Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Kobiety nic od siebie nie dają, a jak dają to tylko dupy

Polecane posty

Gość Gość

Chójowe czasy, i nie żebym nie spotkał takiej co coś z siebie daje ale tego jest jak na lekarstwo, jak nie zajęta to kręci się koło niej stado psów czy ki uj

chodzi mi o takie ludzkie empatyczne proste zachowania, bez grymaszenia, strategicznych zachowań, manipulacji czy innych poker faceów 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
9 minut temu, Gość Gość napisał:

Chójowe czasy, i nie żebym nie spotkał takiej co coś z siebie daje ale tego jest jak na lekarstwo, jak nie zajęta to kręci się koło niej stado psów czy ki uj

chodzi mi o takie ludzkie empatyczne proste zachowania, bez grymaszenia, strategicznych zachowań, manipulacji czy innych poker faceów 

Sam bądź taki a przyciągniesz takie same lub manipulatorki cwane chcące cie wykorzystać do swoich poza miłosnych celów, wszystko zależy od twej mądrości i tego, która część ciała ma dominująca rolę w podejmowaniu przez ciebie decyzji, mózg czy miedzynoże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Sam bądź taki a przyciągniesz takie same lub manipulatorki cwane chcące cie wykorzystać do swoich poza miłosnych celów, wszystko zależy od twej mądrości i tego, która część ciała ma dominująca rolę w podejmowaniu przez ciebie decyzji, mózg czy miedzynoże

Bejbe ja jestem gość pt. otwarte karty. Mi nie można tego zarzucić 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Bejbe ja jestem gość pt. otwarte karty. Mi nie można tego zarzucić 

To znaczy, że międzynożem myślisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Bejbe ja jestem gość pt. otwarte karty. Mi nie można tego zarzucić 

Gdyby tak było to laski same by się garnely i to porządne. Albo nie jesteś tak fajny jak myślisz,albo mimo tęsknoty za dobrymi kobietami to startujesz, do pustaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

To znaczy, że międzynożem myślisz

Mozgiem kierwa, charakter jest najważniejszy, jasne, że zwracam uwagę na tyłek, ale to jej charakter decyduje o tym czy będę z nią szczęśliwy wiec mi proszę tu nie pierdølić ok? 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jej charakter i twój charakter, jej miłość do ciebie i twoją miłość do niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×