Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

xbiałowłosa

Co byś zrobił gdybys się dowiedział że wygrałeś kilkanaście milionów?

Polecane posty

Gość gość
5 minut temu, Gość Monika napisał:

Tak, ale psychopatia to rodzaj osobowosci, a nie zachowanie.

Wiec jak pisalam geny warunkuja dziedzicznosc cech fizycznych, a ta ma wplyw na rodzaj osobowosci.

Zachowan sie uczymy:)

Czepiasz się Monika, a ja nie mam nastroju na głębsze dyskusje tego typu i rozdrabnianie się na czynniki przed pierwsze co było pierwsze czy kura czy jajko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika
4 minuty temu, Gość gość napisał:

Czepiasz się Monika, a ja nie mam nastroju na głębsze dyskusje tego typu i rozdrabnianie się na czynniki przed pierwsze co było pierwsze czy kura czy jajko.

Ok:)

Juz sie odczepiam wiec;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, ToBezZnaczenia napisał:

😲 Tego umowa nie obejmowała. Co tam mi chciałaś powiedzieć?

A ożenisz się ze mną czy nie?;) No dobra, dzieci mieć nie będziemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Leżaczek napisał:

Chyba bym wydawał milion złotych a raczej zrobił z niego cashflow. Bo nawet nie mam samochodu w tej wersji. Dlatego mówię że trzeba to przemyśleć rozpisać sobie kilka budżetów, spodziewany dochód w każdym i wybrać co najbardziej mi pasuje. 

Leżaczek kupiłbyś sobie z milion x boxów i codziennie grał na innym. Wtedy nie musiałbyś czatować na przecenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, ToBezZnaczenia napisał:

No to mogę się hajtnąć, niektórzy się odczepią 😛 

Kto? Mówiłeś, że nie masz księżniczki, czy mnie okłamałeś i śnisz o jakiej? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, ToBezZnaczenia napisał:

Ci, którzy chcieliby, żebym się hajtnął. Bo nie  mam.

Irytujące jest to, wiem. Kiedy ci głowę suszą i próbują coś wskórać. A chciałbyś mieć kogoś przy sobie kogo byś kochał, dbał o niego, troszczył się? Chciałbyś być za kogoś odpowiedzialny? Jednym słowem kogoś z kim dzieliłbyś życie. Chciałbyś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od razu podwyższył delikatnie standard życia. Bardzo ładne ubrania.Potem zainwestował w nieruchomości na wynajem na dużą skalę i żył z wysokiej renty. Z renty bym np. podróżował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7 minut temu, ToBezZnaczenia napisał:

Szczerze mówiąc, to nie wiem. Dużo zależy od uczuć, czyli zależy kim. Ciężko mi odpowiedzieć na to pytanie. Nie przeszkadza mi moja samotność, ale czy z kimś by było lepiej? Pewnie pod wieloma względami tak.

Chodzi tylko o uczucia, masz rację. Bez nic nie wiemy nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, marcin_wawa napisał:

Od razu podwyższył delikatnie standard życia. Bardzo ładne ubrania.Potem zainwestował w nieruchomości na wynajem na dużą skalę i żył z wysokiej renty. Z renty bym np. podróżował.

Och ty Marcin, znów cię spotykam. Pozdrawiam.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, ToBezZnaczenia napisał:

A dlaczego wgl pytasz? 

Nie wiem dlaczego. Takie miałam myśli w tamtym momencie. Być może pomyślałam o sobie i zadałam pytania tobie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 minut temu, ToBezZnaczenia napisał:

A Ty czujesz potrzebę związania się z kimś? A może jesteś związana?

Powiem ci, że bardzo bym chciała mieć kogoś komu mogłabym zaufać i dobrze żyć, ale nie umiem. I też nie chcę. Nie umiem, bo te pięć lat o których ci pisałam wyryły napis nigdy. Dlatego jestem sama i wiem i czuję, że to się nie zmieni i żyję sama i umrę sama. Chyba, że ożenisz się ze mną w Las Vegas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, ToBezZnaczenia napisał:

Mam tak samo w sumie. Za to bym z Tobą wypił, czy coś. Czemu w Las Vegas?

Wypić to nie bo ja nie piję, bo nie mogę, ale chętnie na spacer lub posiedzieć gdzieś w parku i pogadać bym z chęcią się zgodziła. Tylko, że na wiosnę najprędzej. Którejś wiosny może się uda. Dlatego w Las Vegas bo bardzo chciałabym zobaczyć fontanny Bellagio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 minuty temu, ToBezZnaczenia napisał:

Aha. A inne używki? Na spacer chętnie 🙂 Nie wiem, co to są za fontanny 😛 

Kawa to jedyna moja używka w tej chwili, ale kiedyś było inaczej. Fontanny są przecudne szczególnie nocą. Gdzie mieszkasz powiedz tylko w przybliżeniu, jak zechcesz oczywiście.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, ToBezZnaczenia napisał:

Łódzkie, a Ty?

Moje rodzinne strony to mazowieckie strony. Sprawdź sobie to Żółty. Game of Thrones Bellagio Fountain Show - Full Show

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, ToBezZnaczenia napisał:

Spoczko. Dostałaś się do mojej muzyki? Dalej mieszkasz w mazowieckim? 

Nie mieszkam tam. Nie, nie dostałam się do tej muzyki i nadal nie wiem co tam jest. A co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiss
1 godzinę temu, Leżaczek napisał:

Podsumowując 1mln podatek, 1mln złoto w ścianie apartamentu, 0,5 mln apartament widok na morze, 1,5mln akcje pzu dywidendy,  kawalerki Warszawa 10szt 2mln, 2mln lokaty bankowe, 2mln obligacje skarbowe, 1mln emerytura zus. Skromnie ale święty spokój. Kiss niech się uzera z 50 nieruchomości 👋😔

Mam znajomych w agencji nieruchomosci. Zalatwia najemcow i jeszcze nic za to nie zaplace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, ToBezZnaczenia napisał:

Tak tylko pytam 😛 Śliczne te fontanny 🙂 To gdzie mieszkasz obecnie?

Widzisz, że śliczne i dlatego tam chcę pojechać i zobaczyć, a mieszkam u siostry daleko od ciebie. I do grudnia zostaję, bo tu miałam przeszczep.;) A potem w końcu wracam do domu. Pokaż mi tę muzykę, napisz ją jeszcze raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akimuszki666ppp

no

1 godzinę temu, Leżaczek napisał:

Siedziałbym i szukał ziemi i zaprojektował 🏡 z gameroom, kinem domowym itd 😁 no bo coś trzeba by robić resztę życia. 

to ja juz bym wolal kupic dom z ogrodem w kaliforni i kosic codzien rano ziolo, i basen, grill no i niunie oczywiscie by sie terz przydaly 😉:classic_tongue:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosć

Tak, 99% ludzi to bydło, ty jesteś największym bydłem, grysik czy jak ci tam na imię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiss
14 godzin temu, Leżaczek napisał:

2 minuty temu, Gość Kiss napisał: Mam znajomych w agencji nieruchomosci. Zalatwia najemcow i jeszcze nic za to nie zaplace. X nie gwarantuje to zero problemów. Pacz jakie to obciążenie gdyby wszyscy przestali płacić i nie chcieli opuścić nieruchomości czekali na mieszkanie socjalne, 50 x 500 miesięcznie 25tys długów. 

Dlatego podpisujemy tylko umowę najmu okazjonalnego - eksmisja (kuzyn prawnik) i nawet mama z dzieckiem się wyprowadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiss

Nawiasem mówiąc Leżak, ja nie czepiałam się tamtego gościa , że mieszka z mamą i pracuje w ochronie, a za poglądy (nie da się znaleźć lepszej pracy, niecałe 7zł/h to spoko pensja itd.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Przylazly g.lupie cwoki z prywata, odpowiedziami z d.py i zepsuly watek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×