Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Paraisa

Jestem kobietą-przegrywem. Znajdzie się jakiś chłopak-przegryw do pogadania?

Polecane posty

Gość Paraisa

Mam 24 lata i praktycznie cały wolny czas spędzam w domu na czytaniu książek, komiksów, graniu, itp. Nigdy nie miałam przyjaciela płci męskiej, tylko dalszych znajomych. W moim życiu ogólnie nigdy nie było mężczyzn, przez co mam problemy w kontaktach z nimi. Przez mój piwniczny tryb życia, w realu nie mam za bardzo możliwości poznania jakiegoś chłopaka, z którym mogłabym się zaprzyjaźnić, a na facebooku piszą do mnie tylko podrywacze. Jak czasem wychodzę z mojej piwnicy i ktoś zagaduje to też w wiadomym celu. Chciałabym zawrzeć znajomość z chłopakiem, który ma podobne problemy z płcią przeciwną. Czytałam, że to w jakiś sposób pomaga w wyjściu z przegrywu, więc może nam też by się udało. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Patrzysz w krzywym zwierciadle. Nie jesteś żadnym przegrywem, a faceci ci jedynie zaszkodza i wyjdą bokiem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mati

Też jestem przegrywem siedzę i gram całymi dniami:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaskoczenie
1 minutę temu, Gość Mati napisał:

Też jestem przegrywem siedzę i gram całymi dniami:/

Calymi dniami I przegryw? To w co ty grasz 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

To zacznijcie grac w gre zwana zyciem. Dopoki slonce was budzi rano.. jeszcze  nie przegraliscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paraisa
5 minut temu, Gość Mati napisał:

Też jestem przegrywem siedzę i gram całymi dniami:/

Chciałbyś pogadać na priv?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Do Przema napisz na ogolnym siedzi😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paraisa
7 minut temu, Gość Mati napisał:

Mogę 

Odezwij się jak chcesz na mail paraisa@onet.pl

 

7 minut temu, Gość gosc napisał:

Do Przema napisz na ogolnym siedzi😜

Chcę pogadać z przegrywem, a nie z psycholem. XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvv

Mam 21 lat i też nigdy nie miałem znajomych, o dziewczynie nie wspominając. Od czasu do czasu rozmawiam z ludźmi, ale żadnych głębszych relacji z tego nie ma - żadnych wspólnych wyjść, żadnych zaproszeń na imprezy czy urodziny itd. Można ze mną ciekawie porozmawiać, bo mam wiele zainteresowań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nata

Paraisa i na co ci chłop? Żeby ci humor psuł? Ranił, marudził, obiecywał złote góry, mówił że kocha a potem zostawił jak się znudzi albo dokuczał? A PO CO CI TO! Siedzisz w domu, przynajmniej masz spokój psychiczny. Ja gdybym mogła cofnąć czas to bym tak zrobiła a nie dała uczucie d e  bilowi co nie wie co to miłość! Wyjdź, zrób coś dla siebie ale żadnych chłopów! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kostas
7 minut temu, Gość Nata napisał:

Paraisa i na co ci chłop? Żeby ci humor psuł? Ranił, marudził, obiecywał złote góry, mówił że kocha a potem zostawił jak się znudzi albo dokuczał? A PO CO CI TO! Siedzisz w domu, przynajmniej masz spokój psychiczny. Ja gdybym mogła cofnąć czas to bym tak zrobiła a nie dała uczucie d e  bilowi co nie wie co to miłość! Wyjdź, zrób coś dla siebie ale żadnych chłopów! 

że wybrałś pustaka który cie olał to kogo to wina? wy same tych ziomków wybieracie przecież i dajecie im szpary, potem ziomek was olewa a wy winicie innych facetów, komedia do kwadratu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość istotne
13 minut temu, Gość Nata napisał:

Paraisa i na co ci chłop? Żeby ci humor psuł? Ranił, marudził, obiecywał złote góry, mówił że kocha a potem zostawił jak się znudzi albo dokuczał? A PO CO CI TO! Siedzisz w domu, przynajmniej masz spokój psychiczny. Ja gdybym mogła cofnąć czas to bym tak zrobiła a nie dała uczucie d e  bilowi co nie wie co to miłość! Wyjdź, zrób coś dla siebie ale żadnych chłopów! 

Ty w złote góry wierzysz? Co ty masz 4 lata......, bez jaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nata
2 minuty temu, Gość kostas napisał:

że wybrałś pustaka który cie olał to kogo to wina? wy same tych ziomków wybieracie przecież i dajecie im szpary, potem ziomek was olewa a wy winicie innych facetów, komedia do kwadratu

Nikt nie ma wypisane na czole jaki jest a chłopy na początku zawsze udają że im zależy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mulę Róże

Chłopy to są świnie.

Nie to, co baby.

Baby nie chrumkają kolegom o swoich wyczynach.

Baby siedzą cicho, dopóki się koleżanki nie dowiedzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vgość
23 minuty temu, Gość Nata napisał:

Nikt nie ma wypisane na czole jaki jest a chłopy na początku zawsze udają że im zależy 

Zgadzam się z Tobą że niema wypisane...., bywa i tak że nie udają. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZuzKa

Rany, mam takiego Graz a what pracy. W sumie pozadny facet choc malo ambitny (no ja tez malo, ale ja jestem kobieta). Gra cale weekendy i wakacje. Nigdzie nie wyjezdza, bo gra..ale jego dziewczyna tez gra to chyba jakos sie dogaduja. Jak bylam u nich w domu to maja sprzet do grania za $10 000. I orginalne awatary za kupe pieniedzy 😁. Opowiadali mi z prawdziwa pasja kim sa w ktorych grach. Ja tego za bardzo nie rozumiem. Ja lubie byc soba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hfff

Przynajmniej do Ciebie piszą i chcą  tego o czym mówisz,  do facetow nikt nie pisze i zadna kobieta nie chcę seksu z nimi 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 godzin temu, Gość vvv napisał:

Mam 21 lat i też nigdy nie miałem znajomych, o dziewczynie nie wspominając. Od czasu do czasu rozmawiam z ludźmi, ale żadnych głębszych relacji z tego nie ma - żadnych wspólnych wyjść, żadnych zaproszeń na imprezy czy urodziny itd. Można ze mną ciekawie porozmawiać, bo mam wiele zainteresowań.

A skad jesteś? Chetnie pójdę z Tobą na spacer itp, ja Poznań. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Gość Paraisa napisał:

Mam 24 lata i praktycznie cały wolny czas spędzam w domu na czytaniu książek, komiksów, graniu, itp. Nigdy nie miałam przyjaciela płci męskiej, tylko dalszych znajomych. W moim życiu ogólnie nigdy nie było mężczyzn, przez co mam problemy w kontaktach z nimi. Przez mój piwniczny tryb życia, w realu nie mam za bardzo możliwości poznania jakiegoś chłopaka, z którym mogłabym się zaprzyjaźnić, a na facebooku piszą do mnie tylko podrywacze. Jak czasem wychodzę z mojej piwnicy i ktoś zagaduje to też w wiadomym celu. Chciałabym zawrzeć znajomość z chłopakiem, który ma podobne problemy z płcią przeciwną. Czytałam, że to w jakiś sposób pomaga w wyjściu z przegrywu, więc może nam też by się udało. 

Spytam co z tobą jest nie tak? 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvv
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

A skad jesteś? Chetnie pójdę z Tobą na spacer itp, ja Poznań. 

Niestety do Poznania mam daleko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×