Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Eana

Czy facet czuje jakąś dumę z tego że kobieta mu się oddała?

Polecane posty

Gość Eana

Zastanawiam się czy facet coś czuje  czy w ogóle jest mu to obojętne wiedząc że porządna cnotliwa dziewczyna zakochała się właśnie w nim i jemu oddała dziewictwo, pozwoliła się dotknąć jako 1 choć jest ładna, miała możliwości ale wybrzydzala. I z własnej woli zrobiła w nim łóżku wiele rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eana

No raczej prawiczka dziś nie spotkasz. Czyli mówisz, że nie, że to jest obojętne? A ile masz lat i jakie doświadczenie z kobietami? Może napisz z anonima🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lola114

Chyba wiekszosc prawiczkow wolalaby jednak doswiadczone..Dziewica I prawiczek w lozku to porazka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kusiciel
Przed chwilą, Gość Eana napisał:

No raczej prawiczka dziś nie spotkasz. Czyli mówisz, że nie, że to jest obojętne? A ile masz lat i jakie doświadczenie z kobietami? Może napisz z anonima🙂

Odpowiem trochę inaczej, kto się nie cieszy jak kupi atrakcyjny towar? 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość Eana napisał:

No raczej prawiczka dziś nie spotkasz. Czyli mówisz, że nie, że to jest obojętne? A ile masz lat i jakie doświadczenie z kobietami? Może napisz z anonima🙂

Zdziwisz się. Właśnie mam z takim miesięczne dziecko i nie radzi sobie z moją przeszłością ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 minut temu, Gość Lola114 napisał:

Chyba wiekszosc prawiczkow wolalaby jednak doswiadczone..Dziewica I prawiczek w lozku to porazka. 

będą się po pleckach smyrać i pupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eana
4 minuty temu, Gość Kusiciel napisał:

Odpowiem trochę inaczej, kto się nie cieszy jak kupi atrakcyjny towar? 😉

Nie porównuj kobiety do towaru... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lola114
4 minuty temu, Young mummy napisał:

Zdziwisz się. Właśnie mam z takim miesięczne dziecko i nie radzi sobie z moją przeszłością ..

Wyszlas za prawiczka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lola114
4 minuty temu, Young mummy napisał:

Zdziwisz się. Właśnie mam z takim miesięczne dziecko i nie radzi sobie z moją przeszłością ..

Wyszlas za prawiczka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eana
7 minut temu, Young mummy napisał:

Zdziwisz się. Właśnie mam z takim miesięczne dziecko i nie radzi sobie z moją przeszłością ..

O popatrz. To miałaś szczęście trafić na takiego, może wierny będzie chociaż. To może zapytam :jak się czułas będąc jego 1?

PS. Dziwny facet, chyba wiedzą z kim związał się a teraz robi sceny? 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eana

Wiedział *sorry telefon 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość Lola114 napisał:

Wyszlas za prawiczka??

Nie wyszłam bo mu wszyscy mówią że po ślubie związek się sypie.

Zakochałam się.. pierwsza miłość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lola114
1 minutę temu, Gość Eana napisał:

Nie porównuj kobiety do towaru... 

To wlasciwie ty sie porownalas do towaru..nowy.., nierozpakowany.., nikt nie dotykal..jeszcze w pudeleczku (z nie przebita blonka..). Jakie to ma znaczenie dla kobiety ktora zna swoja wartosc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kusiciel
Przed chwilą, Gość Eana napisał:

Nie porównuj kobiety do towaru... 

 Który facet się nie cieszy jak spędzi noc z atrakcyjną kobietą? Lepiej? 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lola114
3 minuty temu, Young mummy napisał:

Nie wyszłam bo mu wszyscy mówią że po ślubie związek się sypie.

Zakochałam się.. pierwsza miłość

Jak masz dziecko to jednak lepszy bylby slub..Wieksze prawa w przypadku rozwodu. Tak to po paru latach moze pojsc w dluga a ty zostaniesz z dzieckiem i marnymi alimentami. Przy malym dziecku nie mozesz pojsc do normalnej pracy, a bez malzenstwa wszystko bedzie jego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Gość Eana napisał:

O popatrz. To miałaś szczęście trafić na takiego, może wierny będzie chociaż. To może zapytam :jak się czułas będąc jego 1?

PS. Dziwny facet, chyba wiedzą z kim związał się a teraz robi sceny? 

 

Nwm czy takie szczęście. Przez to że miałam swoją przeszłość a on nie, czuje się gorszy i chce się dowartościować u innych dziewczyn. Lepiej się czuję z tym że przebilam jego poprzednią miłość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 minuty temu, Gość Eana napisał:

Nie porównuj kobiety do towaru... 

 Dlaczego ma nie porównywać? Wy wszystkie jesteście na sprzedaż, każda z was patrzy żeby dobrze za mąż wyjść czyli się sprzedać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość Lola114 napisał:

Jak masz dziecko to jednak lepszy bylby slub..Wieksze prawa w przypadku rozwodu. Tak to po paru latach moze pojsc w dluga a ty zostaniesz z dzieckiem i marnymi alimentami. Przy malym dziecku nie mozesz pojsc do normalnej pracy, a bez malzenstwa wszystko bedzie jego

Tak w sumie to tydzień temu się na tyle pokłóciliśmy że już dal nr telefonu jakiejś dziewczynie i z nią pisze a do dziecka przyjeżdża Wieczorem na 2h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 5zet+
19 minut temu, Gość Eana napisał:

No raczej prawiczka dziś nie spotkasz.

Jest wielu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
6 minut temu, Gość gosc napisał:

 Dlaczego ma nie porównywać? Wy wszystkie jesteście na sprzedaż, każda z was patrzy żeby dobrze za mąż wyjść czyli się sprzedać.

Tym się mierzy wartość kobiety w społeczeństwie. Po 2 zaeadny zapewni byt dzieciom. Po 3 faceci nie kierują się uczuciem tylko uroda kobiety lub jej pochodzeniem. Nie zachowuj się jak frajer tylko prawdziwy mężczyzna to może kogoś Znajdziesz.twoj post jest zenujacy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Young mummy napisał:

Nwm czy takie szczęście. Przez to że miałam swoją przeszłość a on nie, czuje się gorszy i chce się dowartościować u innych dziewczyn. Lepiej się czuję z tym że przebilam jego poprzednią miłość

To jest właśnie to przykre 'doładowywanie' strony męskiej paranoją o prawictwie. Z jakiegoś powodu u dziewczyn jest chore wręcz wyznawanie dziewictwa przez partnerów (I same dziewczyny), a u mężczyzn w zasadzie mógłbyś być oposem z punktu widzenia wielu jeśli po którymś roku życia jeszcze nie uprawiałeś seksu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Zaradny*

I po 4.nie każda taka jest. Znam wiele romantyczek które jakoś nie są docenione.ty jesteś ograniczony bardzo aż mi cie szkoda 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lola114
8 minut temu, Young mummy napisał:

Tak w sumie to tydzień temu się na tyle pokłóciliśmy że już dal nr telefonu jakiejś dziewczynie i z nią pisze a do dziecka przyjeżdża Wieczorem na 2h

No I dlatego dzieci to lepiej po slubie. No bo co mu teraz zrobisz? On wie ze jestes troszke udupiona I mu wiele wybaczysz. W malzenstwie gdyby probowal pisac z inna kobieta, mialabys szeroki wachlaz mozliwosci. Sorki, ale kiepsko to widze. A na swoje tlumaczenie bedzie mial zawsze twoja przeszlosc..sprytnie to uzadzil..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Przed chwilą, Gość Gosc napisał:

Tym się mierzy wartość kobiety w społeczeństwie. Po 2 zaeadny zapewni byt dzieciom. Po 3 faceci nie kierują się uczuciem tylko uroda kobiety lub jej pochodzeniem. Nie zachowuj się jak frajer tylko prawdziwy mężczyzna to może kogoś Znajdziesz.twoj post jest zenujacy 

Twierdzenie kobiety w tym temacie mnie zupełnie nie interesuje, wiem swoje. ... to może kogoś znajdę? Dobre, nie kpij 😄 więcej was miałem jak ty masz lat :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gerger

zawsze jak sie wyr0cha laske to jest sie z tego dumnym, taka prawda

a jesli ejszcze ta laska jest atrakcyjna to w ogole facet rosnie w piorkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
40 minut temu, Gość Eana napisał:

Zastanawiam się czy facet coś czuje  czy w ogóle jest mu to obojętne wiedząc że porządna cnotliwa dziewczyna zakochała się właśnie w nim i jemu oddała dziewictwo, pozwoliła się dotknąć jako 1 choć jest ładna, miała możliwości ale wybrzydzala. I z własnej woli zrobiła w nim łóżku wiele rzeczy

A ja zapytam odwrotnie. Czy kobieta coś czuje wiedząc że porządny chłopak zakochał się właśnie w niej i oddał swoje prawictwo choć ładny a ona nie i nie wybrzydzał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
31 minut temu, Gość gosc napisał:

Twierdzenie kobiety w tym temacie mnie zupełnie nie interesuje, wiem swoje. ... to może kogoś znajdę? Dobre, nie kpij 😄 więcej was miałem jak ty masz lat :D.

miec mozesz, za kase to kazdy moze kupic co chce, na sam sex tez sie znajda latwe i to nie swiadczy o twojej atracyjnosci

z postu bije twoja zenada i tyle, nie sadze zeby ktos mogl sie w tobie szczerze zakochac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona
1 godzinę temu, Gość Eana napisał:

O popatrz. To miałaś szczęście trafić na takiego, może wierny będzie chociaż. To może zapytam :jak się czułas będąc jego 1?

PS. Dziwny facet, chyba wiedzą z kim związał się a teraz robi sceny? 

 

Bo pewnie byl prawuczkiem bo zadna go nie chciala.  W koncu zlitowala sie nad nim jakas doswiadczona i teraz frajer przezywa,  że ona ma wieksze doswiadczenie. Żalosny typ...

 

Dla jasnosci...ja szanuje prawictwo ale tylko to z wyboru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość Lola114 napisał:

Chyba wiekszosc prawiczkow wolalaby jednak doswiadczone..Dziewica I prawiczek w lozku to porazka. 

Bzdura większość prawiczków chcę  dziewice, bo ich po prostu brzydzą doświadczone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×