Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lepek

Wg was drogie panie z tego forum to taki akt to w jakimś sensie "zdrada" ?

Polecane posty

Gość Lepek

Byłem z koleżanką na basenie i na tym basenie, kiedy siedziałem z tą koleżanką to wymasowałem jej stopy, zrobiłem to dosłownie sam z siebie, po prostu wziąłem jej stopy i zaczałem masować, dodam, ze mam mega hopla na tym pkt u kobiet, no a mam kobiete, z ktora jestem juz około 3 lata

czy mozna to zakfalifikowac jako jakis akt zdrady?  podejrzewam, ze pewnie mega focha by walnela ta moja, gdyby sie dowiedziala o tym.. ale w gruncie rzeczy to chyba nie jest nic zlego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika

Zapytaj swojej kobiety czy dla niej to jest zdrada, bo kazdy klasyfikuje zdrade inaczej.

Najwazniejsza jest Twoja parnerka i jej uczucia odnosnie  tej sytuacji, a nie opinie losowych osob.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak Monika powiedziała powyżej. 

 

Generalnie to z mojego punktu widzenia jako faceta... Kobieta może mieć problem, że miałeś z kimś fizyczny kontakt, ale zwykle to będzie mały poziom zazdrości, a nie cos co wywróci wszystko do góry nogami. Problem jest w tym, że robiłes z tą kobietą coś, co sam klasyfikujesz jako 'mega hopel'. Czyli dla ciebie prawdopodobnie to BYŁO seksualne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lepek

jak mam byc szczery to wylizalbym jej chetnie te stopy 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×