Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Niebieska_Panda

Co z tym zrobić?

Polecane posty

Więc dzisiaj dopiero czyli po 3miesiacach przyszły mi benefity na córkę. I zastanawiam się co z tym zrobić? Czy za to kupować pieluszki, ubranka itd czy odkładać miesięcznie+ dorzucać tam z £50 i jak skończy 18 lat to jej dać? Co wy byście zrobiły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ale daleko myślisz. Odkładaj jeśli nie są ci Teraz potrzebne, a kiedyś wydatek sam się znajdzie. My odkładamy na oszczędnościowe,czasem cos weźmiemy na jakis większy zakup dla dzieci. Kiedys normalnie wydawalismh na zycie, bo nam sie nie sypalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Super ze żyjesz z benefitów... za granica

musisz mieć smutne życie, siedzisz tu od rana do wieczora, masz 19 lat, zero wykształcenia, żyjesz w konkubinacie.... i dziecko... 

brawo ty🥴

odkladaj lepiej, bo nie wiadomo czy facet cię nie zostawi😳czego ci nie życzę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Super ze żyjesz z benefitów... za granica

musisz mieć smutne życie, siedzisz tu od rana do wieczora, masz 19 lat, zero wykształcenia, żyjesz w konkubinacie.... i dziecko... 

brawo ty🥴

odkladaj lepiej, bo nie wiadomo czy facet cię nie zostawi😳czego ci nie życzę 

A polsce pięćsetplusow nie ma? W uk to tylko 80f 😘 beneficiarze -  mopsiarze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Gość Gosc napisał:

Super ze żyjesz z benefitów... za granica

musisz mieć smutne życie, siedzisz tu od rana do wieczora, masz 19 lat, zero wykształcenia, żyjesz w konkubinacie.... i dziecko... 

brawo ty🥴

odkladaj lepiej, bo nie wiadomo czy facet cię nie zostawi😳czego ci nie życzę 

Jak można z benefitów wyżyć? To 20 funtów tygodniowo jak dobrze pamiętam 😂 jeśli ty z tego możesz wyżyć to brawo ty. A co do konkubinatu to wiesz co? Nie jestem jak baby ze wsi i szybko szybko ślub bo dziecko, co inni powiedzą 😂😂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

A polsce pięćsetplusow nie ma? W uk to tylko 80f 😘 beneficiarze -  mopsiarze

Dziękuję właśnie też o tym pomyślałam. W UK to nawet mniej tych pieniędzy dostajesz niż w Polsce a wszyscy to gadają jak ci w UK żyją na benefitach. W każdym kraju i tu mówię W KAZDYM jest jakaś pomoc. W Polsce, Austrii, Niemczech, Anglii etc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ags

My odkladamy. Dzieciaki maja osobne konto i tam przelewamy 500+ oraz to co dorzucimy. W przyszlosci zrobia z tym co zechca. Jedyne co mnie martwi to, ze pieniadz traci na wartosci, lokaty sa bardzo nisko oprocentowane. Trzeba bedzie te pieniadze inwestowac, musimy tylko z mezem pomyslec jak i w co. Nic wysokiego ryzyka, choc tam sa najwieksze zyski. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Niebieska_Panda napisał:

Dziękuję właśnie też o tym pomyślałam. W UK to nawet mniej tych pieniędzy dostajesz niż w Polsce a wszyscy to gadają jak ci w UK żyją na benefitach. W każdym kraju i tu mówię W KAZDYM jest jakaś pomoc. W Polsce, Austrii, Niemczech, Anglii etc...

Jak nie pracujesz to masz więcej niż 80 funtow. Starasz się wtedy o Universal credit. I jesteś w stanie z tego wyżyć. Znam takich co nadgodzin nie robią, powyzek nie chcą bo im się nie opłaca. 

20 funtów na pierwsze i 14 na każde kolejne nalezy się po prostu każdemu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Jak nie pracujesz to masz więcej niż 80 funtow. Starasz się wtedy o Universal credit. I jesteś w stanie z tego wyżyć. Znam takich co nadgodzin nie robią, powyzek nie chcą bo im się nie opłaca. 

20 funtów na pierwsze i 14 na każde kolejne nalezy się po prostu każdemu. 

Tak, słyszałam o tym. Wszyscy o tym mi mówili, ale nie chce mi się w to bawić. Czy to nie było coś że musisz pod koniec roku wysłać im że na pewno nic nie zarobiłam i takie tam bzdety? 

3 minuty temu, Gość Ags napisał:

My odkladamy. Dzieciaki maja osobne konto i tam przelewamy 500+ oraz to co dorzucimy. W przyszlosci zrobia z tym co zechca. Jedyne co mnie martwi to, ze pieniadz traci na wartosci, lokaty sa bardzo nisko oprocentowane. Trzeba bedzie te pieniadze inwestowac, musimy tylko z mezem pomyslec jak i w co. Nic wysokiego ryzyka, choc tam sa najwieksze zyski. 

Hehe, ale jednak coś. My też zaoszczędzimy. To jej pieniądze a na jej rzeczy nas stać więc nie potrzebujemy tych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
8 minut temu, Niebieska_Panda napisał:

Dziękuję właśnie też o tym pomyślałam. W UK to nawet mniej tych pieniędzy dostajesz niż w Polsce a wszyscy to gadają jak ci w UK żyją na benefitach. W każdym kraju i tu mówię W KAZDYM jest jakaś pomoc. W Polsce, Austrii, Niemczech, Anglii etc...

Ale naszym ludziom zawsze gul skacze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
8 minut temu, Niebieska_Panda napisał:

Tak, słyszałam o tym. Wszyscy o tym mi mówili, ale nie chce mi się w to bawić. Czy to nie było coś że musisz pod koniec roku wysłać im że na pewno nic nie zarobiłam i takie tam bzdety? 

Nie mam pojęcia, za dużo zarabiam, żeby cokolwiek dostać, a nie zrezygnuje z pracy, bo za bardzo ją lubię 😉 tylko tutaj to porażka. 

Wiem, że idziesz do job center, podajesz im wymagane dokumenty i czekasz na decyzje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Nie mam pojęcia, za dużo zarabiam, żeby cokolwiek dostać, a nie zrezygnuje z pracy, bo za bardzo ją lubię 😉 tylko tutaj to porażka. 

Wiem, że idziesz do job center, podajesz im wymagane dokumenty i czekasz na decyzje.

Miało być, że macierzyński tutaj to porażka 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misiaka M
17 minut temu, Gość Ags napisał:

My odkladamy. Dzieciaki maja osobne konto i tam przelewamy 500+ oraz to co dorzucimy. W przyszlosci zrobia z tym co zechca. Jedyne co mnie martwi to, ze pieniadz traci na wartosci, lokaty sa bardzo nisko oprocentowane. Trzeba bedzie te pieniadze inwestowac, musimy tylko z mezem pomyslec jak i w co. Nic wysokiego ryzyka, choc tam sa najwieksze zyski. 

Poczytaj o złocie, złotych monetach, to zawsze będzie w cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
44 minuty temu, Niebieska_Panda napisał:

Jak można z benefitów wyżyć? To 20 funtów tygodniowo jak dobrze pamiętam 😂 jeśli ty z tego możesz wyżyć to brawo ty. A co do konkubinatu to wiesz co? Nie jestem jak baby ze wsi i szybko szybko ślub bo dziecko, co inni powiedzą 😂😂 

Chyba jesteś ze wsi skoro tak szybko urodzilas😂 nie wiesz co to jest antykoncepcja???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
12 minut temu, Gość Gość napisał:

Jak nie pracujesz to masz więcej niż 80 funtow. Starasz się wtedy o Universal credit. I jesteś w stanie z tego wyżyć. Znam takich co nadgodzin nie robią, powyzek nie chcą bo im się nie opłaca. 

20 funtów na pierwsze i 14 na każde kolejne nalezy się po prostu każdemu. 

To luksusy normalnie 😄 widze obeznana jesteś. Ja mieszkam w uk i tych dzieci musiałabym mieć 20 zeby mi sie opłacało. Mam 2 i miesięcznie dostaje 130f. Nic poza tym. Śpię na kasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Gość Gosc napisał:

Chyba jesteś ze wsi skoro tak szybko urodzilas😂 nie wiesz co to jest antykoncepcja???

A co cię to czy urodziłam czy nie? Moja matka jesteś czy co i nie nie jestem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Najlepiej z tych pieniędzy zainwestuj w antykoncepcje😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×