Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tina

Szlachetna Paczka to pomoc patologii i nieudacznikom

Polecane posty

Gość Tina

https://www.szlachetnapaczka.pl/wybor-rodziny/rodzina/9493/86?fbclid=IwAR3EZNiqLhP9G-OR0N9AAb4G0eEUwia71WWz_469pAU3nD58FACK6EqXE8s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A ty ile udacznico masz na koncie ? Miliony? Jeździsz nowym porsche ? Wyglądasz jak 18 letnia britney spears? Jeśli nie to niestety sama jesteś nieudacznica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Kolejna która się dorobiła 10 letniego fiata pandy i smie opluwac najubozszych oby Karma wróciła 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

nie wspieram szlachetnej paczki od momentu doniesień medialnych o wyzysku i mobbingu w fundacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eraa

Napisała ... madka ktora ma piątke pięćsetplusów i siedzi z du.pą na bezrobociu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asaa
12 minut temu, Gość Gość napisał:

A ty ile udacznico masz na koncie ? Miliony? Jeździsz nowym porsche ? Wyglądasz jak 18 letnia britney spears? Jeśli nie to niestety sama jesteś nieudacznica

O madka😂 żyjąca z Socjalu sie odezwała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

niech sobie zrobią więcej bachorów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jula

Jest 500 niech ludzie w końcu zaczną pracować i zarabiac na rodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jula
Przed chwilą, Gość gość napisał:

niech sobie zrobią więcej bachorów...

No ma bachory, próbuje odzyskać żeby mieć po 500. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Nie pomagaj, nikt ci nie każe, to nie podatki więc nie jest obowiązkowe. W czym masz problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna

Jak ty tam mozesz kobieto ty nie masz serca czy co. Biedne dzieci chco wrucic do mamy a mama robi wszystko by dzieci wrucily by byc u mamy, dzieci to swientosc i wara ci do nich. Moja rodzina tez nie ma wszystkiego a dzieki SzP ok temu mamy piec nowy i lodówke i pralkie, opał dali a dzieci dostaly ciuchy ksionzki zeszyty slodycze 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość Asaa napisał:

O madka😂 żyjąca z Socjalu sie odezwała

Tak się składa że nie matka tylko młoda bezdzietna panna która dobrze zarabia, coś ci nie pyklo , z resztą pewnie jaj wszystko w życiu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wasia

Autorka ma w tym problem że na 10 rodzin tylko 2 rodziny są w prawdziwej potrzebie a reszta nieroby i rozpłodowcy bezmózgowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 minut temu, Gość Asaa napisał:

O madka😂 żyjąca z Socjalu sie odezwała

Nie każdy w tym kraju żyje jak ty , ja nie mam dzieci a mimo to popieram szlachetną paczkę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 minut temu, Gość Jula napisał:

No ma bachory, próbuje odzyskać żeby mieć po 500. 

dla niej najwygodniej byłoby gdyby dalej były w ośrodku żeby nie przeszkadzały z nowym gachem a państwo jej co miesiąc przelew robiło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Tak się składa że nie matka tylko młoda bezdzietna panna która dobrze zarabia, coś ci nie pyklo , z resztą pewnie jaj wszystko w życiu 

To pomagaj jeleniu! Kto ci broni pomagać nierobom! Potem sie śmieją z darczyńców, że za darmo dostali to i tamto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Wasia napisał:

Autorka ma w tym problem że na 10 rodzin tylko 2 rodziny są w prawdziwej potrzebie a reszta nieroby i rozpłodowcy bezmózgowi.

Wiesz ty pewnie też masz dzieci a dla bezdzietnych singielek kazda kobieta która ma dziecko to krowa rozplodowa, więc się hamuj w osadach bo ktoś kiedyś ci może ublizyc w ten sam sposób 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Cytuje;

"

Pani

Jadwiga

67 lat

67 - letnia pani Jadwiga jest samotną, rozwiedzioną osobą, która żyła 35 lat z mężem uzależnionym od alkoholu. Przez większość swojego życia opiekowała się chorą córką, a potem wnukami. Ze względu na komplikacje pooperacyjne związane ze schorzeniami kręgosłupa i problemami trawiennymi, pani Jadwiga utrzymuje się z renty chorobowej, alimentów i zasiłku (1600 zł). Po opłaceniu rachunków i wykupieniu recept pozostaje jej 395 zł.

3 kluczowe potrzeby: Łóżko z materacem, Kołdra, Biała farba :"

Typowe - babka była użyteczna przy wychowywaniu wnuków a teraz córunia i wnusie mają w nią wywalone i kobieta musi żebrać po obcych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

To pomagaj jeleniu! Kto ci broni pomagać nierobom! Potem sie śmieją z darczyńców, że za darmo dostali to i tamto.

Tacy ludzie jak ty nie myślą długofalowo , możesz się znaleźć w takim samym położeniu przez sytuację losowa i wtedy sama wyciągnięsz ręce 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Nie każdy w tym kraju żyje jak ty , ja nie mam dzieci a mimo to popieram szlachetną paczkę 

To popieraj i pomagaj co Nas to interesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 minut temu, Gość Anna napisał:

Jak ty tam mozesz kobieto ty nie masz serca czy co. Biedne dzieci chco wrucic do mamy a mama robi wszystko by dzieci wrucily by byc u mamy, dzieci to swientosc i wara ci do nich. Moja rodzina tez nie ma wszystkiego a dzieki SzP ok temu mamy piec nowy i lodówke i pralkie, opał dali a dzieci dostaly ciuchy ksionzki zeszyty slodycze 

jeśli taki jest jej plan to poinformujcie ją, że robi to nieudolnie gdyż będąc beneficjentką pomocy socjalnej od fundacji w domku z wybitymi szybami dalej potwierdza, że jest niewydolna finansowo i organizacyjnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A ktoś wam na siłę każe na to dawać cokolwiek ? Widzę że niektórym zmijom jad już przezarl mozgownice z nienawiści, się nie zdziwię jak na wasze rodzinki pospadaja chory i nieszczęścia za to zlozeczenie słabszym od was 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaa

Przeczytałam treść tej zbiórki i nie widzę w niej nic niestosownego, no może z wyjątkiem laptopa dla Pana konkubenta. Ta para powinna się jednak zastanowić nad trwałym ubezpłodnieniem, bo już teraz będzie im ciężko z 4 dzieci, w dodatku z 2 chorych. Nie chcę oceniać, bo różnie w życiu bywa, a choroba nie wybiera.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

A ktoś wam na siłę każe na to dawać cokolwiek ? Widzę że niektórym zmijom jad już przezarl mozgownice z nienawiści, się nie zdziwię jak na wasze rodzinki pospadaja chory i nieszczęścia za to zlozeczenie słabszym od was 

klasycznie katolicki zestaw życzeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Moja sąsiadka tak gadała na każdego się nierob że patologia , ma synka 25 lat może przepracowal z rok , cpa chleje nie myje się, takiego szlachcica sobie wychowała pani z prawnik 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość gość napisał:

klasycznie katolicki zestaw życzeń

Powiedziała katoliczka przezladujaca ubogich która w imię Boga by zaglodzila kogoś bo "nierob " wiec sie wiara nie zasłaniaj dewotko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ta pani oczekująca niesprawnego potomka pewnie już siedzi na zwolnieniu zamiast pomóc naturze wyregulować temat w ramach selekcji naturalnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ja jestem też za, ale większość to nieroby i rozmnażają się bezmyślnie!! Jak się czyta większość opisów to aż sie odechciewa pomagać takim nieudolnym ludziom. Ja pomagam starszej Pani w tym roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Powiedziała katoliczka przezladujaca ubogich która w imię Boga by zaglodzila kogoś bo "nierob " wiec sie wiara nie zasłaniaj dewotko

ja jestem satanistką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie wspieram patologii. Dzieci nie są winne, ale rodzice tak, jak mnie nie było stać na dziecko to szłam do pracy, nie do łóżka. Kto chce niech pomaga. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×