Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kokossko

Często tutaj ostatnio widzę tematy o tym ile facet zarabia i co robi, a więc co o mnie sądzicie dziewczyny?

Polecane posty

Gość Kokossko

Jestem ciekaw co kobiety sądzą o takim zawodzie w jakim ja się trudnie, jestem kurierem a moje zarobki to okolo 2.500. Ogólnie radzę sobie w życiu, nie muszę od ludzi pożyczać i starcza mi spokojnie od pierwszego do pierwszego, wiek 29lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

I gdzie mieszkasz z mamusia? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja mam 3500 na rękę i dla mnie to mało 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kossoko
46 minut temu, Gość Gość napisał:

I gdzie mieszkasz z mamusia? 

A jakie to ma Znaczenie  gdzie mieszkam?   Wynajmuje pokój jeśli już pytasz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
17 minut temu, Gość kossoko napisał:

A jakie to ma Znaczenie  gdzie mieszkam?   Wynajmuje pokój jeśli już pytasz 

No a nie ma według ciebie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kokossoko
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

No a nie ma według ciebie? 

No jakie? Zapytalem co kobiety sądzą o facecie wykonującym taki zawód. A pensja mimo iz nie jakas duza to starcza mi na życie poza tym czesto spotykam się z osobami które potrafią zarabiać zdecydowanie mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jak widać nie jesteś interesująca partia bo brak odzewu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość Kokossko napisał:

Jestem ciekaw co kobiety sądzą o takim zawodzie w jakim ja się trudnie, jestem kurierem a moje zarobki to okolo 2.500. Ogólnie radzę sobie w życiu, nie muszę od ludzi pożyczać i starcza mi spokojnie od pierwszego do pierwszego, wiek 29lat

Dla mnie to za mało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghjdkj

Najwazniejsze ze nie narzekasz. Jednak nie wyobrazam sobie zebys mogl zalozyc rodzine... gdzie? W wynajetym pokoju?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dobry odstraszacz na kobiety. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxxxxx

No tobie wystarcza, ale na utrzymanie dzieci juz nie wystarczy. Pytasz co sądzimy, otóż ja np. sądzę, że z facetem wykonującym taki zawód i zarabiającym tyle kasy nie można rodziny zalożyć, bo przecież nie będziemy mieszkać z dziećmi na wynajętym pokoiku kątem u kogos i liczyc grosze... nawet jak kobieta zarobi drugie tyle, to szału nie ma, poza tym bank przy takich zarobkach nie da kredytu na mieszkanie... Taka praca jedynie dla młodego chłopaka, który jeszcze nie mysli o załozeniu rodziny, mieszka wlasnie z mamusią, odpali jej z pięć stówek, a  i te 2 koła sa na jego własne potrzeby...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

To ja się dołączę jak mam 3500 to mogę założyć rodzinę? 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aluniaa3555
8 minut temu, Gość Gość napisał:

To ja się dołączę jak mam 3500 to mogę założyć rodzinę? 😁

Juz lepiej, ale tez bez szału 😄 Jeszcze w mniejszej miejscowości to mozna za to przezyc, ale w dużym miescie już ciezko, koszty mieszkania Cię zeżrą, chyba, że masz po babci, albo trafisz laskę z mieszkaniem 😛 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Aluniaa3555 napisał:

Juz lepiej, ale tez bez szału 😄 Jeszcze w mniejszej miejscowości to mozna za to przezyc, ale w dużym miescie już ciezko, koszty mieszkania Cię zeżrą, chyba, że masz po babci, albo trafisz laskę z mieszkaniem 😛 

No ale jak moja pani tyle samo zarobi to chyba ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edzio listonoszzz
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

No ale jak moja pani tyle samo zarobi to chyba ok

Panie zawsze szukaja Pana, który zarabia więcej od nich... więc masz szanse na taką z zarobkami ok. 2-2,5, koła, bo taka która zarobi 3 będzie szukała chłopa, który zarabia ok. 5 i wiecej 😜 Chyba, że jesteś baaardzo przystojny i masz bajer, to może jakas sie trafi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nieistotne jest, ile zarabiasz,czy ile wydajesz i na jakim poziomie żyjesz. Koszty życia są różne i zależne od wielu rzeczy. Jeśli jesteś spadkobiercą i masz mieszkanie po kimś, odpada kredyt hipoteczny. Jeśli pracujesz gdzieś, gdzie musisz dojeżdżać, potrzebny jest samochód. Koszty paliwa, OC, napraw.... Lubisz wakacje - jeździsz. Wydajesz. Nie ma znaczenia, ile zarabiasz. Życie w sposób, aby wystarczyło, jest raczej pozbawione barw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grant
27 minut temu, Gość gość napisał:

Dla mnie to za mało

A tu kuurwo ile zarabiasz? Yebane księżniczki by wszystkie chciały milionerów, co za śmieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grant
22 minuty temu, Gość Gość napisał:

To ja się dołączę jak mam 3500 to mogę założyć rodzinę? 😁

Dla tych kuurw to jak nie masz 20 kafli to się nie nadajesz, bo one chcą mieć życie jak w TV, domy, auta, i aby ich bachor miał wszystko co zapragnie, poyebane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość butemwmorde
9 minut temu, Gość edzio listonoszzz napisał:

Panie zawsze szukaja Pana, który zarabia więcej od nich... więc masz szanse na taką z zarobkami ok. 2-2,5, koła, bo taka która zarobi 3 będzie szukała chłopa, który zarabia ok. 5 i wiecej 😜 Chyba, że jesteś baaardzo przystojny i masz bajer, to może jakas sie trafi. 

bo baby to są właśnie takie kalkulatory teraz, a píerdolą że szukają miłości, hooj im w oko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
17 minut temu, Gość Gość napisał:

To ja się dołączę jak mam 3500 to mogę założyć rodzinę? 😁

Uwaga, zawieje nudą.

Jak kobiecie skończy się macierzyński po roku to będziesz jedynym żywicielem 3 osobowej rodziny przez następne lata. Jest 500 plus, ale wydatki na dziecko są spore, pampersy, słoiczki (2-5 zł. jeden) husteczki, wymiana ciuszków co chwila bo niemowlak rośnie bardzo szybko, a to bujawka, a to krzesełko do jedzenia, kojec, maty edukacyjne, zabawki, nosidełko, wymiana  fotelika do auta, maści, kremy, szamponiki, kaszki, śliniaczki, kocyki, kurtki, pościel itd. Rachunki, jedzenie dla Ciebie i żony, ciuchy dla was, chemia, jakieś tam ręczniki co jakiś czas, jakieś zasłony, paliwo, niespodziewane wydatki. No tak biednie będzie. Piszę bo mam 11 misieczną córkę i wiem, mało, że ma już dużo zębów i karmienie piersią odpada to jeszcze 32 zł za mleko na tydzień płacę i słoki dla zróżnicowanej diety, jeden obiadek 4.25, a ona zje 3 łyżeczki i wiecej na ten obiadek nie ma ochoty, a on już otwarty długo nie postoi i do śmieci. Później drugi obiadek ten zasnakuje, później deserek, 20 zł dziennie przejda, duuużo marnuje 🙂 Mamy 5500 +500 i wychodzimy na zero. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki wasz obraz

i tak 95 procent w was zarabia 2-3 tysiace a tu na forum wszystkie piszecie ze zarabiacie po 100 tys, jedyny maginczy bankomat ktory moze produkowac wam pieniadze znajdu sie miedzy......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hdrhrhhhrh

Ciekawe która jest dziewicą 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Proste
20 minut temu, Gość taki wasz obraz napisał:

i tak 95 procent w was zarabia 2-3 tysiace a tu na forum wszystkie piszecie ze zarabiacie po 100 tys, jedyny maginczy bankomat ktory moze produkowac wam pieniadze znajdu sie miedzy......

Kobieta nie jest od zarabiania pieniędzy na rodzinę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
47 minut temu, Gość edzio listonoszzz napisał:

Panie zawsze szukaja Pana, który zarabia więcej od nich... więc masz szanse na taką z zarobkami ok. 2-2,5, koła, bo taka która zarobi 3 będzie szukała chłopa, który zarabia ok. 5 i wiecej 😜 Chyba, że jesteś baaardzo przystojny i masz bajer, to może jakas sie trafi. 

No to cie zadziwie ale umawiam sie z taka co zarabia tyle samo. Nie przeszkadza jej to i jest piekna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 godziny temu, Gość Kokossko napisał:

Jestem ciekaw co kobiety sądzą o takim zawodzie w jakim ja się trudnie, jestem kurierem a moje zarobki to okolo 2.500. Ogólnie radzę sobie w życiu, nie muszę od ludzi pożyczać i starcza mi spokojnie od pierwszego do pierwszego, wiek 29lat

A napiwki dostajesz ? Ja zawsze Kurierom zostawiam od 5 do 10 złotych. Zdarzyło mi się nawet 20 zostawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ffff
7 minut temu, Gość Proste napisał:

Kobieta nie jest od zarabiania pieniędzy na rodzinę

Nie kobieta ma być dziewicą 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Temat pokazuje, jakimi podłymi materialistycznymi szma.tami są Polki. W sumie nie trzeba już nic komentować, wystarczy poczytać i wyciągnąć wnioski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
12 minut temu, Gość Proste napisał:

Kobieta nie jest od zarabiania pieniędzy na rodzinę. 

Nie, te kürvy chciałyby tylko leżeć, pachnieć i wydawać pieniądze faceta. A takiego chüya! W końcu jest równouprawnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Temat pokazuje, jakimi podłymi materialistycznymi szma.tami są Polki. W sumie nie trzeba już nic komentować, wystarczy poczytać i wyciągnąć wnioski.

Nie wszystkie tu takie pustaki siedza bo nikt ich nie chce. Porzadne kobiety takie nie sa wiec i maja facetów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Proste
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Nie wszystkie tu takie pustaki siedza bo nikt ich nie chce. Porzadne kobiety takie nie sa wiec i maja facetów

Te których tu nie na znalazły zaradnych przedsiębiorców i lekarzy. Popatrz jak sie pokolenie obecnych 30latkow buduje pod miastami. Niestety w Polsce nie dla każdej fajnej kobietki wystarczy zaradnych mężczyzn. Z tego powodu wychodzą za obcokrajowców. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×