Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Boban

Wysokie kobiety są lepsze w łóżku

Polecane posty

Gość Boban

Nigdy nie zapomnę wspaniałego sexxu z siatkareczką 😍 miała ok. 190 cm wzrostu i długie, zgrabne nóżki które mógłbym całować godzinami. Wysokie kobiety to prawdziwe kotki, czułe i namiętne. Takich doznań nie zapewni facetowi żaden przeciętny pasztet ani żadna karlica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona

No i? Dla mnie seks z nieatrakcyjn mężczyzna z przyrodzeniem mniejszym niz 18 cm Równiez nie ma sensu... Ale nie zakładam tematu o tym 😂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boban

 

9 minut temu, Gość Ona napisał:

No i? Dla mnie seks z nieatrakcyjn mężczyzna z przyrodzeniem mniejszym niz 18 cm Równiez nie ma sensu... Ale nie zakładam tematu o tym 😂 

To baba ma pociągać fizycznie. Chłop musi jedynie elegancko wyglądać i dobrze zarabiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona
3 minuty temu, Gość Boban napisał:

 

To baba ma pociągać fizycznie. Chłop musi jedynie elegancko wyglądać i dobrze zarabiać

Twoim zdaniem. Każdy ma swoje kryteria. Z jakims paszkwilem to sie nie chce i tyle. A pieniadze, którego rekompensuja brzydote i starośc sa nieosiągalne dla ponad 95% Polaków. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boban
13 minut temu, Gość Ona napisał:

Twoim zdaniem. Każdy ma swoje kryteria. Z jakims paszkwilem to sie nie chce i tyle. A pieniadze, którego rekompensuja brzydote i starośc sa nieosiągalne dla ponad 95% Polaków. 

Sprawiasz wrażenie inteligentnej kobiety. Chciałabyś umówić się ze mną na szybki numerek?? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fggg
42 minuty temu, Gość Boban napisał:

Nigdy nie zapomnę wspaniałego sexxu z siatkareczką 😍 miała ok. 190 cm wzrostu i długie, zgrabne nóżki które mógłbym całować godzinami. Wysokie kobiety to prawdziwe kotki, czułe i namiętne. Takich doznań nie zapewni facetowi żaden przeciętny pasztet ani żadna karlica.

Jedna siatkarka zmienila sie we wszystkie wysokie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boban

 

15 minut temu, Gość Fggg napisał:

Jedna siatkarka zmienila sie we wszystkie wysokie:)

Nie we wszystkie a w większość 🙂 to ma podkreślić przewage wysokich nad niskimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Też wolę wysokie i długonogie. Ale takie do 180. 190 to dla mnie za dużo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boban
9 minut temu, Gość Gość napisał:

Też wolę wysokie i długonogie. Ale takie do 180. 190 to dla mnie za dużo. 

Eee tam, nie przesadzaj. Jakbym miał okazję to bym się brał nawet za taką 2 m.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta 175
1 godzinę temu, Gość Boban napisał:

 

To baba ma pociągać fizycznie. Chłop musi jedynie elegancko wyglądać i dobrze zarabiać

Babe to masz w nosie. Jak czytam takie prostackie określenie kobiety to niestety ale dobre zarobki i elegancki ubiór nie przysłoni siana w butach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tom

Też lubię wysokie kobiety ale 190 to jednak przesada

Tak do max 175 - 180 jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boban
2 godziny temu, Gość kobieta 175 napisał:

Babe to masz w nosie. Jak czytam takie prostackie określenie kobiety to niestety ale dobre zarobki i elegancki ubiór nie przysłoni siana w butach.

A określenie faceta jako chłop już ci nie przeszkadza feministko??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boban
2 godziny temu, Gość kobieta 175 napisał:

Babe to masz w nosie. Jak czytam takie prostackie określenie kobiety to niestety ale dobre zarobki i elegancki ubiór nie przysłoni siana w butach.

Nie bądz taka przewrażliwiona... i tak macie za dużo praw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boban
2 godziny temu, Gość Tom napisał:

Też lubię wysokie kobiety ale 190 to jednak przesada

Tak do max 175 - 180 jest ok

Kolejny cymbał który nie potrafi docenić piękna ponadprzeciętnie wysokich niewiast. Pamiętaj że takie to skarb i trafiają się bardzo rzadko .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja tam wolę niskie, szczuple z fajnym tylkiem, okraglymi biodrami, pieersiami średnimi, taka poznałem, slicznotka, niski wzrost odmladza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hilo
8 godzin temu, Gość Boban napisał:

Nigdy nie zapomnę wspaniałego sexxu z siatkareczką 😍 miała ok. 190 cm wzrostu i długie, zgrabne nóżki które mógłbym całować godzinami. Wysokie kobiety to prawdziwe kotki, czułe i namiętne. Takich doznań nie zapewni facetowi żaden przeciętny pasztet ani żadna karlica.

pewnie dlatego że faceci do nich nie podbijają, więc jak jakiegoś dorwą to muszą się bardzo starać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 godzin temu, Gość Gość napisał:

Ja tam wolę niskie, szczuple z fajnym tylkiem, okraglymi biodrami, pieersiami średnimi, taka poznałem, slicznotka, niski wzrost odmladza

Te niskie po 30 jak przytyja robią się takie małe beczulki 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maczo

Bardzo wysokie kobiety (takie od 180cm wzwyż) to zazwyczaj jakieś przygarbione pokraczne kobyły

Chociaż nie powiem, zdarzają się takie które mają wyprostowaną i proporcjonalną sylwetkę i wtedy mogą być hot

Najgorsze jednak że takie kobiety mają ogromne stopy, a to jest niekobiece. Jak zakładają płaskie obuwie to wyglądają jak Hobbity

Łatwiej je poderwać niż te normalnego wzrostu gdyż mają kompleksy że są takie wielkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość R..
13 godzin temu, Gość Boban napisał:

Nigdy nie zapomnę wspaniałego sexxu z siatkareczką 😍 miała ok. 190 cm wzrostu i długie, zgrabne nóżki które mógłbym całować godzinami. Wysokie kobiety to prawdziwe kotki, czułe i namiętne. Takich doznań nie zapewni facetowi żaden przeciętny pasztet ani żadna karlica.

Serio? Jeszcze nie miałem okazki sprawdzić, w weekend się dowiem jak to jest z wyższą Kobietą:classic_biggrin:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
51 minut temu, Gość Maczo napisał:

Bardzo wysokie kobiety (takie od 180cm wzwyż) to zazwyczaj jakieś przygarbione pokraczne kobyły

Chociaż nie powiem, zdarzają się takie które mają wyprostowaną i proporcjonalną sylwetkę i wtedy mogą być hot

Najgorsze jednak że takie kobiety mają ogromne stopy, a to jest niekobiece. Jak zakładają płaskie obuwie to wyglądają jak Hobbity

Łatwiej je poderwać niż te normalnego wzrostu gdyż mają kompleksy że są takie wielkie

Racja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta 175
17 godzin temu, Gość Boban napisał:

A określenie faceta jako chłop już ci nie przeszkadza feministko??

Jeśli siebie nazywasz chłopem - nie mam nic przeciwko. Ja takich określeń nie używam. Dla mnie i innych kulturalnych ludzi są kobiety i mężczyźni. Ale widzę, że u Ciebie kasa i ciuchy są priorytetami. A jak ktoś Ci grzecznie zwróci uwagę to wychodzi sianko z eleganckich, szpanerskich bucików. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
9 godzin temu, Gość Gość napisał:

Te niskie po 30 jak przytyja robią się takie małe beczulki 🙂

a wiesz,że lepiej być małą beczułką niż wielką za przeproszeniem krową jak moje koleżanki 180cm,zwaliste fałdy na całym ciele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 minut temu, Gość gosc napisał:

a wiesz,że lepiej być małą beczułką niż wielką za przeproszeniem krową jak moje koleżanki 180cm,zwaliste fałdy na całym ciele

Nie denerwuj się to napewno nie było do Ciebie. Te wysokie dziewczyny powyżej 170 rzadziej są grube. Ale jak się zdarzy i taka 190 przytyje to musi być szok 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×