Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tajemniczy

Kobiety na tym forum są nienormalne...

Polecane posty

Gość
2 minuty temu, Gość akimuszki666ppp napisał:

poza tym ludzi jest zwyczajnie za duzo i niedlugo pochloniemy wszystko co mozliwe i zostanie nam tylko Kosmiczna Pustka 👹

I wtedy w tym innym świecie ja się odnajdę,bo ten materialistyczny i pełen ludzi bez uczuć wyższych mnie przytłacza ...i wtedy będę się ładować swoją dobrą energią wewnętrzną..więc nie u każdego kosmiczna pustka:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akimuszki666ppp
1 minutę temu, Spokojne myśli Doroty napisał:

I wtedy w tym innym świecie ja się odnajdę,bo ten materialistyczny i pełen ludzi bez uczuć wyższych mnie przytłacza ...i wtedy będę się ładować swoją dobrą energią wewnętrzną..więc nie u każdego kosmiczna pustka:)))

No chyba Ty, ja bede martwy jak za tego falszywego zycia iluzji Ego 🙂👹

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Przed chwilą, Gość akimuszki666ppp napisał:

No chyba Ty, ja bede martwy jak za tego falszywego zycia iluzji Ego 🙂👹

Jak nie potrafisz być sobą to w żadnym wymiarze się nie odnajdziesz...a życie ma tyle wymiarów na ile sami pozwalamy.

Miłego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akimuszki666ppp
21 godzin temu, Spokojne myśli Doroty napisał:

Jak nie potrafisz być sobą to w żadnym wymiarze się nie odnajdziesz...a życie ma tyle wymiarów na ile sami pozwalamy.

Miłego wieczoru.

Dziekuję.

Mimo wszystko troche mnie niepokoi iluzja Ego. Skoro Upadamy w Niewiedze o Sobie( obezne zycie jakie przezywamy nie jest dokladnie tym czym sie wydaje, moze to rowniez przypominac smierc duchową) i nie wiemy kompletnie nic o tym ze Istota Sansaryczna poddawna wszystkim ułudom cierpi od dkad Iluzja dzieli Nas..
Wszystko od siebie samego.. nie ma zadnej roznicy między nami a jednak gdy sie lączą dusze ze sobą cos ma miejsce teraz wlasnie. tutaj w swiecie iluzji;p
 Mistycy jedni z naprawdę wielka wiedzą 😜 duchową zawsze mowili zycie to sen tego, ktory jest Bogiem i szuka na ziemi owego Boga...
Demony Niewiedzy wszyscy, kto twierdzi ze jest tu ktos poza samym Bogiem? i Maya. owszem ale poza Nimi nie ma juz nic wiecej..
☢️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akimuszki666ppp

hmmmm 😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akimuszki666ppp

iluzja bierze sie zz faktu nielokalnosci obiektow i faktu  a nie mozliwosci! bycia wszedzie w kazdym miejscu naraz, jednoczesnie znajdujac sie poza tym czasem.. taki dziwny wymiar czas, ktory nie istnieje, a znamy go w iluzji.. dobrze go znamy, jak nikt inny, no moze poza tymi, ktorzy byli tu wczesniej. znacznie wcześniej.👹👹.......
Abraxsas!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akimuszki666ppp

no tak miedzy swiatem dualizmow, kryje sie swiat seta. i mary.. tak juz bylo zawsze😻 kochali sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 minuty temu, Gość akimuszki666ppp napisał:

no tak miedzy swiatem dualizmow, kryje sie swiat seta. i mary.. tak juz bylo zawsze😻 kochali sie

ty gadasz sam ze sobą???chyba już przeszedłeś ten wymiar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akimuszki666ppp

inaczej nie da sie zdefiniowac Absolutu wolnego od zludzen i iluzję dzieląca go od tego....... co wieczne
Przyjaciolka Maya😻 Ona go nie opusci nigdy🐈

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toto

Toooo tak jak ty PRZEGRYWIE INCELU RUMUNSKI. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×