Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ksjgfdgbflfbldfbdf

Chcę umrzeć :(

Polecane posty

Gość ksjgfdgbflfbldfbdf

Mam dość życia, jest straszne, ten świat jest straszny. Zawsze było mi ciężko, ale parę lat temu pojawił się dla mnie sens życia i kiedy stałam się dzięki temu szczęśliwa teraz jest mi to wszystko bezlitośnie odbierane, tracę wszystko co kiedykolwiek się dla mnie liczyło... Boję się śmierci, ale tego koszmarnego życia jeszcze bardziej, nie jestem w stanie wytrzymać tego bólu, chciałabym umrzeć 😞 Dlaczego świat jest tak podły?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musisz bardziej sprecyzować wypowiedź ponieważ nie napisałaś co tak naprawdę Cię gryzie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksjgfdgbflfbldfbdf
10 minut temu, Gooość napisał:

Musisz bardziej sprecyzować wypowiedź ponieważ nie napisałaś co tak naprawdę Cię gryzie. 

wszy😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gooość.
2 minuty temu, Gość ksjgfdgbflfbldfbdf napisał:

wszy😭

To idź do apteki i kup sobie środek od wesz😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdsaa

Miałem podobnie umarli mi rodzice musiałem rzucić szkołę iść do pracy 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 godziny temu, Gość ksjgfdgbflfbldfbdf napisał:

Mam dość życia, jest straszne, ten świat jest straszny. Zawsze było mi ciężko, ale parę lat temu pojawił się dla mnie sens życia i kiedy stałam się dzięki temu szczęśliwa teraz jest mi to wszystko bezlitośnie odbierane, tracę wszystko co kiedykolwiek się dla mnie liczyło... Boję się śmierci, ale tego koszmarnego życia jeszcze bardziej, nie jestem w stanie wytrzymać tego bólu, chciałabym umrzeć 😞 Dlaczego świat jest tak podły?

 

Każdy ma chociaż raz w życiu chwilę że chce skończyć że sobą ja miałam takich chwil około 20 a może i więcej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×