Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Kiedy zauważyłyscie że wyglądacie już "staro"?

Polecane posty

Gość Gość

Kiedy zauwazylyscie że już nie wyglądcie młodo a raczej na Panie w średnim wieku? Chyba przychodzi taki moment że patrzysz w lustro i wiesz ze koniec młodości 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Kiedy zauwazylyscie że już nie wyglądcie młodo a raczej na Panie w średnim wieku? Chyba przychodzi taki moment że patrzysz w lustro i wiesz ze koniec młodości 😉 

40 lat, mam drobne zmarszczki, kurze łapki, siwe wlosy sie pojawiaja. Twarz juz nie jest taka swieza, worki pod oczami zdarzaja sie wieksze lub mniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość xxx
3 minuty temu, Gość Gosc napisał:

40 lat, mam drobne zmarszczki, kurze łapki, siwe wlosy sie pojawiaja. Twarz juz nie jest taka swieza, worki pod oczami zdarzaja sie wieksze lub mniejsze

Dokładnie. Też mam 40 lat i to widzę, chociaż naprawdę nikt mi tyle nie daje. Ale najważniejsze, co sobie co dzień powtarzam - młodsza niż dziś już nie będziesz 😄 Jak będę miała 80 lat, to będę wspominać, jaka teraz jestem młoda i piękna 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jeszcze nie zauważyłam. Mam 40 lat, zero zmarszczek, zero siwych włosów, ogólnie cera lepsza niż jeszcze 10 lat temu (bo długo miałam problemy z trądzikiem  i skórą nadreaktywną).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość ,
4 minuty temu, Gość Gość xxx napisał:

Dokładnie. Też mam 40 lat i to widzę, chociaż naprawdę nikt mi tyle nie daje. Ale najważniejsze, co sobie co dzień powtarzam - młodsza niż dziś już nie będziesz 😄 Jak będę miała 80 lat, to będę wspominać, jaka teraz jestem młoda i piękna 😉

Młoda i piękna to może być 17 latka , od 20 roku życia do 26 to młoda kobieta , od 27 do 35 "jeszcze młoda " później się zaczynają słynne "stare baby "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość ,
3 minuty temu, Gość gość napisał:

Jeszcze nie zauważyłam. Mam 40 lat, zero zmarszczek, zero siwych włosów, ogólnie cera lepsza niż jeszcze 10 lat temu (bo długo miałam problemy z trądzikiem  i skórą nadreaktywną).

Brak zmarszczek nie oznacza że Cię "czas nie posunal" gdyby starość zależała od zmarszczek to botox cofalby 60 latki do 18 roku życia, niestety starość się pojawia nawet bez zmarszczek 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość ,
Przed chwilą, Gość Gość , napisał:

Brak zmarszczek nie oznacza że Cię "czas nie posunal" gdyby starość zależała od zmarszczek to botox cofalby 60 latki do 18 roku życia, niestety starość się pojawia nawet bez zmarszczek 

Niektóre aktorki mają twarz jak z wosku od wypełniaczy a i tak wyglądają staro 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość Gość , napisał:

Brak zmarszczek nie oznacza że Cię "czas nie posunal" gdyby starość zależała od zmarszczek to botox cofalby 60 latki do 18 roku życia, niestety starość się pojawia nawet bez zmarszczek 

No to może za 20 lat uznam, że mnie "posunął" 😛  na razie na serio tego nie widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość ,
1 minutę temu, Gość Gość , napisał:

Niektóre aktorki mają twarz jak z wosku od wypełniaczy a i tak wyglądają staro 

Jedyne kobiety które się bardzo wolno starzeją to kobiety z typem urody" baby face " czyli dziecinna twarz u dorosłej kobiety jak np same na Gomez która ma z 26 lat a wygląda na 16 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość ,
Przed chwilą, Gość Gość , napisał:

Jedyne kobiety które się bardzo wolno starzeją to kobiety z typem urody" baby face " czyli dziecinna twarz u dorosłej kobiety jak np same na Gomez która ma z 26 lat a wygląda na 16 

Selena Gomez **

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Magiczna granica 40

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MOI
Przed chwilą, Gość Gość , napisał:

Brak zmarszczek nie oznacza że Cię "czas nie posunal" gdyby starość zależała od zmarszczek to botox cofalby 60 latki do 18 roku życia, niestety starość się pojawia nawet bez zmarszczek 

Co masz konkretnie na myśli? Napisz to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

37 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

35 lat i jeszcze nie widzę, wyladniałam bo mi pyza zeszła i wreszcie mam smukłą twarz od 30stki i zbieram komplementy, pewnie z 5 lat jeszcze się naciesze i twarz zacznie wiednąć, mąż za to już siwe włoski ma. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Swieta

Zaraz będzie wysyp kobiet "ale ja nie wyglądam na swój wiek bo mi tak powiedziała ta czy ta osoba " niestety kobiety najczęściej wyglądają na swój wiek a nawet gorzej , otoczenie tego nie mówi bo dla kobiet wiek to drazliwy temat , ja mam 40 nie mam zmarszczek ale uważam że jak najbardziej wyglądam na swoje lata 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Swieta
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

35 lat i jeszcze nie widzę, wyladniałam bo mi pyza zeszła i wreszcie mam smukłą twarz od 30stki i zbieram komplementy, pewnie z 5 lat jeszcze się naciesze i twarz zacznie wiednąć, mąż za to już siwe włoski ma. 

Smukła twarz to pierwsze oznaki starzenia, dzieci mają pyzate buzię więc pyzate kobiety o twarzy księżyca wyglądają młodziej , szczególnie gdy mają duże oczy i małe zadarte nosy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina

Właśnie ... i patrze się w lustro. Raczej trzymam się.

Ps. mam 60 lat

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
14 minut temu, Gość Swieta napisał:

Smukła twarz to pierwsze oznaki starzenia, dzieci mają pyzate buzię więc pyzate kobiety o twarzy księżyca wyglądają młodziej , szczególnie gdy mają duże oczy i małe zadarte nosy 

No ale lepiej wyglądam, obiektywnie. Wyglądam najlepiej w życiu. Nie chciałam przy szczupłej sylwetce wyglądać jak dziecko, to była moja wada i kompleks. Skóra jeszcze idealna i jędrna nie widać starości, bo tak podchodząc to starzejemy się nawet mając 5 lat. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaa

Mam 35 lat,  byłam w weekend  w żabce po desperadosa w dresie i bez make upu i sprzedawca prosił o dowód. Poprawiło mi to humor niezmiernie .Potem chłopak mi powiedział, że on kojarzy tego typa i to jego stały manewr w tej żabce:-D. Niemniej było miło. 

Ja zauważyłam jakieś zmiany tak  w okolicach 33 roku życia  - wyostrzanie się rysów, brak takiej sweżości. Nie ma zmarszek i  bruzd, ale jak patrze na zdjęcia z przeszłości to już nie to samo, inna struktura skóry. Jedyne co się nie zmienia to waga i  gęste grube włosy i z tego się akurat cieszę. Czasu się jednak nie oszuka i na 20tkę nigdy nie będzie wyglądądać.

Zgadzam się z poprzedniczką osoby o okrągłych twarzach wyglądają zdecydowanie młodziej niż z twarzą pociągłą.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zyc sie nie chce

Tu to kazda lepiej wyglada i mlodziej po 40 niz w wieku 20 lat. Hahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
10 godzin temu, Gość Swieta napisał:

Smukła twarz to pierwsze oznaki starzenia, dzieci mają pyzate buzię więc pyzate kobiety o twarzy księżyca wyglądają młodziej , szczególnie gdy mają duże oczy i małe zadarte nosy 

Takie świnki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A Ty autorko?

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

To ja was chyba wszystkie zalamie- w wieku 30 (!) lat nie wyglądamy już jak pierwszej młodości.Nawet jak kobieta zadbana, regularnie korzysta z usług kosmetyczki to ta cera już nie jest taka jak u 20 latki.Wystarczy porównać sobie zdjęcia.Zanieczyszczenie powietrza, kawa to wszystko tak działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
25 minut temu, Gość Gość napisał:

To ja was chyba wszystkie zalamie- w wieku 30 (!) lat nie wyglądamy już jak pierwszej młodości.Nawet jak kobieta zadbana, regularnie korzysta z usług kosmetyczki to ta cera już nie jest taka jak u 20 latki.Wystarczy porównać sobie zdjęcia.Zanieczyszczenie powietrza, kawa to wszystko tak działa.

Kawa, taka prawdziwa, parzona, nie ma złego wpływu na cere. Chyba, że pijesz 8 filiżanek dziennie. Kosmetyczki guzik dają, większość zabiegów z salonu kosmetycznego można wykonać samemu w domu. Część 30 ma cerę lepszą niż w wieku 20 lat, bo wyleczą trądzik i blizny i zaczyna je być stać na profesjonalne zabiegi, jak laser, oraz stać je na lepsze jedzenie niż pszenno-ziemniaczana dieda większości polskich domów.

Pracuję na uniwersytecie i większość takich wczesnych 20 latek to wcale nie taki szał ciał.

Pierwsza młodość jest przereklamowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
11 godzin temu, Gość Gość napisał:

35 lat i jeszcze nie widzę, wyladniałam bo mi pyza zeszła i wreszcie mam smukłą twarz od 30stki i zbieram komplementy, pewnie z 5 lat jeszcze się naciesze i twarz zacznie wiednąć, mąż za to już siwe włoski ma. 

Czyli jednak widzisz duże ubytki tkankowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Czyli jednak widzisz duże ubytki tkankowe.

Tak sobie tłumacz. Dziewczyna po prostu schudła, co i na twarzy widać. Ubytki tkankowe to 60-latka będzie mieć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Tu autorka. Ja mam 35 lat i oglądałam zdjęcia ze studiów. Ależ wtedy byłam ładna i świeża! 😃 Właśnie to był szok bo zauważyłam jak się zmieniam! Może nie mam zmarszczek ale wyraz twarzy się zmienił i wyglądam na nieco bardziej zmęczona. Jedynie trądziku nie mam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja niestety gdyby nie farby do włosów byłabym już siwiutenka od dobrych 10 lat a mam lat 40. Cera ok ale niestety zmarszczki delikatne już sa i dekold i biust już też nie to do było choć tragedi nie ma. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem po 30 i nie odważyłabym się powiedzieć, że wyglądam na, powiedzmy, 10 lat mniej. Jak nastolatka czy 20 latka miałam inne rysy twarzy niż teraz. Nie będę się oszukiwać, że mam twarz jak 16 latka. Co prawda nie mam jeszcze zmarszczek czy bruzd ale skóra jest inna niż u 20-latki, bo z wiekiem zachodzą w niej zmiany. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

tradzik tak jak kiedys byl moja zmora i koszmarem dnia codziennego tak przynajmniej na stare lata zafundowal mi brak zmarszczek. jednak to jak sie czulam jako nastolatka nie zycze nikomu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×