Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

xbiałowłosa

Trochę mi już odbija może dlatego bo na grudzień mam termin ale nie jestem przekonana czy wybrałam z mężem dobre imię dla synka.

Polecane posty

Termin na połowę grudnia. Ale znając moje szczęście dzieciątko będzie uparte i posiedzi sobie w brzuszku do świąt. To będzie moje pierwsze, mam 22 lata i będzie to chłopiec.

Wybraliśmy imię Noe. Zawsze po prostu bardzo mi się podobało, mąż również nie miał nic przeciwko i wiele nad nim nie myślałam. Ale teraz może przez to, że tak niewiele czasu zostało mam wątpliwości..

uwielbiam tę imię, ale czy mój chłopiec też będzie je lubił ?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lol

Lepiej NOAH.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Najlepiej Brajan albo Kewin albo Belzebub

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

A jak my mamy zgadnąć, czy będzie lubić czy nie? Nie przewidzisz, niezależnie od tego jakie to imię będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 13trzynascie

Moj facet chciał nazwać naszą córkę Gaja, nie zgodziłam się, mimo ze to imię bardzo mi sie podoba. Czułam że mogłaby mieć nieprzyjemności w szkole. Mała słodka Gaja byłoby ok, ale poszłaby do liceum czy do roboty i nagle dzień dobry nazywam się Gaja XYZ. Brzmi śmiesznie po prostu. Pomysl w tym kontekście o imieniu syna i podejmij ostateczną decyzję. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagna36

Nie wiem czy ty tak na serio, ale jeśli tak to to imię noe jest okropne. Nie krzywdź dziecka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Przestań, ludzie nazywają dziecko Brajan a ty się przejmujesz imieniem Noe. No mało spotykane ale to Wasza decyzja i to Wy musicie się z tym dobrze czuć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Błagam nie rób tego dziecku. Ludzie czy wy nie czujecie że takie imiona typu Noe, Mia, Lea broń Boże Brajan lub Dzesika przyniosą dziecku wstyd. Może ono nigdy Wam tego nie powie ale pewnie wiele razy będzie im się wstyd przyznać że mają tak na imię.. Rodzice myślą że jak dadzą dziecku jakieś oryginalne imię to będą mieli wyjątkowe dziecko... Nic bardziej mylnego. Pisze to bo sama w dzieciństwie miałam inne imię od wszystkich o szczerze? Wolałabym być Kasia o stokroć! Zastanów się jeszcze jeśli to nie prowo 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

Rodzice myślą że jak dadzą dziecku jakieś oryginalne imię to będą mieli wyjątkowe dziecko... Nic bardziej mylnego. 

Dokladnie tak!  Chcesz by twoje dziecko się wyróżniało a może wcale nie będzie czuło takiej potrzeby i tylko przez wymyślne imię będzie miało problemy w szkole. Zastanów się dobrze, jest tyle pięknych imion które nie brzmią obco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lula

Moj facet chciał nazwać naszą córkę Gaja, nie zgodziłam się, mimo ze to imię bardzo mi sie podoba. Czułam że mogłaby mieć nieprzyjemności w szkole. Mała słodka Gaja byłoby ok, ale poszłaby do liceum czy do roboty i nagle dzień dobry nazywam się Gaja XYZ. Brzmi śmiesznie po prostu. Pomysl w tym kontekście o imieniu syna i podejmij ostateczną decyzję. 

x

A co za roznica, dzicko czy dorosła. Zona Kuronia była Gaja i jakos to nikogo nie smieszyło.

Co do Noego. Jak to imie biblijne, wiec tego samego typu co Miriam, Dawid, Jakub, Adam. Jesli nagle byłby wysyp tego imienia, nikt by sie nie dziwił. Jesli nie.. ludzie mogą sie czepiać. Kwestia mody.Tyle,ze dobrze, jesli imie, zwlaszcza rzadkie, ma jakies uzasadnienie ( Np cenimy szczególnie patrona, czy jest to imie po kims z rodziny)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Kojarzy mi się ze Starym Testamentem i Arką Noego. Jesteś wyznawcą judaizmu?  Poza tym  końcówka "e", jest ni męska ni żenska, takie..gender, Noe, Chloe..Imię dopasowuje się do nazwiska, bo śmiesznie brzmi np. Dżesika Krupa, lub Noe Zastawka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość norma

Imie Noe jest ośmieszające. Do 7 roku życia bedzie mial wzgledny spokoj ale w szkole zaczną sie docinki. Będzie się wstydził przedstawiać.

- Dzień dobry mam na imię Noe.

- Jak?

- Noe.

- Jak??

- Noe. Jak ten z arki.

- A co twoi starzy to jacyś dewoci?? A jak to sie w ogole odmienia??

W pracy juz w ogole przekichane. Prezes zarządu Noe Kuciapski,. Starszy specjalista Noe Nowak

Śmiech na sali.

Mialam w podstawówce koleżankę Almę, a w liceum kolege Joela. Niby imiona nie do końca odjechane a te dzieciaki ciągle musiały wyjaśniac ich genezę. Dlatewgo przeraża mnie w dzisiejszy czasach ilość Noe-ów (zobacz jak to brzmi), Noelów, Lei, Mii itp.

Rodzice totalnie o tym nie myślą bo sami są Kasiami, Magdami, Michałami czy Piotrami i nikt ich nie wyśmiewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×