie ale nie moze sie teraz ze mną spotykac i bardzo przeprasza i załuje.To tak grzecznościowo zeby mi nie było przykro?To była nowa znajomośc, widzieliśmy sę 5 razy, a widac było duze zainteresowanie z jego strony.Teraz mam wyrzuty sumienia, ze to ja zrobiłam coś zle.

po prostu zajmuj sie sobą i juz, jakos przebolejesz

gorzej jesli zacznie dawac ci za jakis czas sygnaly zainteresowania, albo perfidnie nie bedzie dawał o sobie zapomniec i wplywac na twoja psychike, wtedy mozesz mu dopierddddolić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Gość smutna_ napisał:

jakie mogą byc powody, ze tak napsiał?naprawde, było wida ze jemu zależy, nawet juz planowal gdzie kiedyś wyjdziemy itp.a potem takie ograniczenie kontaktu i ten tekst. Moze nie spotykał się tlyko ze mna....no ale czemu takto pisze ze "teraz" ?

a skad mam to wiedzic, nie znam typa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
8 minut temu, Gość smutna_ napisał:

Napisał ze mu głupio tak sie zachowywac wobec mnie ale nie moze sie teraz ze mną spotykac i bardzo przeprasza i załuje.To tak grzecznościowo zeby mi nie było przykro?To była nowa znajomośc, widzieliśmy sę 5 razy, a widac było duze zainteresowanie z jego strony.Teraz mam wyrzuty sumienia, ze to ja zrobiłam coś zle.

Pewnie leci na kilka frontów i jednak woli inna. Oczywiście tego Ci nie powie żeby nie wyjść na doopka 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna_
1 minutę temu, Gość gosc napisał:

po prostu zajmuj sie sobą i juz, jakos przebolejesz

gorzej jesli zacznie dawac ci za jakis czas sygnaly zainteresowania, albo perfidnie nie bedzie dawał o sobie zapomniec i wplywac na twoja psychike, wtedy mozesz mu dopierddddolić

z takim typem niestety miałam tez do czynienia przez kilka lat :( ale wracając do temtu...ten koles był naprawdę super..miły, przyjacielskii, taki kumpel,opiekuńczy i nagle BAM :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Geniusz

5 randek o bez seksu pomyślał że go nie kochasz bi miłość w muzgu facetów tworzy się po seksie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

To "teraz" to na złagodzenie, nigdy już go nie zobaczysz na 100 procent. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nnnn
1 godzinę temu, Gość smutna_ napisał:

Napisał ze mu głupio tak sie zachowywac wobec mnie ale nie moze sie teraz ze mną spotykac i bardzo przeprasza i załuje.To tak grzecznościowo zeby mi nie było przykro?To była nowa znajomośc, widzieliśmy sę 5 razy, a widac było duze zainteresowanie z jego strony.Teraz mam wyrzuty sumienia, ze to ja zrobiłam coś zle.

Może żona się dowiedziała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nnnn
1 godzinę temu, Gość Geniusz napisał:

5 randek o bez seksu pomyślał że go nie kochasz bi miłość w muzgu facetów tworzy się po seksie

No chyba jednak nie , mnie rzucił po seksie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna_

Jego pozniejsze zachowanie nie pasuje mi w ogóle do niego.Strasznie mi smutn, ze juz go nie zobacze..a było naprawde super.Nawet sam skomentował po naszym całowaniu ze nie moze sie ode mnie odkleic...widac było szczescie na jego twarzy.Nie moge sie pogodzic z tym ze juz się nie spotkamy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
37 minut temu, Gość smutna_ napisał:

Jego pozniejsze zachowanie nie pasuje mi w ogóle do niego.Strasznie mi smutn, ze juz go nie zobacze..a było naprawde super.Nawet sam skomentował po naszym całowaniu ze nie moze sie ode mnie odkleic...widac było szczescie na jego twarzy.Nie moge sie pogodzic z tym ze juz się nie spotkamy 😞

Oni wieeele gadaja i bajeruja ale tylko czyny pokazuja ile znaczysz dla faceta...moze juz kręci z inna i wybrał ją

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutna_
12 godzin temu, Gość Gosc napisał:

Oni wieeele gadaja i bajeruja ale tylko czyny pokazuja ile znaczysz dla faceta...moze juz kręci z inna i wybrał ją

 

Hmm czyny..a jak zaprosil mnie do siebie i ugotowal obiad to czy by mu sie chcialo gdyby chcial mnie tylko przeleciec?czy facet ktory chce tylko zaliczyc przytulala sie z taka czuloscia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VKE

Prawdopodobnie lawirował kilka naraz i w końcu wybrał, albo realia jego życia/pracy zrewidowały szukanie związku w tym miejscu, albo usłyszał od "pomocnych" o tobie coś takiego co go zniechęciło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rytkla
30 minut temu, Gość Smutna_ napisał:

Hmm czyny..a jak zaprosil mnie do siebie i ugotowal obiad to czy by mu sie chcialo gdyby chcial mnie tylko przeleciec?czy facet ktory chce tylko zaliczyc przytulala sie z taka czuloscia?

Oj życia nie znasz. Facet, który chce przelecieć wiele potrafi. I nie chodzi o to, że tak na niego działasz, faceci to często "zadaniowcy", nawet nie robiąc tego specjalnie, ale lubią (chociażby podświadomie) zdobywać. 

Facet jak chce zamoczyć robi to co chcesz i mówi co chcesz usłyszeć 😉 Jak mówi słodko, planuje to nie odnosi się do dalekiej przyszłości, tylko zazwyczaj w głowie mu TERAZ. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M...@

Toksyczny manipulant!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutna_
10 minut temu, Gość M...@ napisał:

Toksyczny manipulant!

Spotykalam sie w swoim zyciu z paroma facetami i do czynienia z toksycznym typem tez zaliczylam a ten w porownaniu do niego jak dzien do nicy wiec od razu bym rozpoznala. Zdaje sobie jednak sprawe ze gdy facetowi zalezy to nie pisze ze nie moze sie spotykac bo nie ryzykowal by ze w tym czasie zaczelabym sie spotykac z innym..uwazam ze musial kogos poznac w tym krotkim czasie.czuje sie beznadziejnie..poczucie wartosci-1000 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×