Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość xxxxx

Lau.re.lla

Polecane posty

Gość xxxxx

obserwujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Nie. Widziałam raz czy dwa razy jej ciuchy jak je Banaszewska pokazywała. 
Skrzyżowanie Bonprix i bazarku. Nic ciekawego. Chyba tylko Laura w nich wygląda dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxx

Nie, laska jest drobniutka i ma egzotyczną urodę i to wykorzystuje do sprzedawania swoich szmat. Przeciętne dziewczyny wyglądają w tych ciuchach niefajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia

A mnie dziwi jak ona daje radę z dzieckiem, domem, sklepami, projektami, pozowaniem i wciąż wyglada jak milion dolarów 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
7 minut temu, Gość Sylwia napisał:

A mnie dziwi jak ona daje radę z dzieckiem, domem, sklepami, projektami, pozowaniem i wciąż wyglada jak milion dolarów 

Pewnie ma pomoc od tego, gosposie, nianie itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gościu
11 godzin temu, Gość xxxxxx napisał:

Nie, laska jest drobniutka i ma egzotyczną urodę i to wykorzystuje do sprzedawania swoich szmat. Przeciętne dziewczyny wyglądają w tych ciuchach niefajnie.

Weszlam na jej strone i faktycznie, te ubrania wygladaja na niej fantastycznie. Ale juz na laskach z instagrama, ktore te firme taguja, te same falbaniaste suknie, bufiaste rekawy i cosy swetry wygladaja przecietnie, jak najzwyklejsze ciuchy ze stadivariusa.

Bardzo dziwne robie tez zdjecia, jak na bloga szafiarskiego, a nie do sklepu. Spodnica - 5 takich samych ujec calej postaci z oddali. O przepraszam, jest jedno zblizenie - na torebke guczi sruczi. Zadnych szczegolow spodnicy ani na zdjeciu, ani w opisie. Spodnica na gumke, suwak, elastyczna? Nie wiadomo, swetrzysko do ud wszystko zakrywa - zamow, to sie dowiesz.

No nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hhhhh

Moim zdaniem te ciuchy to niv odkrywczego i nie rozumiem tego szału na nie. Mnóstwo skopiowane z sieciowe, mocna inspiracją Zara, w dodatku ładnie wyglądają na dziewczynach ok 160 cm i o drobnej budowie. Te ciuchy są szyte po Laure i tyle. 

Poza tym ona ciągle narzeka, jeczy że tu pech, tam pech, znowu ktoś coś nie tak zrobił, napisał, ileż można. Poleciała swojego fryzjera, że najlepszy, lata do niego raz na tydzień co najmniej. A teraz jest ten zły co jej włosy zniszczył. To nic że rok nosiła doczepy, to fryzjer jest ble. Szkoda że polecała go innym non stop. Ciągle jakieś dramy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Z fryzjerem to musiała być niezła drama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Może skończyła się wspólpraca i fryzjer zaczął domagać się pieniędzy 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lol

Pewnie tak bo nagle z dnia na dzień zaczęła chodzić w inne miejsce i insynuowac, że ostatni fryzjer zniszczył jej włosy co dopiero niedawno zauważyła. A jeszcze parę tyg temu wrzucała jaka jest zachwycona fryzura 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

przegapiłam akcję z fryzjerem coś eięcej wiadomo? fryzjer jakoś skomentował?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

A nie wiem nawet czy skomentował. Jak on się nazywał? Zresztą to nie pierwsza drama w jej wykonaniu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ok znalazłam, ale na profilu salonu cisza. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blu

Skąd u niej i jej córki te egzotyczne geny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Od ojca!! Przecież nie z kosmosu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

260, 280 złotych za 100% poliester? nie, dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jjji

No ceny zawyzone, sklad słaby ale tłumaczone to tym, że szyte w Polsce. Weszłam kiedyś do sklepu w Warszawie... Pustki na wieszakach, wisiały dosłownie pojedyncze, wymietolone sztuki. Serio te rzeczy były kiepskie i na żywo w ogóle bez tego uroku co na zdjęciach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Llel

Też chciałam sobie coś kupić ale ceny z kosmosu. Nie wiem kto to kupuje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kly

Np ja to kupuje:) nie uwazam ceny 150zl za bawelniana ciekawa ...enke sa wygorowana:) ale kupowac trzeba umiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Bawelniana? Wiekszosc ubran na stronce to poliester, czasem bawelna, a przy wielu produktach skladu nie podaja. W ...enkach kroje oklepane, na jedno kopyto, mnostwo falban, ktore niewielu figurom beda pasowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Keee

Tak bawelniana. Ja przed kupnem sprawdzam zawsze sklad wiec nikt nikomu tego poliestru na sile nie wciska. Nigdy nie jest tak,ze w calym.sklepie jest tylko poliester. Plus.kupuje na przecenach.wiec.jak.mam.zostawic 150zl to wolę to.zrobic w polskim.sklepie niz np w zarze. Z kiecki jestem.zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Keee

A fasony mi odpowiadaja,pasuja mi,wiem,ze nie kaazdemu,odpowiadam po prostu na pytanie pt "kto to.kupuje"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sly
Dnia 19.11.2019 o 09:54, Gość Gościu napisał:

Weszlam na jej strone i faktycznie, te ubrania wygladaja na niej fantastycznie. Ale juz na laskach z instagrama, ktore te firme taguja, te same falbaniaste suknie, bufiaste rekawy i cosy swetry wygladaja przecietnie, jak najzwyklejsze ciuchy ze stadivariusa.

 

Laurella wprowadziła bardzo nowatorską metodę prezentowania ciuchów. Nikt inny w historii świata na to nie wpadł. A mianowicie produkt prezentuje naprawdę ładna kobieta.!!! Tak wiem że to szokujące i wiele dziewczyn może tego nie pojąć. 

Dlatego uważam że pod zdjęciami powinna być dołączana lista. 

Uwaga

1. Ubrania prezentuje modelka, jeżeli nie jesteś tak ładna jak ona możesz wyjść gorzej na zdjęciu. 

2. Fotografie robi profesjonalny fotograf, drogim aparatem. Selfiaki robione starą komórką mogą wyglądać gorzej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena

Trolle są i zawsze będą wsrod nas. Na ubraniach marki Laurella nigdy się nie zawiodłam 🙂 i wspaniale w nich wyglądam 😊skoro wam krytykujacy Laurę nie odpowiada jej osoba i jej ubrania to nikt was nie przymusza do kupowania i do obserwowania jej . Każdy ma wolny wybór 😊Najłatwiej jest pod pseudo nickiem krytykować kogoś kto osiągnął sukces swoją pracą! Ja poznałam Laure osobiście i to jest wspaniała dziewczyna życzliwa pomocna i zarażajaca pozytywną energią 😊😊 Tak jak napisał to Sly wyżej nie każda dziewczyna wygląda jak modelka i nie na kazdej będą ubrania Laurella ładnie wyglądać tak jak dziewczyna szczuplejsza założy coś od znanego projektanta będzie wyglądać super a dziewczyna w rozmiarze XL troche gorzej. Nie oszukujmy sie i nie wylewajmy goryczy za swoje kompleksy na dziewczynie która stworzyła fajną markę 😉😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Tylko, ze Laura ma te ubrania szyte dla siebie na miare a to co jest dostepne w sklepie to odszyte S M L i (niestety) one size. Nawet babka w rozmiarze 44 i wiecej w czyms uszytym na miare na siebie bedzie wygladac rewelacyjnie. 
Ja mam z tego sklepu dwie ...enki i uwazam, ze jakosc i material pod wzgledem skladu aa bardzo dobre. Uwage mam taka, ze dla mnie te teraz insta modne spodniczki z falbankami i ...eneczki z bufkami sa dosc infantylne, a nosza je nie nastolatki tylko dojrzale kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
5 godzin temu, Gość Sly napisał:

Laurella wprowadziła bardzo nowatorską metodę prezentowania ciuchów. Nikt inny w historii świata na to nie wpadł. A mianowicie produkt prezentuje naprawdę ładna kobieta.!!! Tak wiem że to szokujące i wiele dziewczyn może tego nie pojąć. 

Dlatego uważam że pod zdjęciami powinna być dołączana lista. 

Uwaga

1. Ubrania prezentuje modelka, jeżeli nie jesteś tak ładna jak ona możesz wyjść gorzej na zdjęciu. 

2. Fotografie robi profesjonalny fotograf, drogim aparatem. Selfiaki robione starą komórką mogą wyglądać gorzej. 

Juz sie nie zesrraj z tymi twoimi bazarowymi ...mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

A złapali w końcu tego hejtera, za którego dali nagrodę 100 tys? Czy to była tylko zwykła akcja marketingowa na rozruszanie firmy? Efekt był, przez parę dni było o nich glosno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena

Sama jestes infantylna 😊😊Bluzeczki z bufkami to jedne z najladniejszych trendów tego sezonu 😊😊😊Ale was obchodzi strasznie życie Laury 😁😁Piszecie o niej źle ale Was bardzo jednak interesuje 🤔🤔🤔🤔Zazdrosc?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
43 minuty temu, Gość Lena napisał:

Sama jestes infantylna 😊😊Bluzeczki z bufkami to jedne z najladniejszych trendów tego sezonu 😊😊😊Ale was obchodzi strasznie życie Laury 😁😁Piszecie o niej źle ale Was bardzo jednak interesuje 🤔🤔🤔🤔Zazdrosc?????

Przecież tu jest mowa o jej kiecach a nie życiu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena
44 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Przecież tu jest mowa o jej kiecach a nie życiu. 

I tak też napisalam ze uwazam ze bluzki i spodniczki nie są infantylne 😊😊 a skoro tak nie lubicie tej dziewczyny to czemu wiecie wszystkp o jej życiu??? Ja jak się kimś nie interesuje to nic mnie nie obchodzi  ta osoba i co się dzieje u niej 😊😊 a ubrania są naprawdę dobrej jakosci i mieszczą się w najnowszych trendach 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×