Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Jedno dziecko to za mało. Zapraszam do rozmowy osoby myślące podobnie. Ile macie dzieci? Matkom jedynaków z wyboru dziękujemy, po co psucie wątku.

Polecane posty

Gość Gość

Ja mam drugie w drodze. Planujemy raczej dwoje, chyba że drugie będzie bardzo bezproblemowe, to może wtedy za kilka lat jeszcze trzecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja planuje ósme, ale trochę boję się, że w końcu zabiorą 500+ i będziemy mieć ciężko. Mąż namawia, jeszcze zobaczymy, narazie siódme w drodze 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Ja planuje ósme, ale trochę boję się, że w końcu zabiorą 500+ i będziemy mieć ciężko. Mąż namawia, jeszcze zobaczymy, narazie siódme w drodze 

Bastardo, umiesz czytać? Autorka napisała wyraźnie jak krowie na rowie: kobiety bezdzietne i matki jedynaków won z wątku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Bastardo, umiesz czytać? Autorka napisała wyraźnie jak krowie na rowie: kobiety bezdzietne i matki jedynaków won z wątku.

Nie rozumiem o co ci chodzi, przecież napisalam, że jestem szczęśliwa matka siódemki, to dla was można mieć juz tylko jedno albo trójkę? Więcej już nie?

Nawet nie wiem co to znaczy bastardo, no ale na nie wychowałam się na wsi, wytlumaczysz mi? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Bastardo, umiesz czytać? Autorka napisała wyraźnie jak krowie na rowie: kobiety bezdzietne i matki jedynaków won z wątku.

Może ma deficyt intelektualny, a po góralsku- jest upośledzona i nie kapuje prostych rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Nie rozumiem o co ci chodzi, przecież napisalam, że jestem szczęśliwa matka siódemki, to dla was można mieć juz tylko jedno albo trójkę? Więcej już nie?

Nawet nie wiem co to znaczy bastardo, no ale na nie wychowałam się na wsi, wytlumaczysz mi? 

Wypad, wieśniaro mentalna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Może ma deficyt intelektualny, a po góralsku- jest upośledzona i nie kapuje prostych rzeczy.

Wy jesteście jakieś nienormalne, serio uważacie, że nie można mieć siódemki? 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Wypad, wieśniaro mentalna. 

Ojej, nie spinaj się, bo ci żyłka pęknie lambadziaro 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja mam 6 i to rok po roku!Oboje z mężem jesteśmy z rodzin wielodzietnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

a po góralsku- jest upośledzona 

Bardzo to po góralsku 😂🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Ja mam 6 i to rok po roku!Oboje z mężem jesteśmy z rodzin wielodzietnych.

Nie przyznawaj się, bo cię zwyzywaja, że kłamiesz i jesteś matka jedynaka, która podstępnie chce się wkrasc w ich wątek 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Nie przyznawaj się, bo cię zwyzywaja, że kłamiesz i jesteś matka jedynaka, która podstępnie chce się wkrasc w ich wątek 🤣

No i znowu barach'ło, panie z rodzin patologicznych zaśmiecają wątek. Mamusia w betoniarce kołysała i się zwoje w mózgu pourywały, co się dziwi . Jak się znajdą normalne kobiety zapraszam. Ja tak jak mówię mam dwójkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Co się dziwić *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milen

No ja też mam dwoje, bo uważam, że jedno to mało ale po kij ten temat o czym tu dyskutować właściwie? no mam dwoje, bo nie chciałam jedynaka.... wow! Chcesz powieszać psy na tych,  które mają jedno dziecko i potaplać się w błotku i wzajemnej adoracji? czy popisać jak to koleżanka koleżanki ma jedynka i coś tam? No tak wlasciwie o czym ma byc ta dyskusja? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
14 minut temu, Gość Gość napisał:

No i znowu barach'ło, panie z rodzin patologicznych zaśmiecają wątek. Mamusia w betoniarce kołysała i się zwoje w mózgu pourywały, co się dziwi . Jak się znajdą normalne kobiety zapraszam. Ja tak jak mówię mam dwójkę.

Nie masz dwójki, masz jedno, a drugie w drodze 🤣 czyli jesteś matka jedynka, co tu robisz? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

My mamy piątkę chłopców, mam 32 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość gość napisał:

My mamy piątkę chłopców, mam 32 lata

Won bezdzietna wieśnaro albo matko jedynka z wątku! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja jestem szczęśliwą mamusią pienciu dziewczynek i teraz bedziemy miec synósia. Najważniejsze żeby gotować dla rodziny dobry rosołek na rzeberkach z kurczaka to wtedy wszystko się układa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Przed chwilą, Gość gość napisał:

Ja jestem szczęśliwą mamusią pienciu dziewczynek i teraz bedziemy miec synósia. Najważniejsze żeby gotować dla rodziny dobry rosołek na rzeberkach z kurczaka to wtedy wszystko się układa.

🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja mam 4 synów:

Fabiana, Brajana, Dajana i Pawiana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 minut temu, Gość gosc napisał:

🤣

Nie śmiej się tylko też ugotuj rosołek! Do rzeberek z kurczaka łyżka kucharka, pół butelki maggi, 2 łyżki margarynki, makaronik z Tesco na wagę i mniamu, mniamu cała rodzinka (razem z fasolinką w moim brzusiu pod serduszkiem) zajadunia ze smaczusiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
9 minut temu, Gość gość napisał:

Nie śmiej się tylko też ugotuj rosołek! Do rzeberek z kurczaka łyżka kucharka, pół butelki maggi, 2 łyżki margarynki, makaronik z Tesco na wagę i mniamu, mniamu cała rodzinka (razem z fasolinką w moim brzusiu pod serduszkiem) zajadunia ze smaczusiem.

Już dawno zapisałam ten przepis 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Baby, a w szzcególności polki, to jednak naprawdę z d e b i l a ł y popodgatunek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
31 minut temu, Gość gość napisał:

Ja mam 4 synów:

Fabiana, Brajana, Dajana i Pawiana.

A jakby były cztery córki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karyna

Dżesika kciała brata to my postaraliśmy się o Brajanka, teras znowu jestem w cionży bo Dżesika jusz w przeczkolu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 minuty temu, Gość gość napisał:

A jakby były cztery córki?

To by była: Fabiana, Brajana, Dajana i Pawiana 😄 i w czym masz problem. Na wszystko my byli przygotowani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Wiesz co Autorko, ja uważam że jedno to za mało, ale daleka jestem od atakowania matek jedynaków, a Twój temat, sama treść w tytule, ma negatywny wydźwięk i z góry atakujesz wszystkie matki jedynaków. Dziękuję za taką dyskusję. Poza tym ten temat non stop wałkowany jest na kafeterii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
13 minut temu, Gość gość napisał:

Baby, a w szzcególności polki, to jednak naprawdę z d e b i l a ł y popodgatunek...

Mamy tfoje zdanie głęboko w rozjechanych porodami dziurwach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A ja jestem matka jedynka, w dodatku urodziłam z wyboru przez cc, nie karmilam piersią, po roku oddałam do żłobka. Mój syn jest zdrowy, grzeczny i szczęśliwy tak jak i ja. A Wy madki rozpłodówki czekajcie na Oskara z a kolejnego obsmarkanego brajanka 🤣🤣🤣🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 godziny temu, Gość Gość napisał:

Nie przyznawaj się, bo cię zwyzywaja, że kłamiesz i jesteś matka jedynaka, która podstępnie chce się wkrasc w ich wątek 🤣

Kafe rządzi! 👌

Tu matki jednakow są znienawidzone.

Ja mam dwoje i byl czas że myślałam o trzecim.Ale poddałam się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×