Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość boston

Kobiety są żałosne i zmienne jak pogoda, przykład mojej byłej

Polecane posty

Gość boston

Była pewna dziewczyna.., podobałem się jej, ja o tym wiedziałem, bo dawała mi znaki ku temu, a więc któregoś razu umówilismy się na piwko  i od razu po tym piwku poszlismy do mnie i sie mocno zerżneliśmy, potem sie tak rznelismy az w koncu stalismy się parą. Kochała mnie.. , non sto mi mowila kocham cie, oczekiwala zebym tez jej to mowil itp, potrafila w srodku nocy mi pisac, ze jestem ten jedyny i w ogole dzieki mnie czuje sens zycia i inne takie dyrdymały..

no i co? minely 2 lata? i juz zaczela mnie zdradzac na lewo i prawo by w koncu zakochac sie w innym a mnie rzucic jak smiecia

nigdy wam juz niezaufam, doslownie nigdy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Proste

Wybieraj rozumem a nie choojem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość Proste napisał:

Wybieraj rozumem a nie choojem. 

Racja. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 minut temu, Gość Proste napisał:

Wybieraj rozumem a nie choojem. 

Sercem też 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki obraz wasz
17 minut temu, Gość Proste napisał:

Wybieraj rozumem a nie choojem. 

Wy też wybierajcie rozumem, a nie cipą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
39 minut temu, Gość boston napisał:

Była pewna dziewczyna.., podobałem się jej, ja o tym wiedziałem, bo dawała mi znaki ku temu, a więc któregoś razu umówilismy się na piwko  i od razu po tym piwku poszlismy do mnie i sie mocno zerżneliśmy, potem sie tak rznelismy az w koncu stalismy się parą. Kochała mnie.. , non sto mi mowila kocham cie, oczekiwala zebym tez jej to mowil itp, potrafila w srodku nocy mi pisac, ze jestem ten jedyny i w ogole dzieki mnie czuje sens zycia i inne takie dyrdymały..

no i co? minely 2 lata? i juz zaczela mnie zdradzac na lewo i prawo by w koncu zakochac sie w innym a mnie rzucic jak smiecia

nigdy wam juz niezaufam, doslownie nigdy...

bo zakochanie to emocja downie,predzej czy pozniej konczy sie, a ty myslisz ze jak powie kocham cie to od razu milosc do konca zycia, zle rozumujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc gosc

Kochała mnie.. , non sto mi mowila kocham cie, oczekiwala zebym tez jej to mowil itp, potrafila w srodku nocy mi pisac, ze jestem ten jedyny i w ogole dzieki mnie czuje sens zycia i inne takie dyrdymały

X

A robiłes to? Czy tylko wysluchiwales, ze cie kocha? I podbudowywales ego?  Jesli nie to nic dziwnego, ze sie znudzila i zakochala w innym. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autor

ch0j wam w d0py ku0rwy, nigdy wiecej nie zaufam kobiet0om, to ku 0 rwy i szm aty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A aaaa

Chciała też usłyszeć że ją kochasz. A Ty byłeś pewnie zimny jak lód. To znalazła miłość z wzajemnością. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Huh
2 minuty temu, Gość A aaaa napisał:

Chciała też usłyszeć że ją kochasz. A Ty byłeś pewnie zimny jak lód. To znalazła miłość z wzajemnością. 

usprawiedliwiasz zdradę? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
15 minut temu, Gość taki obraz wasz napisał:

Wy też wybierajcie rozumem, a nie cipą.

Gdyby kobiety wybieraly C.i.p.a to miałbyś szansę, w końcu ciut to fiut,wszystko jedno co się do niego doczepilo. Ale że wybierają rozumem i unikają takich swirow jak ty to i nie bylo ci nigdy dane uprawiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
6 minut temu, Gość autor napisał:

ch0j wam w d0py ku0rwy, nigdy wiecej nie zaufam kobiet0om, to ku 0 rwy i szm aty

z reka na sercu przyznaj czy zawsze byles fair, nawet w myslach i nie tylko odnosnie zdrad ale innych spraw. wtedy mozesz miec zal. jestes choc troche winny?To spier/dalaj na drzewo mamalygo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Plan

Milosc jest wtedy gdy motylki juz nie te, a chcesz sie opiekowac przyjaznic  i uwielbiasz te osobe, milosc moze byc od poczatku ale wiele osob myli ja z napaleniem nietrwalym 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autor
6 minut temu, Gość gosc napisał:

z reka na sercu przyznaj czy zawsze byles fair, nawet w myslach i nie tylko odnosnie zdrad ale innych spraw. wtedy mozesz miec zal. jestes choc troche winny?To spier/dalaj na drzewo mamalygo

w myslach? co to za glupie stwierdzenie, nigdy w zyciu nie zdradzilem i ja bardzo kochalem a ona mimo tych slow poszla w bok wiele razy i mnie zostawila

kobiety to k0rwy pi3rodlone, nienawidza was i gardze wami ku0rwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Takie zycie. Nie mogla zostawic cie jak smiecia- po prostu zostawila i tyle. Ma prawo, nie jestes krolem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki obraz wasz
24 minuty temu, Gość Gość napisał:

Gdyby kobiety wybieraly C.i.p.a to miałbyś szansę, w końcu ciut to fiut,wszystko jedno co się do niego doczepilo. Ale że wybierają rozumem i unikają takich swirow jak ty to i nie bylo ci nigdy dane uprawiac

No właśnie wybieracie cipą, dlatego szansę mają tylko przystojni faceci. Na szczęście za granicą kobiety są mądrzejsze i wiedzą, że wygląd to nie wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
47 minut temu, Gość autor napisał:

w myslach? co to za glupie stwierdzenie, nigdy w zyciu nie zdradzilem i ja bardzo kochalem a ona mimo tych slow poszla w bok wiele razy i mnie zostawila

kobiety to k0rwy pi3rodlone, nienawidza was i gardze wami ku0rwy

To se gardź, kogo obchodzi zdanie porzuconego śmiecia, twoja agresja to twój ból dupy, nie nasz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Zrobiles mi nadzieje bo tez sie podobam jednej niuni. To znaczy że od razu pójdzie się ze mna rznac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
36 minut temu, Gość taki obraz wasz napisał:

No właśnie wybieracie cipą, dlatego szansę mają tylko przystojni faceci. Na szczęście za granicą kobiety są mądrzejsze i wiedzą, że wygląd to nie wszystko.

Ci.pa nie ma oczu więc coś ci się poje.bało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I dobrze
1 godzinę temu, Gość boston napisał:

Była pewna dziewczyna.., podobałem się jej, ja o tym wiedziałem, bo dawała mi znaki ku temu, a więc któregoś razu umówilismy się na piwko  i od razu po tym piwku poszlismy do mnie i sie mocno zerżneliśmy, potem sie tak rznelismy az w koncu stalismy się parą. Kochała mnie.. , non sto mi mowila kocham cie, oczekiwala zebym tez jej to mowil itp, potrafila w srodku nocy mi pisac, ze jestem ten jedyny i w ogole dzieki mnie czuje sens zycia i inne takie dyrdymały..

no i co? minely 2 lata? i juz zaczela mnie zdradzac na lewo i prawo by w koncu zakochac sie w innym a mnie rzucic jak smiecia

nigdy wam juz niezaufam, doslownie nigdy...

Tak jak Ty ja ,traktowales -tak zostales potraktowany! !! Widac po sposobie w jaki o niej I o jej dyrdymalach myslales. Dobrze Ci tak. I tak za dlugo wytrzymala. Swieta kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Brzydale sie zleciały na swój codzienny zlot gargameli, pryszcze, karyple, suchokatesy z orlim nosem, łyse gkace, bezkszraktne szkrady  i inne badziewia, hehehe. Dobrze, że foty tu nie są konieczne bo kolacje bym zwróciła. Cieszcie się, że nie spalą was na stosie tylko ludzie muszą tolerować wasze brzydkie mordy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Znawca

Przecież to logiczne że jak dała Ci szybko doopy to jest rozwiązła i nie tylko tobie da

Dlatego ja się nigdy nie wiąże z taką co się szybko oddała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×