Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kiedyś zakochany

miło wspominać

Polecane posty

Gość kiedyś zakochany

jak siedziałem na tym forum codzienie, myśląć ,  że to ona zaklada temat:"kocham Cię" itd., pisałem tu z ludzmi i wszedzie była "Ona". Naiwny byłem. Teraz sobie zrobiłem drinka, no i wszedlem tu. Pozdrawiam wszystkich nięszczęśliwie zakochanych, zranionych i td

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka prawda

👏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

😉może i była również na fali, ale ty tego nie poznałeś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta

Jak masz na imię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 minuty temu, Gość Kobieta napisał:

Jak masz na imię?

Ja tu nikogo nie szukam, naprawdę. Moja historia dawno skończyła się. poprostu sobie nieco wypiłem, no i tu wszedłem. A Wy nieszczęśliwie zakochani itd, trzymajcie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie warto czasem wspominać..Tyle ode mnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Nie warto czasem wspominać..Tyle ode mnie. 

a dziękuję. Akurat dzis mam taki dzień, poprostu chciałem zobaczyć tematy na tym forum. Moich" przyjaciół" już nie ma, juz nowe pokolenie tu rządzi, muszę się dostosować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxxx
40 minut temu, Gość kiedyś zakochany napisał:

jak siedziałem na tym forum codzienie, myśląć ,  że to ona zaklada temat:"kocham Cię" itd., pisałem tu z ludzmi i wszedzie była "Ona". Naiwny byłem. Teraz sobie zrobiłem drinka, no i wszedlem tu. Pozdrawiam wszystkich nięszczęśliwie zakochanych, zranionych i td

Trzeba było o nią walczyć, a nie siedzieć na kafeterii. Gdybyś się odważył może teraz razem pilibyscie drinki i byli szczęśliwi, a tak pozostały o Niej tylko wspomnienia.  Czasu nie cofniesz, tamto już nie wróci. Nic tak nie boli jak niewykorzystane szanse...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123
47 minut temu, Gość kiedyś zakochany napisał:

jak siedziałem na tym forum codzienie, myśląć ,  że to ona zaklada temat:"kocham Cię" itd., pisałem tu z ludzmi i wszedzie była "Ona". Naiwny byłem. Teraz sobie zrobiłem drinka, no i wszedlem tu. Pozdrawiam wszystkich nięszczęśliwie zakochanych, zranionych i td

Jak można pozwolić odejść swojej miłości? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

miałam tak samo, aż dziwię się sobie bo przecież twardo stąpam po ziemi 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

mój temat jeszcze nie zamknięty ale już nieaktualny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9 minut temu, Gość Xxxx napisał:

Trzeba było o nią walczyć, a nie siedzieć na kafeterii. Gdybyś się odważył może teraz razem pilibyscie drinki i byli szczęśliwi, a tak pozostały o Niej tylko wspomnienia.  Czasu nie cofniesz, tamto już nie wróci. Nic tak nie boli jak niewykorzystane szanse...

Walczyłem, naprawdę, dopiero po czasie się dowiedzialem, że nie miałem szansy. To Dobranoc wszystkim. Ps Jutro już tu nie będę  pisał, teraz wiem jedno, prawdziła miłość trafia się 1 raz w życiu, inne uczucia , to nie to samo , co prawdziwa miłość, naprawdę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie dziw się
10 minut temu, Gość 123 napisał:

Jak można pozwolić odejść swojej miłości? 

można

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie dziw się
Przed chwilą, Gość gość napisał:

Walczyłem, naprawdę, dopiero po czasie się dowiedzialem, że nie miałem szansy. To Dobranoc wszystkim. Ps Jutro już tu nie będę  pisał, teraz wiem jedno, prawdziła miłość trafia się 1 raz w życiu, inne uczucia , to nie to samo , co prawdziwa miłość, naprawdę. 

po czym poznasz prawdziwą miłość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

czasami lepiej nie pamiętać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość nie dziw się napisał:

po czym poznasz prawdziwą miłość?

Miałem iść spać, ale ok. Po czym? To trzeba przeżyć. Kilka razy miałem uczucie, ale to, to było tak silne, że  w ogóle nie panowałem nad soba , straciłem głowę. Serce się biło jak szalone jak Ją widziałem, bardzo się chciało przytulić, nawet tak seksu sie nie chciało, jak poprostu przytulić, dotknać jej włosy itd. Czas ( to trwało lata). To trzeba przeżyć .To się czuje. Poprostu za póżno to się wydarzyło. Pozdrawiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość gość napisał:

Miałem iść spać, ale ok. Po czym? To trzeba przeżyć. Kilka razy miałem uczucie, ale to, to było tak silne, że  w ogóle nie panowałem nad soba , straciłem głowę. Serce się biło jak szalone jak Ją widziałem, bardzo się chciało przytulić, nawet tak seksu sie nie chciało, jak poprostu przytulić, dotknać jej włosy itd. Czas ( to trwało lata). To trzeba przeżyć .To się czuje. Poprostu za póżno to się wydarzyło. Pozdrawiam .

Daruj..sobie ..Mam dość czytania na kafe o facetach,którzy chcieli,a nie mieli jaj by szczerze chcieć..Tyle w temacie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Dobranoc wszystkim, życie samo wszystko zweryfikuje. Bywa tak, że nasze uczucie nikomu nie jest potrzebne, bo nie jest odwzajemnione i nic nie da się zrobić. Ale to tylko wspomnienia, na dzień dzisiejszy, już mam spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Daruj..sobie ..Mam dość czytania na kafe o facetach,którzy chcieli,a nie mieli jaj by szczerze chcieć..Tyle w temacie. 

Rozumiem, jesteś zraniona, coś się nie udało, ale złość minie i spojrzysz na to inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

zostają wspomnienia choć nie wiem czy warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Pewnie że miło powspominać. Coś mi się wydaje że kiedyś z Tobą pisałam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie Ty pierwszy nie ostatni. Poczucie Unikalności w tych sprawach to dość powszechne urojenie. Mija jak sraczka, jakby to określił mój doktor 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie warto wspominać..zasypać popiołem ,położyć kamienie i zapomnieć 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jiok

Nie jencz,tylko napisz do niej ma Messenger?  Bo zazwyczaj każdy ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jiok

Jutro ją zobaczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jiok

Chciałbyś? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jiok

Jak bardzo się czegoś pragnie i mocno w to wierzy to tak się stanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Wspomnienia czasem są piękne,jak  barwne ilustracje i mimo,że kolory z czasem wyblakną to wciąż kuszą barwami emocji..Dobrze pamiętać fajne chwile, ale trzeba wiedzieć kiedy chwila mija,a kiedy wciąż trwa..ŻYCZĘ miłych wspomnień wszystkim mimo upływającego czasu. Niech będą jak książka,którą mimo odłożenia  na półkę można wziąć do ręki i zawsze  otworzyć ..i niezależnie od otwarcia strony to zawsze się uśmiechnąć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×