Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zmienna20

Gdy urodziłam nie mam koleżanek

Polecane posty

Witam jestem młodą mamą dwójki szkrabów i jak w temacie nie mam żadnej koleżanki z którą mogłabym pójść na zakupy,kawę,poprostu pogadać 😝czy jest tu jakaś mamusia pełna energii z podobną sytuacją i chciałaby się poznać ?;) Jestem z Podkarpacia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Spokojnie, tu znajdziesz mnóstwo osób, które będą chciały pogadać o zapachu kupska bombelka 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
27 minut temu, Zmienna20 napisał:

Witam jestem młodą mamą dwójki szkrabów i jak w temacie nie mam żadnej koleżanki z którą mogłabym pójść na zakupy,kawę,poprostu pogadać 😝czy jest tu jakaś mamusia pełna energii z podobną sytuacją i chciałaby się poznać ?;) Jestem z Podkarpacia 

Nie dziwie sie ze nie masz. Ja unikam kobiet zameznych i dzieciatych jak ognia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Gosc napisał:

Nie dziwie sie ze nie masz. Ja unikam kobiet zameznych i dzieciatych jak ognia.

To co tu robisz? 🤣Tu raczej wszystkie dzieciate 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

To co tu robisz? 🤣Tu raczej wszystkie dzieciate 

Też  nie mam dzieci, wchodze tu dla beki z madek, takich kąsków jak tu nie ma nigdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A ja nie mam koleżanek autorko po tym jak wszystkie moje urodziły 🙂 dlaczego? A dlatego że nasza znajomość zeszła na grono wzajemnej adoracji dzieci. Średnio mi pasuje reakcja gdzie jedynym tematem są dzieci i sprawy z nimi związane. Ok rozumiem rozmawiać o tym czasem ale cały czas? Moim zdaniem one przestały pielęgnować relacje między nami a zaczęły służyć by pokazać dziecko. Lubię ich dzieci ale dla mnie przykre to co się stało. Dlatego też automatycznie się odcinam. Skoro jak zadaja pytanie piszą "czesc matki polki" a ja matka nie jestem.. Totalny odlot 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

Też  nie mam dzieci, wchodze tu dla beki z madek, takich kąsków jak tu nie ma nigdzie

W sumie coś w tym jest. Takiej patoli jak tu to nie ma nigdzie 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 godziny temu, Zmienna20 napisał:

Witam jestem młodą mamą dwójki szkrabów i jak w temacie nie mam żadnej koleżanki z którą mogłabym pójść na zakupy,kawę,poprostu pogadać 😝czy jest tu jakaś mamusia pełna energii z podobną sytuacją i chciałaby się poznać ?;) Jestem z Podkarpacia 

Jesteś z Podkarpacia, o nie, tam głosują na pisiorów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 godziny temu, Gość Gość napisał:

Też  nie mam dzieci, wchodze tu dla beki z madek, takich kąsków jak tu nie ma nigdzie

Ale masz nudne życie,współczuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×