Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosc

Czy ladna kobieta moze byc samotniczka

Polecane posty

Gość gosc

nie ma za duzo kolezanek, rzadko chodzi na imprezy i lubi czesto byc sama?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki wasz obraz

nie, kazda ladna ma od dziecka 100 adoratorow dziennie, naet jak nie chce chodzic na imprezy to inni ludzie ja tam porywaja, nie ma ladnych wolnych kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23 minuty temu, Gość gosc napisał:

nie ma za duzo kolezanek, rzadko chodzi na imprezy i lubi czesto byc sama?

śmieszy mnie jak brzydkim wydaje się że ładny to inny gatunek człowieka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taki twój obraz
7 minut temu, Gość taki wasz obraz napisał:

nie, kazda ladna ma od dziecka 100 adoratorow dziennie, naet jak nie chce chodzic na imprezy to inni ludzie ja tam porywaja, nie ma ladnych wolnych kobiet

A ty szczylu brzydki kim jesteś żeby oceniać cudzą urodę? Zajmij się w końcu sobą, ty się kwalifikujesz do psychiatryka. Całymi dniami nic nie robisz tylko sie uzalasz, jęczysz, obrażasz kobiety, konfabulujesz. Nie dość ze brzydki to jeszcze tępy i prozny 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja chodziłam tyle w życiu na imprezy,rawie codziennie na tańce. że mnie zmeczyly,więc teraz ciężko komuś mnie wyciągnąć z domu..A do brzydkich nie należę i na brak chętnych facetów nie narzekam.Ale wolę siedzieć w domu niż umawiać się z każdym. Jak ktoś mnie sobą zafascynuje to wyjdę w miasto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hmm
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Ja chodziłam tyle w życiu na imprezy,rawie codziennie na tańce. że mnie zmeczyly,więc teraz ciężko komuś mnie wyciągnąć z domu..A do brzydkich nie należę i na brak chętnych facetów nie narzekam.Ale wolę siedzieć w domu niż umawiać się z każdym. Jak ktoś mnie sobą zafascynuje to wyjdę w miasto.

Tylko teraz pewnie po trzydzestcebjex jesteś prsechodzona pobrych imprezach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Proste
2 minuty temu, Gość Hmm napisał:

Tylko teraz pewnie po trzydzestcebjex jesteś prsechodzona pobrych imprezach

Po 30 życie sie nie kończy. Gatunek homo sapiens sapiens potrafi dożyć i 100 lat. A i 60-70 letnie babcie wychodzą jeszcze za mąż. Won pesymistyczny nieudaczniku siać ferment gdzie indziej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hmm
6 minut temu, Gość Proste napisał:

Po 30 życie sie nie kończy. Gatunek homo sapiens sapiens potrafi dożyć i 100 lat. A i 60-70 letnie babcie wychodzą jeszcze za mąż. Won pesymistyczny nieudaczniku siać ferment gdzie indziej. 

Marne pocieszenie się Przecież wiesz że najlepszy czas życia jest do 30 a potem to już wszystko jest coraz słabiej a po sześćdziesiątce lub nawet pięćdziesiątce to życie jest marne i polega głównie na chodzenie do lekarzy więc to żadne pocieszenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Hmm napisał:

Marne pocieszenie się Przecież wiesz że najlepszy czas życia jest do 30 a potem to już wszystko jest coraz słabiej a po sześćdziesiątce lub nawet pięćdziesiątce to życie jest marne i polega głównie na chodzenie do lekarzy więc to żadne pocieszenie

To że w twojej rodzinie starzy ludzie są zgorzkniali a ich życie polega na lekarzach jedynie nie znaczy że każdy z patologii pochodzi. Taki obraz wasz to przecież przegryw ze stuleja który siedzi przed kompem w brudnych smierdzacych dresach szeleszczacych i myśli że odkrywa prawdy objawione. Żałosny zyeb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość Proste napisał:

Po 30 życie sie nie kończy. Gatunek homo sapiens sapiens potrafi dożyć i 100 lat. A i 60-70 letnie babcie wychodzą jeszcze za mąż. Won pesymistyczny nieudaczniku siać ferment gdzie indziej. 

No, moja babcia (wdowa) ślub brała mając 62 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość profesor zycia

ladne kobiety tu soooki czekajace na bolca

nigdy nie sa same

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A ja mam 27 niedługo i nic w zyciu nie przezylem teraz mam ojazje na kobiete a nie wiem jak sie do tego zabrac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki obraz wasz
3 godziny temu, Gość Taki twój obraz napisał:

A ty szczylu brzydki kim jesteś żeby oceniać cudzą urodę? Zajmij się w końcu sobą, ty się kwalifikujesz do psychiatryka. Całymi dniami nic nie robisz tylko sie uzalasz, jęczysz, obrażasz kobiety, konfabulujesz. Nie dość ze brzydki to jeszcze tępy i prozny 

Przecież to nie ja pisałem, tylko podszyw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A co ma piernik do wiatraka. Oczywiście, że ładna osoba może być samotniczką i nawet z domu nie wychodzić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość taki obraz wasz napisał:

Przecież to nie ja pisałem, tylko podszyw.

No i? Ty i tak pieprzysz w tym tonie non stop więc co to za różnica?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 godzin temu, Gość gosc napisał:

nie ma za duzo kolezanek, rzadko chodzi na imprezy i lubi czesto byc sama?

od kiedy charakter zależy od urody?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki wasz obraz
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

A co ma piernik do wiatraka. Oczywiście, że ładna osoba może być samotniczką i nawet z domu nie wychodzić. 

wiec pokaz mi taka? pokazesz? nie ! bo takie nie istnieja tylko brzydkie siedza w domy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×