Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
xbiałowłosa

Co byś zrobił gdybys się dowiedział że wygrałeś kilkanaście milionów?

Polecane posty

Gość akimuszki666ppp

no

1 godzinę temu, Leżaczek napisał:

Siedziałbym i szukał ziemi i zaprojektował 🏡 z gameroom, kinem domowym itd 😁 no bo coś trzeba by robić resztę życia. 

to ja juz bym wolal kupic dom z ogrodem w kaliforni i kosic codzien rano ziolo, i basen, grill no i niunie oczywiscie by sie terz przydaly 😉:classic_tongue:

Ale tam drogo a trzeba za coś żyć, z dużym dochodem passywnym można wynająć gdziekolwiek na świecie. 

Gość gosć

Tak, 99% ludzi to bydło, ty jesteś największym bydłem, grysik czy jak ci tam na imię

Gość Kiss
14 godzin temu, Leżaczek napisał:

2 minuty temu, Gość Kiss napisał: Mam znajomych w agencji nieruchomosci. Zalatwia najemcow i jeszcze nic za to nie zaplace. X nie gwarantuje to zero problemów. Pacz jakie to obciążenie gdyby wszyscy przestali płacić i nie chcieli opuścić nieruchomości czekali na mieszkanie socjalne, 50 x 500 miesięcznie 25tys długów. 

Dlatego podpisujemy tylko umowę najmu okazjonalnego - eksmisja (kuzyn prawnik) i nawet mama z dzieckiem się wyprowadza.

Gość Kiss

Nawiasem mówiąc Leżak, ja nie czepiałam się tamtego gościa , że mieszka z mamą i pracuje w ochronie, a za poglądy (nie da się znaleźć lepszej pracy, niecałe 7zł/h to spoko pensja itd.)

Gość Gosc

Przylazly g.lupie cwoki z prywata, odpowiedziami z d.py i zepsuly watek.

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.