Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosc

Co fajnego w UK

Polecane posty

Gość Gosc

  Co jest takiego fajnego w UK?  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...

A pytasz odnosnie czego? 😉 miejsc do zwiedzania, zycia czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Chodzenie na zakupy w piżamie i jeżdżenie do pracy/z pracy w stroju budowlańca czy tam pielęgniarki bez przebrania, wakacje w gettcie dostępne dla każdego Polaka, wszechobecny brud w domach wynikający z zaniedbania (mylony często z luzactwem), brudne kołnierze od kurtek, ale za to diler na każdym kroku 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaa
1 minutę temu, Gość gość napisał:

Chodzenie na zakupy w piżamie i jeżdżenie do pracy/z pracy w stroju budowlańca czy tam pielęgniarki bez przebrania, wakacje w gettcie dostępne dla każdego Polaka, wszechobecny brud w domach wynikający z zaniedbania (mylony często z luzactwem), brudne kołnierze od kurtek, ale za to diler na każdym kroku 🙂

Coś w tym jest 😂 Jeszcze wałki na głowach kobiet już od piątku/soboty rana. Ale kocham mentalność tych ludzi, są bardzo podekscytowani i się że wszystkiego cieszą. "Jesteś w ciąży? Ojej, to wspaniale! Gratulacje!". Jak pójdziesz do baru posiedzieć przy soczku to zaraz masz towarzysza, który chce z Tobą pogadać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka ja

Ceny w funtach, zarobki, bezstresowe życie, zieleń na wiosnę, dużo załatwisz przez telefon bez stania w kolejkach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka ja

Pozytywne nastawienie, brak narzekania 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaa
Przed chwilą, Gość Taka ja napisał:

Pozytywne nastawienie, brak narzekania 

Prawda. Dużo kobiet ma nadwagę, ale nie widać by miały z tego powodu kompleksy. Zakładają błyszczące i obcisłe kiecki na imprezę i widać po nich, że czują się sexy 😀 W ogóle zauważyłam, że lubią imprezować i ubierać się w balowe kiecki nawet z okazji wyjścia do restauracji. Lubię ich fikuśne kapelusze i misternie ułożone fryzury. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Święty spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Sympatyczna atmosfera w pracy i w urzędach 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
46 minut temu, Gość Aaa napisał:

Prawda. Dużo kobiet ma nadwagę, ale nie widać by miały z tego powodu kompleksy. Zakładają błyszczące i obcisłe kiecki na imprezę i widać po nich, że czują się sexy 😀 W ogóle zauważyłam, że lubią imprezować i ubierać się w balowe kiecki nawet z okazji wyjścia do restauracji. Lubię ich fikuśne kapelusze i misternie ułożone fryzury. 

bleeeeh estetyczna kambodża bleeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Podoba mi się to, że kiedy przychodzi piątek, wszyscy idą do klubu/pubu, młodzi i starzy. Kobiety 50-60 letnie zakładają ładne ...enki, szpilki i idą spędzić czas z koleżankami. Moja mama jak to zobaczyła, to była zgorszona, bo jak tak można, w Polsce w tym wieku to tylko albo do kościoła, albo siedzenie z wnukami:/ I to jest smutne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooo
16 minut temu, Gość Gość napisał:

Podoba mi się to, że kiedy przychodzi piątek, wszyscy idą do klubu/pubu, młodzi i starzy. Kobiety 50-60 letnie zakładają ładne ...enki, szpilki i idą spędzić czas z koleżankami. Moja mama jak to zobaczyła, to była zgorszona, bo jak tak można, w Polsce w tym wieku to tylko albo do kościoła, albo siedzenie z wnukami:/ I to jest smutne. 

haha, no tak, oto typowa Polka po 60-tce...

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooo

Podpisuję się pod niemal każdą z wypowiedzi. spokój, zero wścibstwa, ogólnie nie ma takiego  napięcia, nie ma presji społeczeństwa i porównywania się, są tu pozytywni ludzie, ceny adekwatne do zarobkow (mam znacznie więcej niz minimalna a maż ma prawie 2x stawka minimalna)....

Mieszkam w Szkocji. kiedys mieszkalam 3 lata w Anglii i jest różnica- w Szkocji ludzie są 20x fajniejsi, niz Anglicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mool

Genialne muzea, ciekawa historia, swietna literatura, muzyka, film, nauka, przywiazanie do tradycji. No i angielski humor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wewe
43 minuty temu, Gość ooo napisał:

Mieszkam w Szkocji. kiedys mieszkalam 3 lata w Anglii i jest różnica- w Szkocji ludzie są 20x fajniejsi, niz Anglicy.

prawda! mieszkalam w Szkocji dwa lata a potem dwa razy tyle w Anglii, i Szkoci są tacy "swoi" ludzie 😉

Potem wyjechalam do Norwegii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimba

Mnie się najbardziej podoba kwota wolna od podatku.

12500£!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×